PDA

Zobacz pełną wersję : Plan do oceny !



wesolek173
30-09-08, 19:33
Siema! Ćwicze od 2 tygodni, stworzylem sobie taki plan i nie wiem czy on jest dobry dlatego prosze was o ocene:

Wtorek:

Triceps: wyciskanie francuskie z krzywką 4 serie po 10 powtórzeń
wyprosty z hantlem w opadzie 4 serie po 15 powtórzeń

Biceps: uginanie ze sztangą łamaną 4 serie po 10 powtórzeń
przemienne uginanie z hantlami 4 serie po 12 powtórzeń

Czwartek:

Klatka: wyciskanie sztangi leżąc w poziomie 4 serie po 10 powtórzeń
rozpiętki

Plecy :unoszenie hantla w opadzie 2 serie po 10 powtórzeń

Sobota:

Barki: wyciskanie hantli nad głową 4 serie po 10 powtórzeń
przemienne unoszenie hantli przed sobą 4 serie po 10 powtórzeń

Brzuch: Skłony na ławce skośnej

slim shady
30-09-08, 19:40
ułóz nowy plan
np.
PON : KLATKA + TRIC
WT : PLECY + BICEPS
CZW : BARKI + KAPTURY
PIA : NOGI + LYDKI
najlepiej po 3 cwiczenia na jedna partie

wesolek173
30-09-08, 19:46
Na nogi i łytki mi nie potrzeba treningu ponieważ mam 3 treningi w piłke i po nich nie mam siły chodzic a co dopiero cwiczyc ;] A jeszcze jedno pytanie czy moge połaczyc Klatke z Bicem a Tric z Plecami ?

skajłoker
30-09-08, 20:08
mozesz tak połączyć połączenia zmieniasz co 6 tyg. a i to ze grasz w piłke to nie porównuj tego do treningu na silowni;) pozdro

007
30-09-08, 20:37
Siema! Ćwicze od 2 tygodni, stworzylem sobie taki plan i nie wiem czy on jest dobry dlatego prosze was o ocene:

Wtorek:

Triceps: wyciskanie francuskie z krzywką 4 serie po 10 powtórzeń
wyprosty z hantlem w opadzie 4 serie po 15 powtórzeń

Biceps: uginanie ze sztangą łamaną 4 serie po 10 powtórzeń
przemienne uginanie z hantlami 4 serie po 12 powtórzeń

Czwartek:

Klatka: wyciskanie sztangi leżąc w poziomie 4 serie po 10 powtórzeń
rozpiętki

Plecy :unoszenie hantla w opadzie 2 serie po 10 powtórzeń

Sobota:

Barki: wyciskanie hantli nad głową 4 serie po 10 powtórzeń
przemienne unoszenie hantli przed sobą 4 serie po 10 powtórzeń

Brzuch: Skłony na ławce skośnej

Ćwiczyć możesz ale nie jest on dobry.Obojętnie jaki masz cel czy redukcja tkanki tłuszczowej lub nabranie masy mięśniowej lub też zwiększenie siły, kondycji, wydolności itd,itp, zacznij od treningu ogólnorozwojowego,nogi ćwicz też,a później skorzystaj z gotowych treningów w podwieszonych w zależności od twojego celu. Kulturystyka to nie tylko trening więc zapraszam do działu dieta jeśli jeszcze nie odwiedziłeś.

wesolek173
30-09-08, 21:40
a jeszcze tak do konca nie moge sie połapac o co chodzi w tym treningu ogolnorozwojowym moglibyscie podrzucic jakis plan do tego czy cos ?
Ogladalem przegladalem ale nie wiem tak dokladnie ile seri robic i co robic : / Z góry dzięki!!

007
30-09-08, 21:47
trening ACT lub inne. Polega na tym że przygotowujesz się do prawdziwych ciężarów nie katując się jak to robi większość zaczynających mających nadzieję że za miesiąc już będą bardzo wypakowani. Googluj ,pozdro

skajłoker
30-09-08, 22:21
ogólnorozwojówka polega na wykonywaniu ćwiczen głównie na maszynach po jednym cwiczeniu na daną partie 3 razy na tydzień w kazdym dniu wsyzstkie partie pozdro sog sie nalezy:D:P