PDA

Zobacz pełną wersję : Porozmawiajmy o injekcjach



Marcinek
25-09-08, 21:37
nie mam doswiadczenia odnosnie SAA, nigdy nie stosowalem, jednak poglebiam swoja wiedze teoretyczna, aby moc ja pozniej wykorzystac w praktyce..

Kiedys musi byc ten pierwszy raz, dlatego prosilbym doświadczonych uzytkownikow forum, aby napisali cos od siebie na temat injekcji.. ich sposobow wykonywania przygotowywania sie do tego, od strony higienicznej takze, jak to jest z iloscia strzykawek czy za kazdym wbiciem nowa strzykawka etc etc.. uwazam, ze jest to b. istotne. pozdrawiam.

ciaastek91
25-09-08, 21:50
jaaa. wpisz w google iniekcja domiesniowa i masz mnostwo tekstow na ten temat.

Marcinek
25-09-08, 21:55
a ja bym b. chetnie poczytał co vold ma na ten temat do powiedzenia czy lg.

z tego co wiem to Ty nic mi nie powiesz bazujac na własnym doswiadczeniu :]

lg team
25-09-08, 23:22
ziomus ogolnie na samym poczatku jest tak ze kazdy sie bawi w odkazanie miejsca inj, odkazanie gukmi od amp, zmienianie igiel (jedna do naciagania druga do wbica) ect...

z wekiem, czasem doswiadczeniem to zamiera

bo malo to razy bilo sie przez dres ;)
bo malo razy bilo sie po pijaku ;)

tak to wyglada ziomus ;)

vold
26-09-08, 09:22
No lg ładny z Ciebie sadysta , u mnie nadal zmiana igieł i higiena na najwyższym poziomie i nigdy nie biłem przez dres, a troszke dłużej siedze w tym od Ciebie i waliło się nawet ponad 10ml soku dziennie.

ciaastek91
26-09-08, 09:39
marcinek, co ty mozesz wiedziec o moim doswiadczeniu ;)

Marcinek
26-09-08, 20:50
patrze w profil i widze, ze Twoja praktyka odnosnie koksu = zero ;] wiek, waga..

w co najczesciej bijecie, nogi, poslady?

vold
26-09-08, 21:53
najlepiej injekcje w jak największe mięsnie, pośladek to podstawa, nogi tez ok .

ciaastek91
26-09-08, 21:56
to nie patrz na moj profil, bo tam nie ma rubryki 'doswiadczenie iniekcyjne'.
w przeciagu ostatniego roku zrobilem wiecej strzalow, niz tobie pani pielegniarka przez cale zycie ;]

47
27-09-08, 08:18
to chyba jakos zle wbijales igle patrzac na twoja wage i wycisk... oO

Marcinek
27-09-08, 09:59
to sie ciastek wypowiedz,a takie rady `poczytaj w google` mozesz dawac w dziale dla zielonych ;]

ciaastek91
27-09-08, 11:42
dobra, ja sie nie bd tlumaczyl, bo mi sie nie chce ;p

wiec tak. zawsze uzywam nowej igly do nabierania (30mm x 1.2), nowej do wbijania (30mm x 0,7) i nowej strzykawki. uwazam, ze cena tych produktow jest na tyle niska, ze nie warto na tym oszczedzac. zwlaszcza, ze kazdy moze je kupic w kazdej aptece.

zazwyczaj iniekcja w posladki, rzadziej w bok uda i barki. miejsce iniekcji przecieram spirytusem przed i po strzale.

lg team
27-09-08, 12:50
sam bije w posladki / uda

w inne jak jest potrzeba bije mi kobieta moja,

skajłoker
27-09-08, 13:02
ciastek hahaha to ty cchyba te shoty łądujesz kolegom a nie sobie hehe

Rynju
27-09-08, 13:23
juz mi raz lg udzielil rad ze za szybko wbijam ;) no powtorze sie czyli ze w najwieksze miesnie, ze przydaloby sie miec 2 igly (chyba ze chcesz nabierac 0.6-0,8 albo wbijac 1,2 xD) dobrze za kazdym razem wymienic wszystko. Nie staraj sie szarpac z tym, odczekaj co 0,5cm jakies 30sec masujac posladek badz udo wokolo iniekcji - duzo lepiej sie rozchodzi i zadnych wyciekow nie ma - no i na koncu nie wyjmuj od razu a tez odczekaj i rozmasuj. DO tego oczyszczenie spirtem prze i po. Klapsa w dupe i jestes gotowy :D
Bij raz w jeden posladek raz w 2, ja nie lubie sobie dawac robic iniekcji bo ja musze miec pod kontrola. Najleiej sie wbija samemu. No chyba ze tak ci reka bedzie chodzic ze strachu ze bedzie bolalo.
PS
Za chudy tez byc nie mozesz bo jeszcze sobie w kosc trafisz hahaha

ciaastek91
27-09-08, 16:39
ciastek hahaha to ty cchyba te shoty łądujesz kolegom a nie sobie hehe

kurde, skajłoker, myslalem, ze jestes kompletnym idiota, ale w tym wypadku zadzwiles mnie zdolnosciami detektywistycznymi. brawo

maniek120
28-09-08, 22:55
www.spotinjections.com tutaj wszystko pokazane, higiena przede wszystkim, najlepiej duże partie

lg team
28-09-08, 23:23
tak dobra strona,

tyle tylko ze bez praktyki nie da sie osiagnac perfekcji

na poczatku moze ktos robic inj, ale z czasem trzeba samemu sie przmoc i zaczac sobie robic inj,

nawet te zle po ktorych sie zapalenia robia, ale trzeba

to czlowieka uczy na przyszlosc i pozniej juz nie ma problemu

na poczatku wiadomo gosc sie bedzie skupial na inj itd...

pozniej to i bedzie gadal z kims i robil inj czy ogl tv czy gadal przez kom i jednoczesnie dokladnie robil inj