PDA

Zobacz pełną wersję : Totalnie zielony



sevo
18-09-08, 17:24
Witam. W najblizszym czasie mam zamiar zabrac sie za prace nad swoim cialem..prosze o rady jak powinienem zaczac, czy warto odrazu zapisywac sie na silownie czy moze przed tym pocwiczyc " u kumpla w piwnicy ". jaka diete powinienem zastosowac no i jakie odzywki warto kupic:)

przemek_yo
18-09-08, 17:30
nie kupuj odzywek, zrob ogolnorozwojowy (wpisz se w googlach co to jest) i idz do kumpla do piwnicy

Blackphoenix
18-09-08, 17:34
nie koniecznie do kumpla do piwnicy ;p zależy jaki to typ siłowni :P jak ja zaczynałem do zapisałem się do studia rekreacji , dostałem trening pierwszego stopnia i dokładnie rozpisane co robić ile razy itd. Dieta na masę , wszystko masz w dziale dieta , odżywki gdzieś tak po 3 miechach

sevo
18-09-08, 17:38
Jego silownia jest raczej ubogo wyposazona wiec wolalbym zapisac sie na silownie zeby nie tracic czasu :)

przemek_yo
18-09-08, 17:40
wiekszosc zaczyna od pompek w domu, roznie mozna, jak naprawde chce to mu sie uda czy to bedzie piwnica czy silownia czy dywan w domu ;)

Pietrek13
18-09-08, 18:23
odzywki to tak po pol roku narazie wez witaminki jakies np animal paka bedzie ci sie bardziej ochoczo cwiczylo :) i zapisz sie na prof silke powodzenia

sevo
19-09-08, 12:09
OK.. rozumiem ze animal pak to zestaw witamin. mozna go stosowac razem z innymi odzywkami np. creatyna czy jest to raczej bez sensu??

grzela
19-09-08, 15:35
jak masz dużo kasy to oczywiście mozesz zapodać animala ale na twoim miejscu narazie bym go odpuscił i kupił zwykłe witaminy i mikroelementy z apteki. zaoszczędzona kase przeznaczyłbym na diete-bez diety nawet nie bierz sie za siłownię, szkoda czasu, szkoda zdrowia.

co do treningu na sam poczatek ogólnorozwojówka tak z 6-8 tygodni a pózniej weż sobie jakis trening z podwieszonych.

grzela
19-09-08, 15:44
rzuciłem okiem do dzialu trening, sa tam opisane plany treningowe w postaci splitu (podział na partie mieśniowe). oprocz tradycyjnego splitu istnieje jeszcze pare innych rozwiazań np fbw ( odmiana tego treninu jest hst, obecnie nim ćwicze-masakra-ale to jest trening dla bardziej zaawansowanych z min stażem ok 2 lat), istnieja takze modyfikacje splitu np push & pull takze poczytaj i wybierz odpowiedni dla siebie- zgodny z twoim stażem.pozdro

mrozikhg
19-09-08, 22:54
narazie daj sobie spokoj z odzywkami. kup te witamniki i cos na pobudzenie zeby ci sie chcialo cwiczyc i zapieprzaj na sucho. czym wiecej zrobisz na sucho tym na dluzej ci zostanie!!!!!

sevo
21-09-08, 11:11
a co proponujecie na pobudzenie?? i jak to dziala?...dzieki

dZiECiUCh
21-09-08, 12:12
napisz jeszcze ze 2 takie same posty... :)

Pietrek13
21-09-08, 19:15
na pobudzenie napoje energetyczne :P

sevo
22-09-08, 13:09
napisz jeszcze ze 2 takie same posty... :)
to juz nie moja wina ze komp mi nawala:) jesmu tez przydaloby sie troche energii:P