PDA

Zobacz pełną wersję : jabłczan, kreatyna, hmb?



Rogal
10-10-08, 19:50
Witam.
Mam pytanie. Co wybrać? Jabłczan czy mono? Otóż mam 201 cm wzrostu, ważę jakieś 102 kilo, trenuje amatorsko pchnięcie kulą i chciałbym wziąć coś co podczas okresy przygotowań pozwoli na maksymalny skok siłowy i w miarę mały przyrost masy, gdyż póki co ciągle brzuszek mi troszkę wisi (zrzuciłem około 25 kilo i boje się o powrót zbyt dużej masy). Kiedyś za czasów zawodowstwa brałem mono olimpa a później treca i w sumie skok siły był ale strasznie "napuchłem" a chciałbym tego uniknąć. Po za tym po cyklu tak jakbym opadł z sił.
Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić to będę wdzięczny :)
Miło by było od razu jakiś konkretny specyfik i czy brać do niego dekstrozę tak jak przy mono.
Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam

slim shady
10-10-08, 20:14
mozesz sprobowac na jabłczanie np. TCM Olimpa ja byłem zadowolony z tego produktu, branie dekstrozy jest bezsensu, nic nie daje tylko strata kasy, ale przydałaby Ci sie odpowiednia dieta, mozesz dorzucic do kreatynki l-glutamine i Bcaa ale to nie jest koniecznoscia :)

Nuru89
10-10-08, 20:30
Wez sam jabłczan i nic nie dorzucaj...

ciaastek91
10-10-08, 20:45
brales do mono dextroze => pewnie to bylo przyczyna, ze 'strasznie napuchles'


jablczan.

Miły
10-10-08, 20:59
Ja sądze ze jeśli chcesz zrzucić nadmiar tłuszczu tak jak piszesz zastosuj HMB dowolenj firmy możesz wybrać olimp lub Vital max , HMB w połączeniu z Kreatyną da Ci jeszcze lepszy efekt

Rogal
30-12-08, 18:24
W końcu wziąłem kreatynę jabczan CM3 trec'a i jestem zadowolony z efektu.
I teraz pytanie, czy powtórzyć znów cykl z kreatyny (poprzedni skończyłem na początku grudnia) czy też może zacząć coś innego? jak kupowałem tą kretkę to gościu mi proponował też kretkę treca ale z rybozą... dobre to? nie nabiorę masy od tego?
Cenowo szukam właśnie czegoś w granicy ceny dużego CM3...

Wiki
30-12-08, 18:33
sprobuj mono + l-karnityna, jesli nie chcesz zeby cie tak spompowalo

Prezydent_1c
30-12-08, 21:10
Możesz dorzucić spalacz do TCM jak chcesz schudnąć lepiej. Siła wtedy i tak pojdzie a brzucha więcej napewno stracisz.

Rickey
30-12-08, 21:39
Ta kretka z treca z rybozą o ktorej piszesz to mono, więc sam sobie odpowiedz czy bedzie dla ciebie dobra, skoro już brałeś wcześniej i strasznie puchłeś:)
Skoro brałeś CM3 to możesz to powtórzyć (tylko zrób przerwe z 4 tygodnie) lub zarzuć sobie TCM z olimpu i później sobie porównasz, który z tych jabłczanów lepiej na ciebie podziałał.
Pozdro!!