PDA

Zobacz pełną wersję : lekka kontuzja



Malyheh
03-10-08, 17:50
witam. jakis 2 miesiace temu podczas wyciskania na barki, cos mnie tak jakby ukulo w prawy bark. pozniej w ciagu tych 2 miesiecy, moze ze 2 razy delikatnie ta "kontuzja" dala o sobie znak. w kilku ostatnich dniach w szkole siłowalismny sie z kumplami,a mnie na drugi dzien wzial mocny bol tego barka. ale dzis(po dwoch dniach) juz nie boli. czy nalezy udac sie z tym do lekarza, czy poprostu odpuscic cwiczenie barkow na jakis czas???

skajłoker
03-10-08, 17:53
musisz się dobrze rozgrzewaćź a szczególnie barki przed ćwiczeniami

Malyheh
03-10-08, 18:36
włąsnie tak mi sie tez zdaje, bo jak porzadnie pomacham rekami, poboksuje to jest wszystko ok. ale cwiczyc go caly czas???

slim shady
03-10-08, 21:16
musisz porządnie sie rozgrzewac, ale najlepiej jakby lekarz na to spojrzał, przy kontuzji raczej bym odradzał cwiczenie chyba ze na małych ciezarach,

tm7
03-10-08, 23:58
Też czuje kłucie w prawym barku podczas ćwiczeń, kiedyś nabawiłem się tego bólu i już tak mam od jakiegoś czasu ale da się żyć :P, staram się dobrze rozgrzać , ale barki ćwiczę normalnie
z barkami łatwo o kontuzje, podstawa to rozgrzewka porządna i ciężar na miarę swoich możliwości, nie szaleć z nim

lekarz ci powie żebyś odstawił ćwiczenie bo co może innego powiedzieć, ja miałem przerwę w ćwiczeniach i po tej przerwie dalej mnie boli czasami, ale nie jest to jakaś poważna kontuzja

Malyheh
04-10-08, 10:20
aha. dzieki. postaram sie o powazna rozgrzewke nastepnym razem, ale wczoraj odpuscilem barki. to teraz bede cwiczyl 50% mozliwosci przez jakis okres. dzieki ;)