PDA

Zobacz pełną wersję : odzywki wysokobialkowe



mateusz1990
18-09-08, 16:33
jaka jest oznica miedzy bialkiem serwatkowym?? a izoflawonami?? dzieki za opowiedz...

grzela
18-09-08, 16:48
kolosalna

Izoflawony są naturalnymi związkami roślinnymi o strukturze podobnej do budowy żeńskich hormonów - estrogenów.



Zalecane są jako uzupełnienie diety kobietom w okresie okołomenopauzalnym, u których występują takie objawy jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, zaburzenia snu, nerwowość, uczucie ciągłego zmęczenia, zawroty i bóle głowy, osłabienie koncentracji.

mateusz1990
18-09-08, 17:03
ja znalazlem wkatalogu z "olimp" pisze o izoflawonach i pise tak" odznaczja sie bardzo wysoka aktywnoscia antyoksydacyjna. posiadaja tez zdolonosc ograniczania aktywnosci estrogenow-zenskich hormonow plociowych. estrogeny hamuja produkcje jednego z najsilniejszych hormonow anabolicznych-testosteronu. sprzyjaja tez gromadzeniu wody w okolicach stawow i tluszczu w okoliach sutkow, co utrodnia zawodnikom uzyskanie niezbednej dla formy startowej,wlasciwa definicje ciala"
wiec jesli mam troche tluszczu w okolicach sutkow o moge to bialko brac, tak?? czy zle zrozumialem??? sory ze tak pytam al mam zamiar teraz kupic sobie jakies odzywki i suple bo chce spalic troche tluszczu... nie mam go duzo botylko na brzuchu ina dolnej czesci klatki piersiowej... i nie wiem jakie odz. i suple. kupi bojestem teraz na diecie niskoweglowodanowej wiec i bialko by sie przydalo...zeby nie stracic miesni...

grzela
18-09-08, 17:54
jestem sceptyczny ci do ingerowania w gospodarkę hormonalna człowieka. jest prawda to co napisałeś o estrogenach ale bez nich nasz organizm (mówie o męzczyznach) nie funkcjonowałby dobrze o ile to w ogóle możliwe. Poczytaj troche o estrogenach bo nie czuje sie kompetentny aby udzielać ci rad w tej dziedzinie.


zapewne chodzi ci sojavit z olimpu , myślę ,że napewno ci niezaszkodzi gdyz ma dobry wpływ na układ kostny, zwalcz wolne rodniki -będziesz dłużej młodo wyglądał :) itd


jeśli chodzi o ten tłuszczyk to radziłbym jakieś aeroby-taką ilość tłuszczu jaka mówisz ze masz zrzucisz bezproblemu

mateusz1990
18-09-08, 19:06
no wlasnie mysle niestety ze to moze nie wystarczyc... bo pol roku temu skonczylem trenowac koszykowke a trenowalem jakies dwa lat..no i treningi byly 3 razy w tyg. iprawie 2h biegania a ten tluszczyk nadal mialem... znaczy sie mnej niz terz ale mialem.. wiec teraz pomyslalem o jakiejs diecie no i o tych odz. i supl. tylko nie wiemzabardzo jakie... robie 8dzien 6W zeby wzmocnic troce brzuch no i spalic troche tego tluszczyku... bo mam zamiar wyrobic sobie fajny bruszek (kaloryferek) no i z tej dolnej czesci klatki piersiowej pozbyc sie tluszczu wyrzezbic trohe klatke bo miesni cos tam mam (cos ale mam heh) chodzilem na silke przez pol roku... ja myslalem sobi kupic jakies bialko zebym nie spadal z masy miesniowej HMB no i thermo speed extrem... co ty o tym myslisz? oczwiscie mam zamiar cwiczyc, nabardziej katke no i brzuch

grzela
18-09-08, 19:42
połowa z nas ma problem z tłuszczykiem na brzuchu-ja też-problem tkwi w tym ze nawet jesli ćwiczymy mięsnie brzucha to co prawda stają sie one wieksze i silniejsze ale bez odpowiedniej diety ukryte są pod warstwą tłuszczyku.reasumując same ćwiczenia nie wystarczą.

co do thermo speed to słyszłem pochlebne opinie na jego temat, takze chyba warto, oczywiście monitoruj wage i przy zbyt drastycznym spadku wagi odstaw.

białeczko mozesz kupić i dawkować je zaleznie od braków w diecie.
hmb to lipa i lepiej kup np glutamine jako antykatabolik lub zainwestuj w jakies witaminki

mateusz1990
18-09-08, 19:56
stosuje diete od 2 tyg i schudlem 2kg z 72 na 70... to chyba zle, co? slyszalem ze powinno sie chudnac 1kg na miesiac... mysle ze to przez to ze za malo bialka dostarczam przez jedzenie... no ilece zmsy miesniowej:/ jak sadzisz?

grzela
18-09-08, 20:03
Aby bezpiecznie schudnąć powinno się chudnąć w tempie od 2-4 kg miesięcznie. jeśli dalej będziesz chudną w takim tepi dożuć węgli.

mateusz1990
18-09-08, 20:10
aha no to dzieki za pomoc;) a powiedz mi dzieki jakim cwiczeniom njbardzij pracuje dolna czec klatki piersiowej?

slim shady
18-09-08, 20:17
wyciskania sztangi/hantli na ławeczce leżąc głową w dół przekładanie hantla za głowe leżąc na ławeczce, pompki na poręczach

mateusz1990
18-09-08, 20:37
ale jak wykonywac to cwiczenie? "przekładanie hantla za głowe leżąc na ławeczce"

slim shady
18-09-08, 20:42
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka_pliki/image025.gif

http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp

mateusz1990
18-09-08, 20:55
dzieki wielkie;)