PDA

Zobacz pełną wersję : plan hst



grzela
19-09-08, 17:08
obecnie cwicze planem hst

przysiad ze sztangą
martwy ciąg
wiosłowanie ze sztangą
wyciskanie sztangi płasko
wyciskanie sztangi skos
wyciskanie sztangi zza karku
podciąganie sztangi wzdłuż tuł.
uginanie ramion sztanga
francuskie siedząc sztanga


łydki i brzuch robie niezależnie od hst

dla 15 robie 1 serie
dla 10 robie 2 serie
dla 5 i 5+ robie 3 serie

aktuanie jest po 1 tygodniu "1O"- tek

a pytanie brzmi tak: źle wyznaczyłem maksa dla francuskie siedząć sztanga tzn jeszcze mam jeden tydzień 10-tek a już ledwo zrobiłem to ćwiczenie. czy jak bym nie mógł dalej zwiekszć cięzaru to moge pociągnąc ten jeden tydzień stałym cięzrem ( francuskie siedząc -zwiększam ciężar o 2 kg)

Punisher
19-09-08, 17:39
A masz inne wyjście?
Chyba, że ktoś ci może pomagać w ostatnich powtórzeniach.
Biceps przed tricepsem? Jak wolisz w sumie.

grzela
19-09-08, 18:51
nie mam innego wyjścia (własnie wracam z treningu i jakoś poszło, może to była krótkotrwała niedyspozycja-zobaczymy)

a propos bicepsu i tricepsu to w takiej kolejności jak jest powyżej zrobiłem jeden trening i masz racje zamieniłem biceps z tricepsem( taka kolejność to wynik tego ze wkleiłem poprostu trening z tabelki która przygotowałem wcześniej aby wiedziec jakim ciężarem ćwiczyć danego dnia), poza tym dla mnie wygodniej gdyż podciąganie sztangi wzdłuż tułowia jak i triceps robie takim samym cięzarem i nie musze zmieniac obciążenia:)

Punisher
19-09-08, 20:08
Kiedyś robiłem HST i też miałem problemy z doborem ciężaru, może dlatego, że nie ćwiczę na profesjonalnej siłowni. Jak masz predyspozycje to sukces, a co do tego trica to luz, nie ma po co tracić czasu na przekładanie wszystkiego. Możesz też robić ruchy oszukane, lepsze to niż wcale, lecz z umiarem. Na pewno sam dobrze wiesz, bo z tego co widze to doświadczony z Ciebie zawodnik, pewnie nawet bardziej niż ja.