PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc w sprawie moich miesni !!!



marek123321
04-10-08, 14:50
witam wszystkich Mam male pytanie . Cwicze na tak zwanej domowej silowni bo mam tylko lawke prosta , 2 gryfy obciazniki i skosna lawke do brzuszkow . Robie porzadny trening co 2 dzien W czasie treningu robie ok 7 serii po 10 powtorzen na klatke ( i to juz jest max bo pozniej juz prawie nie moge podniesc) nastepnie na biceps stojac przy scianie trzymam gryf i go podnosze do klatki piersiowej ( nie wiem jak sie nazywa te cwiczenie ale jest na pewno na biceps)Robie ok 8 serii po 10 i tez mam juz dosyc bo ostatnie serie to juz jest wyginanie sie ,a na koniec robie ok . 100 brzuszkow w 3 seriach raz szybciej raz wolniej . Po treningu sie czuje nabity , widac efekty cwiczen i to duze Lecz moj problem to taki ze na drugi dzien nie odczuwam zadnych boli , zakwasow jedynie brzuch I tu wlasnie kieruje moje pytanie co jest nie tak ? czy moze mam miesnie juz przyzwyczajone prosze o wyrazenie swojej opinii

slejzi_90
04-10-08, 15:02
Nie powinienes co drugi dzien robic klaty i biepsu (tylko!!), bo spalisz miesnie... Mozliwe, ze miesnie sa juz przyzwyczajone i dlatego nie odczuwasz zakwasów. Powinienes ułozyc sobie plan, bo z tym co mowisz da sie zrobic barki, plecy, triceps... poszukaj jakis planow na mase/rzezbe, zalezy co chcesz osiagnac... pozdro

DaVe23
04-10-08, 15:17
ja bym z kolei proponowal mniej serii a wieksze obciazenie, bo to na pewno lepiej wplynie na rozwoj Twoich miesni ...

proponowalbym 4 serie, zwiekszajac co serie ciezar, tak abys ostatnia serie pociagnal powiedzmy z 10 raz z wykorzystaniem max sil

marek123321
04-10-08, 15:56
barki i plecy ?! nie sadze ze bym mogl na tym sprzecie ale moze powiedz cos wiecej

Malyheh
04-10-08, 17:35
barki- unoszenie hantli bokiem/w gore, wyciskanie(jak chcesz)
plecy-podnoszenie hantla do boku przy poparciu o ławke

mozesz cwiczyc tym sprzetem spokojnie

grzela
04-10-08, 20:00
myśle ze twój trening jest do dupy(nie wiem jakie partie ćwiczysz bo opisujesz tylko biceps i klate)
i tak jeśli chodzi o trening i twój sprzęt to proponuje trening trzy razy w tygodniu np poniedziałek,środa,piątek

I Klatka Biceps
II Barki nogi
III Plecy Triceps

I
Wyciskanie hantli/sztangi na ławce płaskiej 4x
Rozpiętki na ławeczce 4x
przenoszenie hantla nad głową 4x

Uginanie Hantli/sztangi stojąc 3x
Uginanie hantli w podporze o kolano 3x
Uginane hantli stojąc chwytem młotkowym 3x

II
Przysiad z hantlami/sztangą 4x
Wykroki 4x
Syzyfki 4x
wspięcia na palcach 4x max

Wyciskanie hantli/sztangi siedząc lub stojąc 4x
Unoszenie hantli w przód 4x
Unoszenie hantli na boki 4x
Szrugsy 3x

III
Wiosłowanie z hantlami ze sztangą 3x
Podciąganie hantla w opadzie 3x
wiosłowanie z jednym hantlem trzymanym oburącz3x( inaczej wiosłowanie wąskim uchwytem) lub wiosłowanie sztangą
MC z hantlami/sztangą 3x

Francuskie wyciskanie hantlami 3x
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 3x
Pompeczki w podporze 3x

pamiętaj nic nie zrobisz bez diety

powodzenia

marek123321
05-10-08, 00:18
bardzo dziekuje chodz polowe z tego nie rozumiem ( z cwiczen) ale zaraz sprawdzew wyszukiwarce

slim shady
05-10-08, 00:23
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tu masz opis wszystkich cwiczen nie musisz szukac