PDA

Zobacz pełną wersję : Cwiczyc nogi czy nie ?



kumpel1908
06-10-08, 13:05
Witam i mam pytanko jak w temacie ? Chodzi mi o to ze 3 razy w tyg jezdze 4 razy dziennie na rowerze + kolejne 2 lub 3 dni jezdze 2 razy dziennie na rowerze . Nogi jako takie mam i nie interesuje mnie ich dalsze rozwijanie . W jakim stopniu cwiczenie nog pomaga w rozwijaniu gornych partii miesni ?

hardworkOUT
06-10-08, 14:10
' W jakim stopniu cwiczenie nog pomaga w rozwijaniu gornych partii miesni ?"

w takim ze podczas siadow , gdzie jest to na maska zlozone cwiczenie oddzialuje na twoj organizm w taki sposob ze pobudza go bardzo do wydzielana duzej ilosci hormonu wzrostu , bynajmniej chodzi o rosniecie na szerokosc, a nie w gore :)

Phobos
06-10-08, 14:34
Witam i mam pytanko jak w temacie ?



zdecydowanie TAK



Chodzi mi o to ze 3 razy w tyg jezdze 4 razy dziennie na rowerze + kolejne 2 lub 3 dni jezdze 2 razy dziennie na rowerze . Nogi jako takie mam i nie interesuje mnie ich dalsze rozwijanie . W jakim stopniu cwiczenie nog pomaga w rozwijaniu gornych partii miesni ?



Nie porównujmy rowerku do kulturystyki. Rowerek, podobnie jak bieganie, może służyć rozgrzewce i jest treningiem wytrzymałościowym.



W jakim stopniu cwiczenie nog pomaga w rozwijaniu gornych partii miesni ?



Takim tokiem myślenia dojdziesz do momentu, w którym górne partie przestaną się rozwijać, choćbyś nie wiem jaki miał plan. Dysproporcje będą zbyt duże. Wyobrażasz sobie R. Coleman'a na "patykach"?