PDA

Zobacz pełną wersję : Zakwasy



mlody001234
12-10-08, 10:44
Powrot po dluzszej przerwie na silownie wiaze sie niemal ze zawsze z zakwasami ... czy jest jakis sposob na to zeby je zmiejszyc albo wyeliminowac? slyszalem od kilku osob ze kąpiel w slonej wodzie. Znacie jakis sposob? :happy:

wukio
12-10-08, 14:06
Znamy. Aspirynka przed pojsciem spac. Nie eliminuje zakwasow, ale je lagodzi.

Jezeli juz masz zakwasy, to dobrze jest je delikatnie rozgrzac/rozruszac (delikatnie!) np gdy masz na plecach zakwasy, idziesz na basen i przeplywasz pare dlugosci zabką.

Do tego dochodza samodzielne 'masaze', ktore wspomagaja krazenie, przez co krew szybciej 'wyplukuje' kwas mlekowy z miesni. Dobrze robi tez kąpiel na przemian zimna i goraca woda, sauna, jackussi (czy jak to sie pisze).

Tyle ode mnie :)
pozdrawiam ;)

Marcinek
12-10-08, 14:30
a ja lubie miec zajebiste zakwasy wtedy czuje, ze weszło i czuje ze zyje!

przemek_yo
12-10-08, 14:33
nogi, klatka, rozmasuj w ciepłej wodzie ;)

LeBron23LBJ
12-10-08, 14:36
powrot po przerwie wcale nie musi wiązac się z zakwasami. Ja zawsze po przerwie robie trening z lekkimi ciezarami i ogolnorozwojowy. Przez ok miesiac. Potem moge spokojnie wrocic do formy i pizgac mega ciezary. A jak chcesz w inny sposob zniwelowac zakwasym to jedz duzo białka, bierz gorące kąpiele, rozciągaj miesnie w czasie i po treningu

MatekKOL
12-10-08, 14:51
NA zakwasy też jest dobry pomidor zjadasz sobie wieczorem 4pomidory i zakwasów nie ma ;) potas ;)

slim shady
12-10-08, 15:24
szklaneczka browara

mlody001234
12-10-08, 20:21
no to ja jutro ide na browara i pojem pomidorow na wieczor.... mialem juz zakwasy ale tym razem mata.... prawa piers mi tak wyjeba*o ze jest ze 3x wieksza od prawej :neutral: