PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie winstrol



danuta48
23-09-08, 19:54
Witam :) mój syn zaczął stosować winstrol w zastrzykach. Jak wiadomo ma on białą barwę i czy jest taki preparat który mógłby mieć taką samo konsystencję ponieważ chcę zadbać o jego zdrowie, a zarazem udowodnić mu, że sterydy są złe..

vold
23-09-08, 20:06
No spoko chcesz synowi udowodnić że sterydy są złe a nie masz nic przeciw braniu?

Jaki to winstrol?

Ile ma lat i w jakim celu chce brać?

danuta48
23-09-08, 20:26
ALchemia, Serbia
Opakowanie: 10 ml - 50 mg/ml

Chodzi mi o to, że chcę ściągnąć całą zawartość ampułki, a podmienić innym podobnym do wyglądu tego winstrolu środkiem..

vold
23-09-08, 20:33
Niestety tego nie sprawdzimy zasada jest taka aby kupować z pewnego żródła, jak już musi spróbować ten winstrol a zależy wam najbardziej na zdrowiu proponuje zainwestować więcej $$$ i zakupić produkt apteczny tylko też z pewnego źródła bo podrób jest wiele.

Jeszcze raz pytam ile ma lat i jaki jest cel brania tego środka.

danuta48
23-09-08, 20:49
Syn ma 21 lat... nie wiem na co on to bierze..

Ale widzę, że trochę sie nie rozumiemy. ja chcę mojemu synowi podmienić zawartość ampułki na podobną (chodzi mi o jakiś środek który będzie miał taki sam kolor jak ta substancja) ponieważ nie chcę aby się truł...

Może jaśniej; chodzi mi o to, zeby zamiast winstrolu brał coś co nie będzie na niego działało myślałam nad rozpuszczeniem kredy, ale to chyba będzie szczypało

grzela
23-09-08, 20:58
ja myśle ,ze to jakaś prowokacja i danuta48 chce komus wała jebnąć na koksie.

która matka chciałaby cokolwiek wstrzyknąć swojemu synowi ( cokolwiek robione metoda chałupnicza, nie boi sie tego że nawet z pozoru "bezpieczne substancje" mogą mu zaszkodzić) sog dla starej

Rynju
23-09-08, 21:01
ja proponuje zrobic tak, zbrac mu to po prostu :D Przeciez skoro che ukrywac nie pojdzie do matki i nie zapyta "Mamo nie widzialas takiej ampulki ze sterydami" :)

vold
23-09-08, 21:01
hahaha no ładne jaja, podejżewam że ty mu takie coś tam wstrzykniesz że albo nie będzie mógł na dupe siadać z tydzień albo cos gorszego.

A tak na poważnie to możesz to rozcienczyć wyciągająć 3/4 zawartości a wstrzykując np. aqua pro injektion (wode do rozcienczania zastrzyków) - koszt w aptece ok 20 groszy , ale wiadomo kolor będzie jaśniejszy, a jak masz zamiar to zrobic jak jest korek zabezpieczający?, chyba że juz ma otwarte.

danuta48
23-09-08, 21:19
Już jest otwarte myślałam nad rozrobieniem kredy z wodą ale pewnie by poznał to...

lg team
23-09-08, 21:25
w****** ten post bo parodia sie rob...

a ty se sama wymieszaj krede z woda i wypij

ciaastek91
23-09-08, 22:25
hahahaahha ku*** game over :D

Piotrekksc
23-09-08, 22:44
HAHAHA danuta48 rzadzi!! tak sie martwi o syna ze chce mu zloty szczal walnac!! HAHA zwarjowalem czytam to i niemoge w to uwierzyc. A wiesz co bedzie jak wino nie bedzie dzialac? Nastepnym razem kupi tescia i deke tylko ze wtedy ci juz nic nie powie a od tego juz urosnie. No ale mimo wszytko pozdrowienia dla danuty!! Poprostu wyjasnilas mi dzisiaj wszystko!

vold
24-09-08, 11:00
hahaha piotrek! dece i teścia też wyczai ale tu bardzie prościej bo substancja na oleju wiec kujawski tylko podstawą jest aby z pierwszego tłoczenia!

Danuta jest super!!!

lachu
24-09-08, 16:48
he he he vold ''kujawski''
danka zrob jak wyzej wold doradził z tym rozcieczeniem!!!
co post to zabawniej...
he he he

DaVe23
29-09-08, 20:00
hehe ale sie usmialem :D az mi sie humorek nieco poprawil :P

choc tak jak ktos wspomnial moze to byc prowokacja :/

a jezeli nie to gratuluje mamuski :P u mnie tabsy staly na poleczce, a mamuska wierzyla ze to odzywki :D haha :D

adas22
30-09-08, 10:50
nie mo masakra - ja wysiadam :)