PDA

Zobacz pełną wersję : Metanabol



pey
10-10-06, 10:21
Mam pytanie...czy znacie jakieś znaczące różniece miedzy metką ruską, bułgarską i polską? Chodzi mi o skutki uboczne i retencje.

wolak
10-10-06, 14:43
z tego co wiem to bulgarska ma najmniejsze stezenie wielu ludzi na nia narzeka wg mnie niewarta uwagi,ruska klasyk(przynajmniej ta z bioreaktora(śp)) ta co jest teraz ->niemorzna narzekac retencja jest,polska hmm jezeli masz z apteki to najmniejsze skutki uboczne(oczywiscie nie przy kosmicznych i bezsensownych dawkach( ale z kolei na czarnym rynku najdrozsza) podsumowujac najlepsza polska potem ruska..ponoc tajlandzka tez dobra ale slyszalem rozne opinie(ja nie narzekalem) jezeli sie myle lub zbyt malo wyczerpujaca niech jakis spec mnie poprawi..pzdr

vold
10-10-06, 19:54
każda dobra jak z pewnego źródła, chodz muszę powiedzieć ale to tylko z doświadczenia znajomych że po ruskiej najczęściej odczuwa się wątrobe.

kumpel1908
12-10-06, 15:40
ja właśnie wpierdalam holenderska teraz 4 tydz idzie mi , noi ubocznych narazie nie widze na początku mnie wątroba kuła lekko ale teraz wporządku juz , syfów malo , w ciagu tych 3 tyg 9 kg do przodu przy średnim odżywianiu . pozdro

wolak
12-10-06, 15:48
9kg w ciagu 3 tyg po metce..hmm.. dziwne i dieta srednia..moze po anapolonie tyle sie idzie ale po samej metce??!!

kumpel1908
12-10-06, 15:57
meta holenderska z eap , jem normalnie jak przed cyklem tylko dodałem 4 torebki ryzu . Mniej wiecej cos takiego rano albo jajecznica albo płatki , w szkole kilka kanapek po szkole 2 torebki ryzu + obiad Mamy ; ) , i po siłce tez 2 torebki . dzisiaj gdzies 23 albo 24 dzien jest cyklu waże 83 ptrzed cyklem 74 .

tomek.
12-10-06, 16:43
jak ledwo zaczłą ćwiczyć i wysoki to co za problem tyle kilo

tylko czy aby kilogramy na wadze się tak bardzo liczą?

mapet
12-10-06, 19:20
Ciekawe ile Mu z tego zostanie po redukcji. :mrgreen:

vold
13-10-06, 21:25
Połowa zostanie najprawdopodobniej tłuszczu.