PDA

Zobacz pełną wersję : weglowodany i bialko



Piotrjas
03-10-08, 13:14
Mam takie pytanie czy przed treningiem jesc wiecej weglowodanow czy bialka i po treningu czego wiecej bo rozne opinie slyszalem z gory dzieki za odpowiedz

MatekKOL
06-10-08, 21:11
nie chcę robić nowego tematu więc bede pytał w tym.

w mojej diecie mam dużo posiłków z białkiem i czy jezeli codziennie wieczorem bede zjadał 200gr twarogu ( oczywiście bede urozmaicał wieczorny posiłek co jakis czas ) to jest możliwość że mogę dostać skazy?
Poza tym popijam każdy posiłek białkiem i węglowodanami znaczy sie śniadanie,obiad kolacje i po treningu.
Dzięki za pomoc.

slim shady
06-10-08, 21:27
pamietaj zeby zachowac odpowiednie proporcje białka 1,8 g/kg ciała

Piotrjas (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10194) po treningu bezposrednio węglowodany łatwo przyswajalne

zapytajnik
14-10-08, 00:09
przed treningiem dobrze jest zjesc wegle...po treningu powinno sie jak najszybciej dostarcyzc wegle...ale bialko tez jest bardzo potrzebne nieco pozniej...nalepiej do godziny po trningu zjesc posilek z duza iloscia wegli i bialka

Rynju
16-10-08, 23:28
przed treningiem ladujesz sie na maksa weglami i bialkiem po treningu wegle do 45min po tren. wazne bys mial bialka na maksymalny poziom ok 40g

terrorsiejem
22-10-08, 18:34
Mam takie pytanie czy przed treningiem jesc wiecej weglowodanow czy bialka i po treningu czego wiecej bo rozne opinie slyszalem z gory dzieki za odpowiedz

w teori przed treningiem same węglowodany po treningu węglowodany i białko jednak musisz sam zobaczyc jak ci lepiej bo kazdy organizm jest inny i raaguje inaczej.