PDA

Zobacz pełną wersję : Karate Kyokushin...



Street Fighter
21-09-08, 00:58
Jeśli chodzi o walki na ulicy w klubach to piszecie tylko o mma ,Muay Thai, Taekwon-do,Judo, Muay Thai, BJJ,i kicku ofc .Chciałem sie dowiedzieć co myslicie o Karate Kyokushin bo chodze na to od wrzesnia i sie troche podjarałem tym sportem xDDD moim trenerem jest "Remigiusz Karpiński (http://pl.wikipedia.org/wiki/Remigiusz_Karpi%C5%84ski), posiadający 4DAN, założyciel Ełckiego Klubu Karate Kyokushin, który zdobył 3 miejsce na mistrzostwach świata w Osace. Czterokrotny medalista mistrzostw Europy, mistrz i wicemistrz Ameryki Północnej i Południowej, dziewięciokrotny mistrz Polski.":PP zmieniło sie nieco moje myslenie o tym ze silka mi cos pomoże w walce itp itd ....No i teraz moje drugie pytanie (moze troche nie do tego działu ale cóż xD ) czy treningi karate 3 razy w tygodniu ,2 razy w tygodniu taniec (bez kometarzy prosze) czy mnie za bardzo nie zmęczy ??aktyłalnie kupuje sobie carbo i zjadam w duzych ilościach i jakoś sie trzymam ale od pażdzierniak chciałbym wrócić na siłke i 1/2 razy w tygodniu walnąć sobie trening obwodowy.Czy beda jakieś efekty tej siłki czy lepiej sobie odpuscić ?sorki za bledy ( ie5 ) ;PP

skajłoker
21-09-08, 01:40
odpuśc sobie

HuGsoN
21-09-08, 02:35
A co chcesz osiągnąć ? Masy nie zbudujesz.
Odpuść sobie ten taniec i przykładaj się bardziej do karate.

Street Fighter
21-09-08, 09:30
tancze 8 lat wiec ciezko mi to tak poprostu zostawiac :/ no ale jak trzeba to trzeba ^^ moze do nowego roku :P

patryk1336
22-09-08, 16:47
niby czemu ma odpuszczac zawsze mozna se troche poswirowac i na silowni ja chodzilem tez na karate na silownie i jeszcze na boks i dodatkowo raz w tygodniu biegalem i nienazekalem carbo dobra kreatynke albo jakies aminokfasy i lecisz z tematem smialo :)