PDA

Zobacz pełną wersję : Trening



matsek
30-09-08, 21:14
Mam pytanie...
kolega ma creatyne i gdybym "gwizdal" mu np. 3 kapsulki i bawil sie hantelkami po czym lykal tabletke to czy jednodniowe bardzo intensywne pakowanie da mi cos ? chodzi mi o sile juz nie koniecznie o powiekszenie bicka...

007
30-09-08, 21:41
Przykro mi,w bicku pójdzie ze 3 centymetry a siły nic. Musisz brać dwa dni aby poszła siła,nie zapomnij o fazie nasycenia :D

power
30-09-08, 21:45
007 zapomniałeś dodać że musi ćwiczyć minimum 1,5 godziny bez przerw bo inaczej to lipa będzie

matsek
30-09-08, 21:50
aha planuje kupic od niego 10 i brac po 3 przez 2dni i 4 przez ostatni...
sroda; pakowanie hantlami do bulu (2,29 zmacham sie troche :/) 1tabletka o 14;30 znowu pakowanie do bulu
16;00 to samo...
17;30 to samo
czw. i pt tez to planuje moze tak byc czy sobie cos zrobie ?

faza nasycenia czyli ze jestem totalnie nacpany ??:D


edit: aha i jeszcze jedno jak mam pakowac dlon w gorze czy w dole ?? (ze do prostej reki to wiem)

007
30-09-08, 22:00
No raczej kuku sobie zrobisz :D

W kulturystyce trzeba czasu na efekty,jeśli masz czas i chcesz coś osiągnąć to wykorzystaj ten czas na zdobywanie wiedzy teoretycznej. W jeden dzień nie będzie żadnych efektów,jak podchodzisz do tego z zapałem to czytaj forum.Jest dużo artykułów w podwieszonych o tym jak trenować i jak się odżywiać. O jednodniowym podbiciu świata zapomnij bo jest to nie realne.Pozdro

matsek
30-09-08, 22:08
to nie wiem :/ moglbys jakos rozlozyc mi trening ?? narazie na te 10kapsulek...

podam ze mam 14lat 53kg 175-6 wzrostu na silke nie chodzilem wogole w bicku prawie 30 ;D zalezy mi tylko na powiekszeniu sily i wielkosci...

skajłoker
30-09-08, 22:11
poczytaj artykuly na forum dokształc się a za rok mozesz zacząc ćwiczyć a kreatyne oddaj koledze bo sie nie andajesz tylko sobie tym krzywde zrobisz

matsek
30-09-08, 22:15
chcialem sobie wzmocnic miescie bicepsu i tricepsu a nie zaczac ogolnie cwiczyc kulturystyke...skoro kreatyna mi nie pomoze to co mam zrobic zeby to nastapilo w miare szybko ?? (powiekszyl sie biceps w sile i wielkosc)

power
30-09-08, 23:14
Dieta i ciwicz z duża ilością powtórzeń a efekty napewno będą szybkie bo jesteś młody.
ALE dieta i dieta. Nie rób sobie jakiejś wymyślnej diety bo chodzisz do szkoły i napewno nie dasz rady jej utrzymac ale za to możesz do swojej zwyklej codziennej diety dołorzyc np: ryż,kasze, biały ser, oliwe z oliwek, rybe, jajka. Oczywiscie nie wszystko na raz ale sprubuj