PDA

Zobacz pełną wersję : gruby problem



paulbors
12-03-06, 23:49
witam wszystkich,
Mam maly problem z swoim cialem,a konkretnie z rzezba i ..wielkoscia....,
mam 16 lat,,178cm, i niestety 65kg i jestem łasy na slodycze :-( :cry: . Czuje sie otyly,a przez to malo atrakcyjny,jak mialem 14-15 lat to wazylem okolo 73-75kg,a do tego sport to byl moj najwiekrzy wrog, na szczescie w ciagu ostatniego roku spadlem troche z wagi, tzn. wazylem 63kg., niestety w ostatnich miesiacach przybralo mi sie troche i moja waga utrzymuje sie na poziomie 65kg. Dodam ze ta waga mnie niezadawala ,moj cel ktory chcialbym osiagnoc to 60kg. Sportu uprawiam tylko tyle co na w-f w szkole,i choc niedaleko mnie jest kilka basenow, i fitnessklub to nie korzystam z tego . Fitnessklub kosztuje okolo 60euro za miesiac, wiec troche to przekracza moje kieszonkowe :cry: :cry: .Gdy nabieram motywacji do schudniecia (ograniczenie jedzenia) to moi rodzice skutecznie mnie od tego odciagaja. Tato bez przerwy mi podklada jedzenie pod nos,choc wogole nie jestem glodny, gdy nie chcem jesc to uzywa szantazu i krzyku ( szlaban, zero kompa, zero neta itp.)- to jest juz perfidne z jego strony,albo?? Bez przerwy mi mowi ze juz ma dosyc klopotow i nie chce jeszcze ze mna po lekarzach chodzic, mowi ze w chorobe wpadam bo sama skura i kosci ze mnie, caly czas mnie doluje. Ja wiem jak jest naprawde,mam oczy i chcem sie zmienic. sniadania wogole nie jem, niestety czasem ojciec mnie pilnuje i czasem musze zjesc sniadanie(chociaz nie czuje rano glodu),po szkole jem obiad,po obiedzie czasem podwieczorek, kolacji wogole nie jem. w domu robie tylko 50 brzuszkow i cwicze troszke hantelkami. to tyle mojego sportu. :cry: Czy moglby mi ktos podac zestaw cwiczen do wykonywania codzienie w domu oraz diete aby stracic na brzuchu?? Rady w sprawie (jak udobruchac rodzicow) tez bylyby mile widziane:) z gory dziekuje,
paulbors

adik(ab)
13-03-06, 00:09
na moje to masz niedowage, przy tym wzroście, 178 cm i chcesz ważyć 60kg. Sorki za określenie, ale będziesz wyglądał jak żagiel :)

Kropas
13-03-06, 07:17
Adik ma racje. przy wzroście 178cm to baby chcą ważyć 60kg! mówisz że kiedyś ważyłeś więcej, to może masz podobny problem jak ja. Ja też kiedyś niezły pączek byłem:P ale poszłem do klasy sportowej i tam udało mi się przywrucić mojej sylwetce w miare dobry wygląd mam 188cm i waże 80kg. Ale po tym moim "pączkowym okresie" na brzuchu został mi lekki flaczek i osobiście też go nie lubie, i czasem czuje się "gruby" chociaż każdy lekarz by mi powiedział że wage mam ok. Mi na to pomagają ćwiczenia na mięśnie brzucha. Im mięśnie mam bardziej rozbudowane tym skóra się bardziej naciąga i flaczek znika;) Mógłbyś pokazać swoją fotke. Bo na serio na moje oko to przy takiej wadze musisz być chudy!

Limak
13-03-06, 09:42
jesli chcesz zrzucic tkante tluszczowa co jest smieszne przy tej wadze (ja mam 180 i waze 87kg i nienazemak na poziom tluszczu) to najlepszym sposobem sa areoby po treningu silowym. samymi brzuszkami nie stracisz tluszczu ograniczenie jeczenia bez rozsadnej diety niema wiekszego sensu

vanadi
13-03-06, 14:10
fakt.brzuszkami wybcwiczysz miesnie ale tłuszcz prawdopodobnie zostanie(jesli nie bedzie diety).ja bym na twoim miejscu zaczol normalny trening cel rzeźba i tyle zostaw aeroby i redukcje;)

ANONIM
13-03-06, 14:49
:mrgreen:
nie chce Cie wyzuwac ale przy taiej posturze chcesz wazyc 60k??rodzice wezma Cie za ANOREKTYKA (czy jakos tak) :!: :lol:

fredzik89
13-03-06, 18:57
paulbors to dziwne ze wazysz tylko 65 kg przy takim wzroscie... sam mam 17 lat 185cm i 85 kg.... i dobrze wygladam.... najlepiej wlasnie jakbys foto pokazal.... bo musisz byc bardzo chudy.... i moze Ci sie tylko zdaje ze jestes gruby :???: ...

sam tez mialem problem ze starymi i z jedzeniem.... ale dalem rade....
paulbors pokaz zdjecie to bedzie latwiej....
pozdrawiam serdecznie

paulbors
13-03-06, 19:31
Anorektykiem nigdy nie bede, bo moja wage mam juz chyba w genach na stale zapisane heh :grin: ,spokojnie,niedowagi niemam,i chudy tez nie jestem, a dzisiaj koledzy w szkole mnie znowu zdolowali, mowia,: ej,ty jestes gruby! ( a to mi nowosc!) :oops: :cry: , jeden kumpel z klasy jest wiekszy ode mnie o dobre 6 cm, i wazy 58kg. i nie wyglonda wcale na zadnego tam "suchotnika" czy "wyglodnialego", zawsze co go widze to cos wlasnie je, niewiem jak on to robi ale podoba mi sie to,a co do mojego brzucha to moge odrazu powiedziec ze na lato niema szans zebym koszulke sciagal bo byla by siara (chyba ze cudem uda mi sie spasc z wagi do lata,albo chociaz zmniejszyc tą pozostałość po grubym brzuchu :sad: tutaj wrzucilem kilka fotos ode mnie, sorka ze bez glowy :grin: :grin:
http://rapidshare.de/files/15417784/fotos.rar.html

istnieje jakas rozsadna dieta dla mnie? jakie cwiczenia w domu wykonywac ktore sa "zbawienne" dla tkanki tluszczowwej na brzuchu?

praszczyk
13-03-06, 23:36
mnie się również wydaje że trochę przesadzasz. ja mam 180cm wzrostu i 70kg wagi i wydaje i się że jeszcze jestem za chudy, fajnie byłoby przybrać parę jeszcze kilo. proponuję żebyś na początek poćwiczył jakieś pompki no i na drążku, tak dla ogólnego rozruszania mięśni

Madaj
14-03-06, 10:13
Ja mam 176cm wzrostu i waze 65kg... a w pasie mam ok 81cm... wiec niby powinienem byc chudy:D ogolnie to powinienes na necie poszukac sobie przyklad diety np. dla sportowcow, kulturystow i oczywiscie regularnie cwiczyc na silce:P

fredzik89
14-03-06, 17:01
nie wiem dlaczego ale nie moge zobaczyc tych fotek :sad:

jak tam trzeba wejsc????

pozdrawiam

tomek.
14-03-06, 18:34
klikasz free potem czekasz w kolejce a jak czas minie to wpisujesz kolorowy kod w okienko i ściagasz

masz zjebanych kolegów, ja bym powiedział ze szczypior jesteś i buduj mase bo rzeźby tu nie ma sensu robic. same kości z ciebei zostaną....

prawa ręka większa od masturbacji... :lol:

paulbors
14-03-06, 21:45
hm... niewiem,ja sadze ze nie przesadzam,mysle ze wpierw sproboje sie zapisac na basen..slyszalem ze plywanie jest dobre na wszystko :wink: , a co do pompek.... ile mam robic dziennie? bo ja cienias jestem i po 20 pompkach bez zatrzymania, to juz sie ledwo ruszac moge...... Mam cisnąć ile wlezie czy jak?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no i po jakim czasie powinny pojawic sie pierwsze efekty?:)

sławo
14-03-06, 21:54
chłopie nie słuchaj tych twoich kolesi cięki jesteś jak wiór pisz się do jakiegoś klubu albo w domu rób sobie siłkę i ćwicz a to że tatko ci jedzenia dokłada to tylko mu sie chwali

pblo
15-03-06, 15:30
w porównaniu z tobą to ja jestem gruby .... 2 "fałdki" mam 14 lat 185 cm wzrostu i waże 74 kg .... a ze mnie sie jakoś nikt nie nabija, wiem że jestem troche za gruby no ale jak patrze na mojego kumpla co wyglada jak 'dziecko z trzeciego świata" to mi lepiej :lol:



pozdrowienia :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:


p.s:jak tak twoi koledzy mówią to ich chyba coś popier******... :shock:

fredzik89
15-03-06, 16:37
mam rade :lol: ... jesli beda Cie juy maxymalnie denerwowac to zlap jednego z tzch cwaniakow i mu lomot spraw...... jestes napewno silnieszy od nich.....
ale to tylko w ostatecznosci....

najlepiej sie nie przejmuj bo to nie ma sensu....
masz przynajmniej dobry start by wyrobic miesnie i zwiekszyc sile :wink:

hehe a co do tomek. to prawda y ta reka :grin: :grin: :grin: :grin:
:mrgreen:

paulbors
15-03-06, 18:16
hehe no jezeli tak uwazacie.... :wink: :wink: a co z tymi pompkami??:) robic ile wlezie,czy stopniowo?na jakie miesnie pompki pomagaja?

sławo
15-03-06, 21:31
pompki to klata triceps

tomek.
16-03-06, 17:29
pompki dobre na początku. odkąd cwicze nie robie pompek a w szkole na 60 sekund zrobiłem 64 pompki. ale i tak przegrałem... :evil:

ale popompowac można zawsze :razz:

fishe
18-03-06, 11:06
Ty jestes gruby malo masy jedz bialka jezeli chcesz wygladac a jezeli brzuch chesz wyrobic to a6w

paulbors
19-03-06, 22:30
ja 60 pompek to za h*** wafla bym nie zrobil:/ predzej by mi rece odpadly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bialko? czyli jakie typy prodoktow jesc a jakie nie?? jestem poczatujacy wiec nie orientuje sie zbytnio co to jest a6w ? moglby ktos dokladniej wyjasnic to pojecie?:P :razz: :razz: :wink: :wink:
ps. w piatek mialem w-f, kolega ktory WOGOLE nie jest gruby, a przynajmniej ja tak uwazam wazy 70Kg i ma okolo 179cm. jego brzuch jest normalny i troche mnie to zdziwilo bo waze mniej od niego a u mnie to juz brzuszek odstaje jakby nie bylo :cry: :cry:

tomek.
19-03-06, 22:42
a6w, aerobiczna 6 weidera, taki program treningowy na brzuch, znajdziesz w dziale trening.

a białko mają takie produkty jak mleko i przetwory mleczne typu ser biały, ryby mięso i modene ostatnio kurczaki

Hornet
26-05-10, 11:36
Tak samo jak kolega mierze 178 i przy wadze 83 czuje się dobrze, więc myślę że powinieneś nabrać masy a nie ją tracić.

ale to tylko moje zdanie

Tomi!
26-05-10, 11:43
archeologia nie wychodzi z mody jak widac