PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej ?



ziegenhal
23-09-08, 17:57
Witam juz koncze cykl na mono mega caps , efekty marne :p juz przed lepsze przyrosty byly (moze dlatego ze raz jest a raz diety nie ma). Co radzicie brac nastepne ? max odzywka do 200 zl, pozdrawim , dane w katalogu

grzela
23-09-08, 18:01
kase zainwestuj w diete bo sam zauważyłeś ze to jej brak przyczynił sie do marnych efektów. PO jakiś 4-6 tygodniach możesz zrobić kolejny cykl na mono (polecam mono universal'a)

ziegenhal
23-09-08, 18:24
kase zainwestuj w diete bo sam zauważyłeś ze to jej brak przyczynił sie do marnych efektów.
Akurat na diete nie mam wplywu , raz pienidze sa i moge sobie kupic jakies miesa a raz nie ma , zarabiam 1000 zl i nie tlyko dietą zyje , bo jak wiadomo w Polsce cięzko sie żyje, chodzi ci o mono animal pack ? bo troche nie czaje tych odzywek.. :] najlepiej jakbys podaj linka do aukcji

grzela
23-09-08, 18:31
to jak nie masz diety to nie marnuj pieniędzy na suplemeny nic ci nie dadzą. to nie mięśnie w proszku. chodzi mi o monohydrat kreatyny firmy universal :)

a na diete nie trzeba miec aż tak dużej kasy jakby sie mogło wydawać . ja mam zone i dziecko na utrzymaniu i daje rade

ziegenhal
23-09-08, 18:34
Znaczy sie wyglada to tak : staram sie jesc +300 wegli zlozonych dziennie = 2 g /kg mc. Duzo róni sie mono z olimpu od universala?

grzela
23-09-08, 18:43
brałem zarówno olimp jak i universal i to drugie bardziej mnie kopało, co w cale nie znaczy ze na ciebie podziała rownie dobrze.

monohydrat olimpu -to tak dla jasności-jest tez dobrą kreatyną

to nie chodzi tylko o węgle, wazne sa także białka tłuszcze witaminy i mikroelementy.poczytaj dział dieta