PDA

Zobacz pełną wersję : Methandrostenolone 30mg/1ml db pharma



skoczek12345
30-09-08, 22:10
Witam, jak dawkowac METHANDROSTENOLONE 30MG/1ML DB PHARMA, czy jest to dobry towar, i jakie moga byc skutki uboczne po tej meccie. z gory dzieki

vold
01-10-08, 07:25
meta jak każda jedna jak jest z pewnego źródłą bedzie działać ok, dawkowanie zależy od wagi, zaawansowania itp.

skoczek12345
01-10-08, 15:22
mam jueszcze pytanie jak stosowac sylimarol, chodzi mi oto czy brac w trakciie trwania cyklu czy po??

sts
01-10-08, 15:32
sylimarol nic nie daje wcale jak już esseliv lub essential forte

vold
01-10-08, 20:43
sylimarol w trakcie cyklu a jak masz kase to zastąp go esseliv lub essentiale forte ale droższe od syli conajmnie 4 razy ale znowu lepsze.

skoczek12345
02-10-08, 19:10
dzieki voldemort

skoczek12345
02-10-08, 22:25
Voldemort mam pytanie, z czym go pic, a moze bez mieeszania z sokiem pic ta mete??
z góry dzieki

vold
02-10-08, 22:31
Nie ma znaczenia , obojetnie z czym, kumpel dolewał do odżywki.

skoczek12345
02-10-08, 22:56
dzieki, i jak, twoj kumpel chwalil ta mete?

vold
03-10-08, 09:21
Mówił że działa dobrze, ja osobiście brałem w formie injekcyjnej to działa znakomicie.

skoczek12345
03-10-08, 22:02
w formie injekcyjnej ?? tzn strzaly w udo tak??

vold
04-10-08, 12:09
normalne zastrzyki domięśniowe a gdzie ty to bedziesz bił to nie ma znaczenia, najlepiej największe mięśnie.

skoczek12345
10-10-08, 17:49
dzisiaj rono obudzilem sie z ogomnym blem brzucha, po sniadaniu plulem krwia, jestem w polowie cyklu, czy to jest normalne??????, biore Methandrostenolone 30mg/1ml db pharma

vold
10-10-08, 23:32
nie, normalne to nie jest, coś jest nie tak, masz problemy żołądkowe i proponował bym odstawić sterydy doustne tak krople jak i tabsy .


A tak ogólnie skoczek to zaraz za to twoje idiotyczne pisanie dostaniesz bana, masz marne 10 postów napisanych a siejesz propagande, pytasz o tą mete czy jest ok ? pytasz o to kilka dni temu a teraz po kilku dniach mówisz że jesteś w połowie cyklu, za stary jestem na idiotyzmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pharm
09-03-09, 15:24
mam pytanie jak dawkować Methandrostenolone db pharma??

MhL
09-03-09, 16:27
mam pytanie jak dawkować Methandrostenolone db pharma??

To nie jest forum dla wrozek i jasnowidzow.

Sezon :/

pharm
09-03-09, 17:45
no to pytam a nie mi tu wylatujesz z jakimiś wróżkami.

pomeran
09-03-09, 20:06
no to pytam a nie mi tu wylatujesz z jakimiś wróżkami.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199

vold
09-03-09, 21:48
nie odświeżaj starych tematów !!!

andrul
10-03-09, 08:00
ja tam jestem zdania ze ta metka inj . z DB to towar dla apaczy po co sie kaleczyc jak orale sa ok a i tak i tak czy to czy to ora watrobe bo jest 17 , i tak mało firm ma to w swojej ofercie ze napewno to nic dobrego a i co tam jest to tylko Chinole lub alchemicy z DB wiedza - albo i nie dlatego moja rada brzmi do kosza z tym albo do jakiegos arcy jelenia i potem tup tup do dila po JELFE

pharm
10-03-09, 16:23
to możecie mi doradzić jakie brać dawki Methandrostenolone 30mg/1ml db pharma i czy moge łaczyć z odżywką - creapurą

andrul
10-03-09, 18:10
zostaw to i kup normalna metke mnie to Db pharma to az odstrasza kiedys miałem deke zle te nalepki o mnie tak zniecheciły ze nie miałem odwagi bic skoro tak niechlujnie zrobione to to juz se wyobrazam jakie staranie i higiene przykładał producent przy produkcji soków , ale jak chcesz o najlepiej bic 2 razy dziennie a nawet 3 nie jest to zestrowane do jakiegos tam depot, wiec zeby utrzymac stęzenie to bij 2 razy dziennie , takie jest moje zdanie , co do creatyn to w ostatnim tygodniu do odbloku sie przyda jednak dał bym se spokuj znam wielu koksów hard korowców ale zaden nie brał tego wynalazka , nie rozumiem takich ludzi kuc dupsko 2 razy lub 3 dziennie a mozna zastapic to zwykła metka ale jak ktos lubi nie mnie oceniac

ht
10-03-09, 19:01
ludzie po co ryzykujecie. db pharma ma swoich zwolennikow jak i przeciwnikow. jedni mowia ze spoko inni ze firma do dupy. to po co ryzykowac???? niema innych underow na rynku??? i do tego meta w plynie... darmo by mi dawali pharme bym nie wzial

_aNaBoLs_
10-03-09, 20:49
mi sie wydaje ze to meta w plynie, takze jesli miales z dobrego zrodla bedzie ok , dawkowanie zalezy od wagi

andrul
10-03-09, 21:00
ht ja tam darmo bym wzioł zawsze znalazłbym łosia co by to łyknął jak młosd pelikan reklama jest dziwignia handlu :) a potem zarobiony fundusz mozna zainewstowac w cos konkretnego , jak nie soczek to piweczko :)

pharm
10-03-09, 21:30
tak to jest do picia. jedni chwalą drudzy nie, kupiłem ją i zobaczymy czy będą dobre efekty.

vold
10-03-09, 22:31
A ja z DB testowałem większość środków i są znakomite, a jeśli chodzi o nalepy opakowania itp., to nowe wersje są bardzo ładne a zawartość taka jak pisze.

A jeśli chodzi o krople i tak nie są już produkowane tylko tabsy tu masz foty:


http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=11089&page=18

pharm
10-03-09, 22:59
do picia dostałem dzisiaj i ma dziwny zapach podobny do spirytusu. pużniej wkleje foty.

vold
11-03-09, 07:31
Foty nawet nie wklejej są wklejone w temacie DB Pharma tam sobie popatrz i porównaj , DB już nie robi kropli masz ze starych zapasów a wogłule jak dla mnie głupota kupować teraz krople jak tabsy są w tej samej cenie a przeliczając na mg to i tak w tabsach więcej to po co kombinować.

guildwars
11-03-09, 11:28
wes to idz zanies do zbadania zobaczysz jaka metke w strzalach bedziesz mial hehe testas z woda :/ tak zwany syf :) a o zanieczyszczeniu tego to szkoda pisac :)
pozdro

guildwars
11-03-09, 11:31
a jak bys mial orginal w co watpie :) to z dupy sito co 3h strzal

vold
11-03-09, 18:10
guildwars, jesteś bardzo tępy lub poprostu nie umiesz czytać, pisze tutaj gość o mecie w kroplach czyli dokladnie to samo co tabletki to pierwsza sprawa, druga jest taka że jest też meta w formie injekcji z DB a z innych firm już była tak dawno że ty jeszcze nie wiedziałeś co to kulturystyka, a tak do informacj chodz nie jest to związane z tematem to meta w zastrzykach jest podawana podobnie jak prop ok 2 dni, bo tak długo jest aktywna i ogólnie działa efektywniej od formy doustnej o 40%, wiec proszę czytać dokładnie a potem się wypowiedać.

guildwars
12-03-09, 02:29
nie lataj koksiku bo ci tentniak wyjdzie, badales kiedys w labolatorium jakis z tych sirodkow ?? ,odnosinie tematu fakt pojebalo mi sie nie doczytalem jakos zmeczenie, i jescze co do tego (a z innych firm już była tak dawno że ty jeszcze nie wiedziałeś co to kulturystyka) to troszke starszy jestem od ciebie a kulturystyka interesowalem sie jak ty srales w pieluszki ( meta w zastrzykach jest podawana podobnie jak prop ok 2 dni ) bo masz tam prop hehehe i nawet o tym nie wiesz tylko sie wkrecasz, zreszta jak polowa tych wynalazkow
pozdro

fallenursus
12-03-09, 02:44
nie lataj koksiku bo ci tentniak wyjdzie,

pozdro

niezle :)

a z tym propem to racja....

vold
12-03-09, 08:07
To jak jesteś starszy to potrenuj czytanie ze zrozumieniem, wiem że cuda mogą znajdować się w underach ale jeszcze nie widziałem idoty ktory na propa nalepiał by mete która jest o wiele tańsza i jeśli sądzisz że ja po takim okresie na saa nie odróżnie działanie propa od mety to faktycznie jesteś tępy.

andrul
12-03-09, 09:04
metka inj jaka pamietam i ci co brali to chwalili ale było to z 4 lat temu był AVERBOL z British Dragon i z tego co wiem to bili ja 2 razy dziennie , Voldemort przecież metka w strzałach nie jest zestryfikowana do dłuzszego działania wiec dlaczego sadzisz ze podawac ja nalezy jak prop co 2 dni ja sprawdzałem w swoich ksiazkach z farmacji i jest wzmianka o preparacie wet zawierajacym metandienone w formie inj ale wzór jest identyczny jak dołustny byc moze niektórzy sie sugeruja moze tym ze winko inj ma okres trwania 48h ale i winko w formie oral ma dłuzszy okres działania , kiedys chcielismy to spradzic robią po strzale AVERBOL-u co 8 godz test na poziom andrognów zeby ocenic długosc jego obecnosci , ale kosztowne to było i jakos rozeszły sie plany

vold
12-03-09, 09:30
Inaczej się uwalnia i jest dłuzej aktywna, a bić mozna nawet 3 razy dziennie, nie zaszkodzi ale nie ma takiej potrzeby, np. propa też możesz bić 2 razy dziennie i będzie ok.

Ale to mało ważne ale jak ktoś pisze że meta w zastrzykach to szajc bo tam jest prop to jest nieświadomy co mówi to tak jak ja bym powiedział że w ampułkach z decą dają tren jaki w tym był by sens jak wiadomo chodzi tutaj o zysk, ale nawet o czym ja tutaj pisze jak nawet najwiekszy podchujaszcz wyczyje propa bo po niedługim czasie pała stoi i czyć mega podwyzszone testo.

guildwars
12-03-09, 10:11
To jak jesteś starszy to potrenuj czytanie ze zrozumieniem, wiem że cuda mogą znajdować się w underach ale jeszcze nie widziałem idoty ktory na propa nalepiał by mete która jest o wiele tańsza i jeśli sądzisz że ja po takim okresie na saa nie odróżnie działanie propa od mety to faktycznie jesteś tępy.

czolem (jeśli sądzisz że ja po takim okresie na saa nie odróżnie działanie propa od mety ) a ty cos jescze czujesz po takim czasie pizgania szprycy ? (to faktycznie jesteś tępy) tepy to ty jestes panie ladujac to w siebie a nawet nie wiesz co tam masz hehe http://www.empak.pl/ , chcial bym zobaczyc twoj stan zdrowia za jakies 15-20 lat czy bedziesz taki ostry za jakiego sie uwazasz
pozdro

Renifer
12-03-09, 11:09
giuldwars , słyszałeś że dzwonili ale nie wiesz w którym kościele.

Z tym propem w testo to to głupota ale fakt jest taki że np. propy o stężeniu pow 100mg na 1ml są nie realne i tutaj dodaje się mete i inne wynalazki aby dobić do danego stężenia.

Jeśli chodzi o stan zdrowia po koksach to myśle że jest to sprawa osobista każdego z nas, ktoś kto twierdzi w tym dziale że koksujący to idiota i nic nie czuje natychmiast powinien opuścić ten dział bo on właśnie od tego jest.

vold
12-03-09, 13:56
guildwars - Stan zdrowia to moja sprawa, robie to co robie bo lubie i ja za to poniosę konsekwencje, a ty jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia związanego z tym działem to zapraszam na inne, nie jest to jedyny dział gdzie możesz się wypowiadać.

patryk1336
12-03-09, 14:12
giuldwars - to ty oszczędz sobie konsekwencji i niebiez tego i opusc ten dzial wejdz na hyderpark i o dowcipach pogadaj moze lepiej bedzie dla Ciebie bo to co piszesz to juz normalnie sie czytac niechce vold daj mu osta i niech ... <spadowa> xD pozdroo

hans1237
12-03-09, 14:19
vold i po co sie kłucisz,daj hu....i bana i spokuj,a co do metki z db to brałem i spoko było,jak wiele rzeczy z db które juz miałem mete polecam,ale osobiscie polecam piopa z db!rewelka za dobra kase

guildwars
12-03-09, 14:52
pisalem panie ze prop mieszany z woda :) mniejsza o to juz ,a ze tak jescze na koniec spytam ma ktos z was skaczona medycyne ,farmacje , pracowal ktos w policji przy rozbijaniu takich dziupli z dzika produkcja saa cytat (Kupowali chinski testosteron, mieszali go z maczka ziemniaczaną, a supernowoczesna maszyna przerabiała to na tabletki) sirodki weterynaryjne itd to jest przeciez jak z narkotykami kasa kasa kasa :), a co do tematu to karzdy robi co chce wiadomo wolny kraj (no moze nie do kaca) no to juz nie simiece wam tematu
pozdro

andrul
12-03-09, 16:47
no chłopie ja po farmacji , a maczka ziemniaczana jest to skrobia wiec kolego jak se poczytasz dokładnie opakowania tabletek to jest to najczęsciej stosowany wypełniacz co do opisów policyjnych to daj se spokuj bo watpie zeby choc 10% psów z prewencji miało choc odrobine pojecia o produkcji saa, testosteron w proszku dlamnie to idiotyzm bo takie tablety nie klepna nic a nic chyba ze jest to forma testo undecylate - jedyny wchłaniany przez przewód pokarmowy , środki weterynaryjne - pewnie chodziło o fine jak masz pojecie o tym to jak ci przeszkadza to jak sa robione to zrób se sam , prop z woda ??? chłopie ten ester w wodzie sie nie rozpusci głupi jestes i tyle fakt faktem sa fabryczki ug o warunkach chlewu i sa naprawde profesjonalne jak sam napisałes biznes a jesli towar h***** to biznes sie nie kreci bo na jeleniach długo sie nie pociagnie

guildwars
12-03-09, 16:59
hehe wiedz ze maja pojecie to juz nie te czasy co kiedys ,pozatym moj brat sie tym zajmuje :twisted: a jak bys zobaczyl sterylnosc tych produkcji to bys na glowe padl chlopie

hans1237
12-03-09, 18:36
to fajnie pozdrów brata i juz sie nie udzielaj bo nie pomagasz

andrul
12-03-09, 19:46
to powiedz jaki UG co by przestrzec przed rodzinna produkcja , a tak nawiasem mówiąc to nie ma jak apteka drozsza ale pewniejsza i napewno sterylniejsza a z tego co mi wiadomo to prawie wszystko prócz finy i halo mozna dostac apteke no i bold ale konkretny wet jest tak samo sterylny jak apteka bo nikt nie faszeruje konia za pare duzych bań jakims ug tak dla ciekawych jak ktos ma dostep do weterynarza to orginalny bold Gen-far z czerwona nalepka i o nazwie BOLDEGAN za 100ml płacisz tyle co za 2 flakony ug stęzenie 50mg/ml

vold
12-03-09, 22:04
Racja jest z tą higieną w underach lecz nie wszystkich, DB to już nie taki nowy temat i jak każda firma jest pozytywnie jak i negatywnie odbierana, jeśli chodzi o propa i trena to brałem nie raz z DB i napewno nie zamienił bym na inny no chyba że miał bym apteczny, a tak apropo tych piwnicznych stajni gdzie robili koksy bez higieny to widziałem i to nie jest DB ani razak a całkiem inne firmy które sa zajebiście zachwalane nawet na tym forum ale to inna bajka.

Apropo bana dla klijenta to nie ma takiej potrzeby to sezonowiec który popisze kilka dni i zniknie jak inni, chodz były podobne przypadki i wyszli na ludzi dlatego zawsze daje koleją szanse.

yoshimitsu
13-03-09, 01:46
panowie a jak to jest z tymi saa od weterynarza moga oni to zapisywac dla psa ? i czy to faktycznie jest takie zanieczyszczone ?,jak pamietam moje czasy saa to brali to kiedys (ja sie jakos nie skusilem na to) minelo 10 lat i zyja nic nikomu nie jest :) ,pamietam kiedys dawno dawno chlopak wziol cos dla koni wyscigowych kurde nie pamietam juz nazywalo strasznie po tym poszedl ale migdaly do wyciecia (tylko czy to bylo od tego tez nie wiadomo) ,zyje tez do dzis i sie ma dobze :) , guildwars-ja znam goscia co ma 56 lat i laduje co sezon cykl od ladnych kilkunastu latek i jakos sie trzyma lepiej od swoich ruwiesinikow ,to nie jest powiedziane ze jak ktos bieze saa to za pare lat wrak ,jak masz byc wrak to bedziesz predzej od cimikow i wudy :)

nie przyszlosc nie przeszlosc zycie jest teraz jak to rickson gracie powiedzial kiedys :)

fallenursus
13-03-09, 02:00
UG to jest dopiero ruska ruleta...
.Test #1: Heavy Metals Contamination

Sample Contamination Result
1. methandrostenolone None Detected (<0.002) PASS
2. testosterone enanthate None Detected (<0.002) PASS
3. testosterone enanthate None Detected (<0.002) PASS
4. testosterone propionate None Detected (<0.002) PASS
5. boldenone undecylenate Metals Found (>0.002) FAIL
6. testosterone cypionate None Detected (<0.002) PASS
7. boldenone undecylenate Metals Found (<0.002) FAIL
8. trenbolone hexahydro. None Detected (<0.002) PASS
9. testosterone cypionate None Detected (<0.002) PASS
10. methenolone enanthate Metals Found (>0.002) FAIL
11. testosterone cypionate None Detected (<0.002) PASS
12. nandrolone decanoate None Detected (<0.002) PASS
13. methenolone enanthate None Detected (<0.002) PASS
14. trenbolone enanthate None Detected (<0.002) PASS

Failure Rate: 21%


Test #2: Dosage vs. Label Claim (mg/mL)

Sample Labeled Dose / Actual Dose / Percentage of Claim / Pass Fail Status
1. methandrostenolone 25 mg 115 mg 459% FAIL
2. testosterone enanthate 250 mg 440 mg 176% FAIL
3. testosterone enanthate 250 mg 408 mg 163% FAIL
4. testosterone propionate 75 mg 127 mg 169% FAIL
5. boldenone undecylenate 200 mg 240 mg 120% PASS
6. testosterone cypionate 200 mg 204 mg 102% PASS
7. boldenone undecylenate 200 mg 178 mg 89% PASS
8. trenbolone hexahydro. 76 mg 190 mg 249% FAIL
9. testosterone cypionate 200 mg 177 mg 88% PASS
10. methenolone enanthate 100 mg 54 mg 54% FAIL
11. testosterone cypionate 250 mg 171 mg 69% FAIL
12. nandrolone decanoate 250 mg 228 mg 91% PASS
13. methenolone enanthate 100 mg 78 mg 78% FAIL
14. trenbolone enanthate 100 mg 0 mg 0% FAIL

Failure Rate: 64% (+/- >20% of Label Claim)


na start proponuje mete :)

andrul
13-03-09, 08:11
sterydy dla zwierzat sa robione czesto w tych samych fabrykach co dla ludzi, pisałem juz ze nikt nie bedzie faszerował konia za kilka duzych bań jakims zanieczyszczonym gównem z piwnicy .

carbon
13-03-09, 14:56
hi

po co wiec brac sterydy dla konia ?
skoro mozna dla ludzi

yoshimitsu
13-03-09, 15:31
pewno tansze jest i wieksze sterzenie ale to juz niech sie wypowiedza znawcy , ja w tych sprawach to z 8 lat przerwy mam ,i tu sobie ostatnio nadrabiam swoja wiedze na ten temat :) bo troszke to wszystko ewoluowalo na lepsze

fallenursus
13-03-09, 15:38
hi

po co wiec brac sterydy dla konia ?
skoro mozna dla ludzi

lol?

zeby wygladac jak kon!

carbon
13-03-09, 16:22
ihhhhhhaaaaa

guildwars
13-03-09, 16:36
albi i w goryla ,ee ale i tak lepiej dla zwierzat niz robione z trupow ludzikich :twisted: .produkuja jescze w rosji ten wynalazek ??
pozdro

yoshimitsu
13-03-09, 16:42
sam jestem ciekaw ,znam nawet kilku ludzi co to kiedys brali niby bardzo dobre bylo bo w syntetyku nie da sie wytworzyc 1 aminokwasu a ten ruski mial , a tak apropo to temat sie ladnie o 180 stopni zmienil z metki na gh

pomeran
13-03-09, 17:06
robią chińczyki ponoć i mieszają z syntetycznym

fallenursus
13-03-09, 17:57
sam jestem ciekaw ,znam nawet kilku ludzi co to kiedys brali niby bardzo dobre bylo bo w syntetyku nie da sie wytworzyc 1 aminokwasu a ten ruski mial , a tak apropo to temat sie ladnie o 180 stopni zmienil z metki na gh

GH-breakfast of champions :):evil:

andrul
13-03-09, 19:28
GH było lux z Litwy nazywało sie somatogenas-l ale teraz juz go nie robią był lepszy niz syntetyk i w miare tani ale juz go nie ma - mam 30km do litwy wiec troszke obeznany jestem z tym rynkiem

yoshimitsu
14-03-09, 00:50
gh http://somatrop.ru/pricelist.html
http://www.youtube.com/watch?v=nq953CWW-x4 :smile:

andrul
14-03-09, 08:05
ja nie wierze zadnej somce co była od rusków czy chińczyków somatogenas-l był apteczakiem robionym przez litewski koncern Biofa nie był syntetykiem i mozna było go dostac do 2006r teraz juz nie produkuja a wszystkie ruskie podszywajace sie pod to to wały , podobnie z chińskim kto mi zagwarantuje ze był przewozony i przechowywany tak jak nalezy , zreszta duzo nie trzeba mówic jezeli ktos z was brał GH z apteki to wie w jakiej walizeczce to sie dostaje a co do filmiku ze nie wykazało tam HCG a to tylko HCG sie rozpuszcza we wodzie ?? znajomy wywalił 6000pln na dynatrope i co i nic dil zarobił 6000pln

ht
14-03-09, 09:37
ha no wlasnie gh musi byc przechowywany w odpowiediej temp itp. a watpie zeby dill sie o to staral.

pharm
14-03-09, 10:11
może załużcie nowy temat bo ten miał być o Methandrostenolone 30mg/1ml db pharma i tam rozmawiajcie o danym produkcie.

yoshimitsu
14-03-09, 10:18
a w polskiej aptece mozna dostac GH wogule ?

guildwars
14-03-09, 10:40
panowie a jak myslice czy suplemet o nazwie COLOSTRUM dziala chociaz w malym stopniu ? (Colostrum w naturalny sposób minimalizuje niedobory IGF-1. Podniesienie poziomu hormonu wzrostu może spowodować efekt “naturalnego liftingu” - odmłodzenia i ujędrnienia skóry, regeneracji odbudowy tkanek)

andrul
14-03-09, 10:46
gh jest w aptekach polskich jest refundowane w pewnych przypadkach i recepta jest specjalna z wtórnikiem podobna do tych na opiaty , kiedys miałem dostep do gh z apteki ale juz kolegi siostra urosła i żródełko wyschło co do Colostrum to tu zacytuje ....."KOLOSTRUM a dokladnie siara jest zoltym,dosc przezroczytym plynem wydzielanym z wymion krowy w czasie pomiedzy wydanie na swiat cielaka a jego pierwszym karmieniem.siara zawiera wyjatkowo duzo skladnikow pobudzajacych wzrost w tym sporo IGF-1 co mogloby sugierowac ze jest takze preparatem dzialajacym na wzrost czlowieka.jednak w przypadku czlowieka substancje te musza przejsc dluga droge przez uklad trawieny gdzie dzialaja bardzo silne enzymy,ktore rozkladaja bialka do postaci aminokwasow, ktore mozna latwiej i szybciej wchlonoc do krwiobiegu.zatem samo spozycie siary nie wystarczy - jego dzialanie po przejciu przez zoladek i jelita czlowieka rowna sie zeru.cala zawartosc IGf -1 zostaje rozlozona do czynnikow pierwszych co potwierdzily badania z zastosowanie dawki wynoszacej az 60 gramow kolostrum. poza tym w czasie badan nie stwierdzony zadnych przyrostow masy miesniowej lub ilosci IGF -1 we krwi badanych....." czyli kolejny syf jak HMB

guildwars
14-03-09, 11:08
dziekuje za wypowiedz bo interesowalo mnie to sog za colostrum

yoshimitsu
14-03-09, 11:17
a jescze na koniec spytam zeby juz to nie zasimiecac ,ponizej jakiego wzrostu moga sie starac o gh ?

andrul
14-03-09, 11:44
to musi stwierdzic lekarz z regóły to na zespół turnera przepisuja ale uwierz mi nie chciał bys wygladac jak KWAZIMODO , wyrwac z apteki to jest bardzo ciezko a po ostatnich wpadkach o lekach refundowanych i lewych reckach itp to bardzo ciezko , ja juz sie głowie od kilku miechów jak tu wysterowac sobie bloczek recept na gh

vold
14-03-09, 14:05
Posty nie związane z tematem!


Zamykam!