PDA

Zobacz pełną wersję : Megabol - Testosterol



Street Fighter
04-10-08, 21:31
http://www.bcaa.pl/megabol-testosterol-250-30kaps-p-329.html

Napiszcie mi co to jest czy mozna z tego zrobić cykl??Niech ktoś kto to brał napisze czy sa po tym jakieś efekty :P
Dzieki!

*TERRORBLADE*
04-10-08, 21:48
Chłopak ...weź to sobie odpuść ....
Tego sie nie bieze cyklicznie ,bo to nie koks tylko supplement diety.
I po tym nie spodziewaj sie efektow,bo ich poprostu nie będzie :).

Lepiej zainwestuj w kreatyne bądź gainera ;).

Pozdrawiam ;)

sts
04-10-08, 22:18
omijaj jak tylko sie da.

Symu
05-10-08, 11:38
W wieku 18 lat raczej większość dopalaczy testo możesz odpuścić.

LeBron23LBJ
05-10-08, 12:48
samo mnie to ciekawi czy to dziala wogole. No fakt wszyscy jeżdżą po tym i po Megabolu

Symu
05-10-08, 13:32
Powiem Ci że koleś chwalił, wyraźny wzrost libido (w połaczeniu z biosterolem) i mówi że widział trochę większe przyrosty.

Ogolnie bez fajerwerków ale jak za tą cene produkt ok, szczególnie libido duży +

Produkt trzeba porównywać raczej do tribulusów, a no i wiek raczej 21+

DaVe23
09-10-08, 17:28
testowalem i efekty zadny ... :/ nie czulem zadnych przyrostow czy to silowych czy tez masowych :/ ogolnie nie polecam nikomu :/

kolega powyzej porownal to do tribulusa, ja bym sie z takim porownaniem nie zgodzil ... bo w moim przypadku tribulus wplynal pozytywnie na moja sile i przyrosty byly odczuwalne ... ale tez to od danej persony nalezy ...

Symu
10-10-08, 15:48
no właśnie wszystkie suple trzeba na sobie sprawdzić dla kazdego co innego.

siwy170588
11-10-08, 14:27
ten testosterol ci nic nie da....pewnei zobaczyłęs ze ludzie na allegro to kupuja wiec pomyslałes ze jest dobre...... wiem bo sam sie na tym przejechałem zjadłem tego ok 5-6 opakowan...efekt zerowy....
teraz kiedy sobie otym przypomne to płakac mi sie chce bo szkoda mi tej kasy ktora wpakowałem w ten syf........nie wiem nawet czy to ma jakie kolwiek dzaiłanie, na kaca tez nie działa:d....mozna to jesc na kilogramy i chwalic sie osoba ktore nie maja zielonego pojecia o tym
pozdro