PDA

Zobacz pełną wersję : a6w



marianooo99
30-09-08, 17:43
dzisiaj jestem po pierwszym treningu a6w, i zastanawia mnie czy a6w dobrze rozwija dolne partie brzucha ???

tm7
30-09-08, 17:55
dolne niestety prawie wcale ;/

ciaastek91
30-09-08, 18:43
a6w bardzo slabo angazuje dolne partie.
ten trening nie jest na rzezbe. na rzezbe sa aeroby.
cwiczac brzuch nie palimy tluszczu.
robilem ten trening jeszcze zanim zaczalem przygode z silownia i rzeczywiscie, efekty byly niezle, ale tylko w gornej czesci brzucha.
osobiscie polecam cwiczyc brzuch normalnymi, wlasnymi cwiczeniami, a nie takim planem.

jasiu1910
30-09-08, 19:07
a jakie jest najlepsze cwiczenie na "boczki"??

marianooo99
30-09-08, 19:13
"Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha."

Cytuje z


a6W (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250)

no niby jest na spalanie fatu... :)



a na boczki to moze brzuszki skretne (lokciami do kolan przeciwleglych)

tm7
30-09-08, 19:19
ja skończyłem wczoraj a6w, w dolnej partii spaliła się trochę tkanka tłuszczowa ale żadna rewelacja, góra już lepiej wygląda, ogólnie jeśli chodzi komuś o dolną partie to odradzam a6w, szkoda tracić czasu, nie spodziewałem się cudu tym bardziej że cały czas próbuję nabrać masy, więc dużo jem, niedługo zacznę abs2 mam nadzieję że coś bardziej ruszy xD
pozdro

.Smile
30-09-08, 20:21
a6w spala tłuszcz dlatego tego nie robie, bo tak samo chce nabrać masy.
Ogółem lepiej ćwiczyć brzuch własnymi ćwiczeniami, lub jak kto woli - zrobić a6w bo faktycznie góra partia mięśni super się rozwija na tym ćwiczeniu a po skończeniu cyklu robić własne ćwiczenia. Najlepiej na boczki i własnie dolną partię miesni brzucha bo a6w ma własnie te wade ze na te miesnie nie dziala.
abs2 nie wiem, sam jestem ciekaw jak brzuszek po tym bedzie wygladal.

007
30-09-08, 20:28
osobiscie polecam cwiczyc brzuch normalnymi, wlasnymi cwiczeniami, a nie takim planem.

Jak wyżej ,ja też.

Duży ciężar i ogień.

Brzuszek zaczynamy od dolnej części ,następnie środek,skośne i zębate.

007
30-09-08, 21:05
seks jest dobry :D

Ćwiczenie polegające na unoszeniu nóg zgiętych w kolanach z obciążeniem w zwisie lub podporze na poręczach.Poprawna technika polega na zaangażowaniu bioder do pracy.Na pierwsze podejścia bez obciążenia aby uzyskać odpowiedni nawyk.

Wszystkich nie wymienie na teraz ponieważ nie znam ich właściwych nazw obiegowych używanych w środowisku kultu ciała a opis wykonania byłby zbyt długi.

marianooo99
30-09-08, 21:45
ja moge polecic unoszenie nog w lezeniu. tez dobrze wchodzi na dolne partie brzucha -wiem z doswiadczenia. dobrze jak nogi schodza ponizej poziomu ciala iwtedy do gory :)

.Smile
30-09-08, 22:51
no seks, jest w ogole dobry - chodzi oto ze w czasie pracuja wszystkie miesnie.

Na dolne partie mięsni brzucha to unoszenie nog w lezeniu (lub w zwisie),