PDA

Zobacz pełną wersję : kim jestem?



Rafauu
18-09-08, 17:07
Kim tak naprawde jestem? Waham sie pomiedzy endo a mezo morfikiem i w sumie to nie mam pojecia bo nie pasuje do zadnego opisu. troszke nabralem masy przez siedzenie przed kompem i jedzenie ;< coz kiedys mi sie to podoblo no i wzielem sie za siebie i efekty: wciagu 2 miechow schudlem 10 kg bez wiekszych problemow. ponadto szybko buduje mase miesniowa jestem dosc waski w biodrach (moze nie bardzo ale taki proporcjonalny) i szeroki w brakach i spotkalem sie tez z cechami charakteru ktore pasuja do mnie jak i te u endomorfika wiec juz sam nie mam pojecia...

Blackphoenix
18-09-08, 17:36
skoro widzisz u siebie te i te cechy to jesteś kimś pomiędzy, nie każdy jest typowym ekto,endo czy mezo ;) i zastanawiam się czasem czy nie pomyliłeś endo z ekto :)

Symu
18-09-08, 20:05
j.w. cżesto nie jest się idealnie dopasowanym do jednego typu sylwetki a precyzyjnie mozna to określić tylko specjalnymi badaniami.

Rafauu
18-09-08, 22:32
gdzie mozna wykonac takie badania? wiesz moze ile kosztuja?

skajłoker
18-09-08, 22:54
po co ci takie badania...??przeciez to nie ma sensu;)

TazeR
18-09-08, 23:09
Dlaczego to nie ma sensu? Moze dla niego ma to znaczenie...

Rafauu
19-09-08, 11:09
ciekawosc :p jestem dociekliwy :) ale to w ogole jest paradoks ze pasuje do tego i do tego ;p ale bardziej jestem po stronie mezo tak mi sie wydaje :<

Kilu
19-09-08, 19:18
Jak jestes mezo to plecy powinienes miec "V"