PDA

Zobacz pełną wersję : Piers z Kurczaka



Pawel S
30-09-08, 16:03
Witam,
chcialem sie dowiedziec co daje taka piers z kurczaka ugotowana, chodzi mi ze wiecie, jak gotuje sobie ryz, i do tego piers z kurczaka to wiadomo ze ryz daje duzo energi itd a co piers daje ?

chcialem sie jeszcze zapytac, jak moge sobie robic taka piers tzn. za kazdym razem gotuje sobie piers, ryz i do tego jaks surowka ale wiecznie tego jesc nie mozna, jak innaczej moge sobie przyrzadzic taka piers ?( sa jakies inne dobre sposoby, w panierce itp. ?

Rafauu
30-09-08, 16:36
najbardziej polecam w samym jajku, mozna rowniez w jajku i bolce.
sposobow przyrzadzenia piersi z kurczaka jest b. duzo ostatnio czytalem o tym problemem monotonii z kurczakiem mozna go gotowac w samej wodzie jak i rowniez z za warzywami (co wg mnie daje b. dobry efekt) warzywa mozna dowolnie zmieniac wg wlasnych upodoban. polecam rowniez indyka i ryby szczegolnie, czasem mozna zmienic na soje.

mrozikhg
30-09-08, 16:45
ja kurczaka czesto jak smaze to obtaczam piers w samej potrawie do kurczaka!! jest zajebisty!!! ale nie mozna przesadzic z ta przyprawa bo moze byc za slony

Blackphoenix
30-09-08, 19:23
fakt gotowanie kurczaka na okrągło robi się nudne dlatego polecam albo kupić panierkę chrupiącą do kurczaka , smażyć na oliwie mozna przecież w cieście zrobić , Można też grillować na grillu elektrycznym z przyprawami. A jeśli chodzi o ryż proponuję gotować ryż z dużą ilością Vegety wtedy ryż ma lepszy smak.