PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia + kb + bieganie



dexterinio
25-09-08, 14:50
Zastanawiam sie jak polączyć Treningi kick boxingu z silownia. Kb mam w poniedzialek srode piatek a chce dalej cwiczyc na silowni trzy lub cztery razy w tygodniu a dodatkowo mysle zeby biegac tak ok trzech razy w tygodniu. Zalezy mi na zrzuceniu tluszczu z brzuszka i nóg a takrze wyrzezbieniu dolnej partii ciala(problem z dobraniem spodnii), kondycje rowniez chce wzmocnic. Aktualnie biore tez horse powera wiec niechce zeby to wszystko sie gryzlo( zloty srodek by sie przydal wzrost sily, przyrost masy miesniowej a zarazem spalenie tluszczu). Co poradzicie istnieje jakies logiczne polaczenie tego? Moze jakies srodki do tego?

pan.wiesiu
25-09-08, 15:49
Zastanawiam sie jak polączyć Treningi kick boxingu z silownia. Kb mam w poniedzialek srode piatek a chce dalej cwiczyc na silowni trzy lub cztery razy w tygodniu a dodatkowo mysle zeby biegac tak ok trzech razy w tygodniu. Zalezy mi na zrzuceniu tluszczu z brzuszka i nóg a takrze wyrzezbieniu dolnej partii ciala(problem z dobraniem spodnii), kondycje rowniez chce wzmocnic. Aktualnie biore tez horse powera wiec niechce zeby to wszystko sie gryzlo( zloty srodek by sie przydal wzrost sily, przyrost masy miesniowej a zarazem spalenie tluszczu). Co poradzicie istnieje jakies logiczne polaczenie tego? Moze jakies srodki do tego?


zadalem podobne pytanie:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13416

jesli macie jakies pomysly Panowie prosze o odpowiedz.

pozdrawiam

12uxerbq34
25-09-08, 21:14
a wiec jesli KB cwiczysz pn wt sr, to treningu silowy doradzam ci wylacznie w pozostale dni , aeroby mozesz robic bezposrednio po treningu silowym , lub rano na czczo a po poludniu trening silowy , na silke chodz 3 razy w tyg < wt czw so> a niedziele zrob calkowicie wolna od treningow i sie relaksuj i regeneruj :D

dexterinio
25-09-08, 21:22
A co do biegania to musi byc bezposrednio po silowni czy moze byc np wieczorem przed snem? W dni kiedy mam kb nie moge przed treningiem kicka pujsc na silownie?

mrozikhg
25-09-08, 21:43
w sumie czemu nie ale odpowiedz sobie na pytanie czy dasz rade.

dexterinio
25-09-08, 22:25
Jak sie upre to dam rade... Tylko pytanie czy miesnie wymeczone na silowni poprostu nie beda sie spalaly na kb niszczac w ten sposob efekty cwiczen....

12uxerbq34
26-09-08, 12:05
cwicz bezposrednio po , masz juz rozgrzany i pobudzony organizm , redukcja tluszczu bedzie efektywniejsza , tylko pamietaj o odpowiednim posilku zaraz po cwiczeniach zeby katabolizm nie byl gora :D

dexterinio
26-09-08, 13:35
Czyli tak jak mam kick boxing to nic nie dorzucac a w dni kiedy jest silownia po treningu silowym zjesc cos i isc biegac. Tak? Dzieki za rady

12uxerbq34
26-09-08, 15:07
dokladnie tak :) KB jak i inne sztuki walk , same w sobie sa dobrym treningiem wytrzymalosciowym i poniekad aerobowym :)

dexterinio
26-09-08, 17:43
Ok dzieki wielkie a masz jeszcze jednego soga bo doradziles zajebiscie:)