PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytań od ''świerzaka''



makos
01-10-08, 16:26
Witam wszystkich!
Mam dwa pytania jeśli ktoś może to prosze o pomoc:
1.Czy ćwiczyć 3 razy w tygodniu wszystkie partie mięśni czy 5 razy w tygodniu i oddzielnie ćwiczyć poszczególne partię mięśni?
2.Czy lepiej trenować z rana czy popołudniu?

marianooo99
01-10-08, 17:57
na początku ogolnorozwojówka , a potem musisz odpowiedziec sobie na pytanie jaki masz cel :masa, rzezba , a moze redukcja. od tego zalezy plan.

rano jestes bardziej wypoczety niz popoludniu.

respective
01-10-08, 19:03
jezeli zaczynasz dopiero to nie wytrzmasz 5 porzadnych treningow w tyg :)
zacznij o 2 treningow tygodniowo
z czasem przejdz na 3
i na poczatku odradzam cwiczenie nóg

makos
01-10-08, 19:58
jeszcze mam małe pytanko co najlepiej zjeść z rana żeby mieć siłe po szkole jeszcze ćwiczyć co wy jecie bo ja często jestem zmęczony po szkole i myśle że to chyba wina moich skąpych śniadań

kamil1141
01-10-08, 20:11
jak mówisz ze jesteś swierzak i dopiero zaczynasz to na początku zaczyni na małych ciężarach wyrobić sobie technikę (gdzieś tam podejrzyj prawidłowość) i przy okazji rozgrzejesz się i rozruszasz , i potem stopniowo dokładaj ciężaru.
Pozdrawiam!

Nuru89
01-10-08, 20:40
jeszcze mam małe pytanko co najlepiej zjeść z rana żeby mieć siłe po szkole jeszcze ćwiczyć co wy jecie bo ja często jestem zmęczony po szkole i myśle że to chyba wina moich skąpych śniadań

weglowodany

respective
02-10-08, 06:26
jeszcze mam małe pytanko co najlepiej zjeść z rana żeby mieć siłe po szkole jeszcze ćwiczyć co wy jecie bo ja często jestem zmęczony po szkole i myśle że to chyba wina moich skąpych śniadań

ja też jestem zmęczony po szkole zazwyczaj, podam Ci swój przykład
sniadanie jem o 7 - płatki owsiane z mlekiem
potem w szkole z 4 kanapki z szynką, żóltym serem etc i ciemne pieczywo
wracam do domu 15:30 - od razu jem obiad
czekam godzine gdzies, biore suple i ide ćwiczyć (siłke mam w domu)
czyli zaczynam trening 17 to kończe zwykle 18:30-19:00 potem myje sie i robie cos do jedzenia to jest juz 19:30, potem jak mam cos zadane to odrabiam albo i nie ;) no i znowu pora na jakis porządniejszy posiłek
potem z godzinke przed snem mleko i twarog i jest gitara