PDA

Zobacz pełną wersję : Pigułka, Która Sama Robi Mięśnie.



DaVe23
20-09-08, 19:31
Nie wiem czy juz mieliscie okazje o tym czytac, ale jezeli nie, to moze kogos to zainteresuje. Bo jakby nie patrzyl ... w koncu to jakis przelom :)

-==========================-

"Amerykanie stworzyli dwa eksperymentalne leki (AICAR i GW1516), dzięki którym siedząc w miejscu, można zwiększać wytrzymałość organizmu, budować muskulaturę i spalać nadmiar tłuszczu.


Manipulacje genetyczne stały się zbędne, wystarczy połknąć pigułkę. Pod wpływem substancji czynnej biorące udział w eksperymencie myszy były w stanie biec o 44 proc. dłużej, co oznacza, że ludzie mogliby zrobić to samo bez uprzedniego przygotowania. W normalnych okolicznościach gryzonie dają z siebie wszystko przez 90 minut lub na odcinku 900 metrów. Po tabletce biegają przez dwie godziny i przemierzają ponad 1,5 km.
Mając na uwadze, że tabletki mogą się stać przebojem czarnego rynku dopingowego, profesor Ronald Evans z Instytutu Medycznego Howarda Hughesa stworzył test, który pozwala na wykrycie tabletek zarówno w moczu, jak i we krwi sportowców. Wg członków ekipy badawczej, pigułki powinny znaleźć zastosowanie w leczeniu chorób degeneracyjnych mięśni, między innymi, dystrofii mięśniowej, i "podkręcić" prozdrowotne efekty ćwiczeń u osób z grup ryzyka np. cukrzycy."



Źródło Interia.pl

ciaastek91
20-09-08, 19:34
zrodlo jak na moj gust srednio wiarygodne.

MhL
20-09-08, 20:04
Bylo .

Street Fighter
20-09-08, 22:43
kurde co sie dzieje z tym światem :((

sportowcy siedzący przed tv dobre :P
mam nadzieje ze to żart ^^

47
21-09-08, 09:09
no i widzicie panowie :D po co mamy cwiczyc. poczekajmy 3 lata lykniemy pigulke i 40 w lapie samo przyjdzie.. xD

Rynju
21-09-08, 09:20
nie wierze w to. Jedyny pomper to synthol. Ladujesz i masz powiekszona dana partie miesni

lg team
21-09-08, 09:47
syntol to syf,
mam kolege ktory to bral, zmowil z zachodniej apteki,

Rynju
21-09-08, 09:53
no to wymien jakies inne srodki ktore dzilaja bez wkladu wlasnego? Bo przykro mi ja nie znam wiecej

lg team
21-09-08, 10:30
ale o co ci chodzi w tym momencie bo nie kumam??

Rynju
21-09-08, 10:37
no ze ja znam tylkjo synthol (dla mnie troche bezcelowy srodek) ale moze ty jestes doswiadczony i znasz wiecej niz ten. O to mi chodzi!? No i zebys cos powiedzial na temat tego info co jest w temacie

lg team
21-09-08, 10:45
no i co z tego ze znasz synthol...

w temacie idzie o srodek ktory bedzie dzialal jak saa ale bez udzialu wysilku

gosc zazywa tbl i robi sie szybszy, silniejszy bez treningu

olej to nie saa, wprawdzie powoduje powiekszenie gabarytow ale zupelnie nic nie daje jesli idzie o typowe dzialanie saa

Rynju
21-09-08, 11:17
no i co z tego ze znasz synthol...
Mowie ze znam tylko synthol, po tym jak skomentowales moja wypowiedz chcialem iwedziec czy sa jakies inne i tyle. Nic wiecej ;) spokojnie...

lg team
21-09-08, 11:32
nie komentowalem twojej wypowiedzi...

ogolnie pisalem

Symu
21-09-08, 12:06
Te wszystkie magiczne pigulki to jest kwestia czasu tylko, trwają prace choćby nad inhibitorami miostatyny. Jeśli naukowcy mają pierwowzory w postaci chorych zwierząt to w końcu dojdą do tego jak wytworzyć specyfik.

Blackphoenix
21-09-08, 12:20
fajny lek bo rzeczywiście moze pomóc chorym ;) Gdybym miał wybrać pomiędzy chodzeniem na siłownie a wzięciem tej tabletki , wybrał bym siłownie bo chodzenie tam sprawia mi przyjemność i fajnie jest oglądać stopniowe postępy swojej pracy, jest to jakieś hobby no i endorfinki :D :)

Symu
21-09-08, 13:01
zawsze można robić i jedno i drugie :D

Blackphoenix
21-09-08, 13:29
tak czy owak niema cudownych leków więc ten na pewno też będzie miał jakieś skutki uboczne które wyjdą po czasie :]

Street Fighter
21-09-08, 15:02
mam nadzieje ^^

Browney
21-09-08, 16:18
a jakie znacie jeszcze jakies srodki tabletki odzywki itp. ktore szybko dzialaja ? i niemaja dozych srodkow ubocznych. pisze to bo moj kolega chcial by sie dowiedziec a niema dostepu do neta a chial bym spytal.

lg team
21-09-08, 17:20
nie ma takich co by dzialaly zajebiscie i nie mialy skutkow ubocznych

Rickey
21-09-08, 22:29
Juz się zaczyna. Jeden gość dał temat, że są badania nad takimi środkami a tu juz się zaczynają pytać czy nie ma takiego środka który bez ćwiczenia da zajebiste osiągi... A zapomniałbym- najlepiej żeby nie było po nim skutków ubocznych... czyli sama przyjemność: siedzenie przed telewizorkiem,pizza, piwko, szlug + czarodziejski środek i... rośnij:D:D
Pozdro!!

DaVe23
21-09-08, 22:45
hehe :D kazdy by tak chcial :P

ale wyobrazcie sobie sytuacje, ze dzialanie takich dropsikow by sie potwierdzilo i nagle wyroslo by wielu "kanapowych koksikow" heh :P czlowiek katuje sie i meczy na silowni dla lepszych efektow, a inny uzyskalby podobny efekt lezac calymi dniami na kanapie :D troszke by mnie to deprymowalo ... haha :D