PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningowy



maginnovision
20-09-08, 14:54
witam mam 17 lat wazę 100kg mam 190 cm wzrostu i miesięczny staż i proszę was o jakiś plan na trening a dokładnie na sile mi chodzi . I czy stosować to tego jakieś odzywki np. nitrobolon ???

VegetaSSJ3
20-09-08, 16:57
Tu masz kilka przykladowych planow napewno cos wybierzesz dla siebie http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13248
a na sile proponuj z odzywek kreatyne

grzela
20-09-08, 20:56
Vegeta z pewnością przeoczyłeś fakt ze koleś ma miesięczny staż.

Krete na razie se odpuść, nitrobolon z resztą też ( jeśli mądrze ćwiczysz to jeszcze powinieneś jechać ogólnorozwojówke. I w tym miejscu wtrącę swoje 5 groszy bowiem przeważnie każdy myśli że ogólnorozwojówka to jakiś półtrening. A jest zupełnie inaczej, czy ktoś pamięta jak mięśnie " rosną" po pierwszych treningach? jakie to wspaniałe uczucie? Przeciez to jeden z rodzai FBW a czy właśnie ten trening nie przynosi porządanych rezultatów?. Poza tym w treningu ogólnorozwojowym używamy mniejszych ciężarów i możemy skupić sie na technice a z biegiem lat zdajemy sobie sprawę ze to ona jest najważniejsza.

Skup sie na diecie (każdy na początku ja olewa). Nie piszesz jaki masz procent tłuszczu, bo jak dla mnie waga ok.

Poszukaj planu na siłe -troche wiecej samo zaangażowania:)

maginnovision
20-09-08, 22:23
a jak mam to obliczyć :P:P:P bo nie wiem