PDA

Zobacz pełną wersję : Licze Na Waszą Pomoc I Profesjonalną Porade



BNA
06-10-08, 09:29
Witam, Z Pośród Wielu Forów Wybrałem Ten Ponieważ Doszły Mnie Słuchy Ze Nie Cissniecie Osobą Mającym Problem Z Swoją Posturą. Mysle Ze Sie Nie Zawiodę Ale Do Sedna,
Mam prawie 18lat waże 65kilo (w bluzie i jeansach). Wzrost 183CM.
Jestem Po prostu Chudy , Nie Chce Uprawiać Kulturystyki Nie Kręci Mnie To Nie Zmierzam W Tym Kierunku Chce Po prostu Przytyć/Przybrać na Masie I Wyrzezbić Sylwetkę Tak Abym Nie Straszył W Lecie Na Basenie/Nad Jeziorem Pewnie Każdy Z Was Powie "JEDZ WIĘCEJ"...jem Ile Sie Da Jak Najwięcej Jednak Rezultatów Nie Widać,
Chce Zacząc Cwiczyć W Domu Nie Mam Siłowni itp. Chce Z Własnoręcznie Zrobionych (Narzedzi) typu 5litrowy baniak podnoszenie jedną reką oczywiscie Przysiady , Pompki, itp,, Chce tagrze Wspomuc Sie Suplementami diety, Odżywkami
Myslałem , Czytałem i Złożyłem taki Zestaw..
1: - HARDCORE TREC HMB 70+KREATYNA 60 (Allegro)
2 : - NAJSILNIEJSZE TREC HMB 180k RZEŹBA (allegro)
No I Oczywiscie Regularny Trening Co O Tym Sądzicie ??..
Aha ..I Powiedzcie Czy Moge To Zazywać Mając Słabą Morflogie?
I Czy Zakup Takich Specyfików Przez Allegro jest Bezpieczny....
Pozdrawiam i Licze na Dojżałe Wypowiedzi :)
Sorka Za Błędy

hardworkOUT
06-10-08, 14:12
nie poprotu jedz wiedz bo bardziej od tego ile jesz jest wazne co jesz. dieta masowa to podstawa dostarczasz wiecej kalorii niz spalasz. do tego regularny sumienny trening plus odpowiednia regeneracja .

o odzywkach zapomnij wywalisz kase w bloto tylko.

slim shady
06-10-08, 14:54
tak jak kolega wyzej napisał odzywki w Twoim wypadku to strata kasy, tu masz trening domatora http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp, udaj sie do działu dieta i z podklejonych tematow stworz diete na mase, jak bardzo Cie cisnie zeby cos kupic to mozesz wesprzec sie gainerem/białkiem

BNA
06-10-08, 17:43
A Co Sie Kryje Pod Zdaniem " W Twoim Wypadku" Nie Rozumiem Jestem jakis Inny??:D ....

Kubak
06-10-08, 17:52
Zamiast wydawac kase na odzywki kup sobie hantelki i troche obciazenia...
Nie jest duzo, a jedz to co trzeba...

slim shady
06-10-08, 18:13
no miałem na mysli ze nie masz stazu na siłowni a do tego jeszcze hmb po ktorym bys nie odczuł efektu

Rickey
06-10-08, 22:30
Stwierdzenie " w twoim wypadku..."-oznacza to że każdy czlowiek to inny "przypadek" i trzeba do każdego podchodzić inaczej:)
HMB To strata kasy. Jakiego byś nie mial stażu to i tak jest lipnie. Musiłbyś wziąć minium 400 kapsów, żeby coś ruszyło. HMB mogło by się sprawdzić jedynie jako antykatabolik. Jednak by robić wycinke to trzeba mieć z czego a jak rozumiem to na razie nie masz co.
O ile dobrze rozumiem to chciałeś się "leczyć" 60 kapsami krety?? Szkoda tylko kasy. Żeby zrobić cykl trzeba mieć z 300 kapsów.
Zresztą, nie masz stażu, wię nie ma sensu:)
Jedyne, co na razie możesz to trening+dieta+ewentualnie dla wspomożenia diety jakiś gainer/białko.
Pozdro!!!