PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki gainer???



Rickey
18-09-08, 13:14
Tak jak w temacie jakiego gainera możecie polecić dla początkującego. ćwiczy na siłowni i ma dietę tylko po prostu ma tak szybką przemianę materii, że mimo iż je dużo posiłków odżywczych nie może ruszyć z masą.
Co byście dla niego polecili. tak do 100 zł.
z góry dziękuje:)
Pozdro!!

12uxerbq34
18-09-08, 13:37
dla poczatkujacych i tanio > 4kg Gain BOlic z Olimpu , ew Gainer 1 z Vitalmaxa , to najlepsze rozwiazania na poczatek :)
PAMIETAJ O DIECIE , gainerem przy budowaniu masy gl. robisz nadwyzke kcal i makroskladnikow, reszta musi poczodzic z diety

Alex89
18-09-08, 14:12
jak powyzej GainBolic6000 jest fajny ale takze Gainer1 Vitalmaxa bralem te dwa i bylem zadowolony!!!

Rickey
18-09-08, 18:44
Dziękuje za pomoc, może jeszcze jakieś inne propozycje????

P.S. DO 12uxerbq34
Tak na przyszłość: Pisze się pochodzić a nie poczodzić :P
Pozdro!!!

NIKOLIS 168
18-09-08, 19:33
Gainer 1 Vitalmax!

44mt
18-09-08, 20:10
Dozbieraj kasy i kup Gain Fasta 3100 z Universal <ok 4,5kg> bo naprawde warto.

NIKOLIS 168
18-09-08, 20:27
Tak ale ile on kosztuje.

Rickey
18-09-08, 21:48
Gdyby to o mnie chodziło to bym kasy dozbierał i kupił coś lepszego, ale tutaj na prawdę chodzi mi o kumpla i a on nie ma więcej kasy, bo musi jeszcze za siłke placić i takie tam.
Pozdro!!!

12uxerbq34
18-09-08, 22:18
RIckey ja popelnilem literowke bo pisze bez patrzenia w klawiature ,
Ty natomiast słownik ortograficzny ogladasz tylko na półce ,
bo herbate przec "ch" napierasz :D

Rickey
19-09-08, 18:32
A skąd mam widzieć, że piszesz bez patrzenia na klawiaturę, czy po prostu liter nie odróżniasz??? Kto mi to udowodni???
Lepiej oglądać słownik na półce niż nie wiedzieć jak on w ogóle wygląda:D
Skoro jesteś taki "ortograficzny" to dlaczego nie kształciłeś się na np. nauczyciela polskiego, tylko hot-DOG:D
Czy ktoś jeszcze ma jakies propozycje???

P.S. Czepiasz się pierdoł, co mija się z celem. To jest forum KULTURYSTYCZNE a nie forum poprawnej polszczyzny:)
Pozdro!!!

12uxerbq34
19-09-08, 19:02
Krótko i zwięźle : Jesteś śmieszny :D

grzela
19-09-08, 19:02
Gain BOlic z Olimpui zauważcie ,że za dobrze się rozpuszcza( czyli za duzo węglowodanów prostych takich jak w carbo), zaletą jest niewatpliwie to iz nie zawiera białka roslinnego.

ciaastek91
19-09-08, 19:12
grzela, carbo to nie sa weglowodany proste, tylko proste i zlozone.
jednak faktem jest, ze gain bolic ma sporo cukrow prostych. nie zmienia to faktu, ze za taka cene jest to naprawde produkt godny uwagi. niezla jakos za bardzo niska cene.

12uxerbq34, jezeli piszesz bez patrzenia na klawiature, to tym bardziej nie powinienes popelniac literowek, bo caly czas patrzysz na to, co piszesz.

Kilu
19-09-08, 19:23
A skąd mam widzieć, że piszesz bez patrzenia na klawiaturę, czy po prostu liter nie odróżniasz??? Kto mi to udowodni???
Lepiej oglądać słownik na półce niż nie wiedzieć jak on w ogóle wygląda:D
Skoro jesteś taki "ortograficzny" to dlaczego nie kształciłeś się na np. nauczyciela polskiego, tylko hot-DOG:D
Czy ktoś jeszcze ma jakies propozycje???

P.S. Czepiasz się pierdoł, co mija się z celem. To jest forum KULTURYSTYCZNE a nie forum poprawnej polszczyzny:)
Pozdro!!!

kabaret
ps. sam zacząłeś

Punisher
19-09-08, 19:44
Nie żebym się czepiał, ale jak się nie patrzy na klawiaturę, to chyba widzi się, co się pisze. Chyba, że zamykasz oczy hehe:)

grzela
19-09-08, 19:47
grzela, carbo to nie sa weglowodany proste, tylko proste i zlozone.



masz racje jeśli chodzi o carbo

natomiast ja poszedłem na skróty i dlatego zrobiłem gafę.
mianowicie masz racje ze maltotekstryny to węglowodany złozone (maltodekstryny zawierają do 9 cząsteczek glukozy) niemniej jednak wchłaniają sie tak samo szybko jak glukoza. ich ig to ponad 75 a wiemy że Ideks glikemiczny klasyfikuje produkty na podstawie ich wpływu na poziom cukru we krwi.
- produkty węglowodanowe które są szybko trawione w przewodzie pokarmowym mają wysoki indeks glikemiczny i powidują szybki i duży wzrost poziomu cukru we krwi.
- produkty węglowodanowe trawione wolno stopniowo uwalniają cukier do krwi i te mają niski indeks glikemiczny.
Po zjedzeniu posiłku zawierającego węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, które szybko są strawione i wchłonięte do organizmu, bardzo wzrasta poziom glukozy we krwi. Reakcją organizmu na potężną dostawę cukru jest duży wyrzut insuliny. Poziom cukru szybko ulega obniżeniu i podobnie do wahadła, poziom cukru nie spada do wartości wyjściowej lecz znacznie niższej, źle już tolerowanej przez organizm a nazywanej hipoglikemią. Spadek poziomu cukru we krwi wynikający z działania insuliny powoduje z kolei znów uczucie głodu, które najczęściej zaspakajamy kolejnymi produktami o wysokim indeksie glikemicznym i tak koło zamyka się.

reasumując maltodeksrtyny nie są najlepszymi węgowodanami w gainerze

bld
19-09-08, 20:12
Ja bym na Twoim miejscu nie kupowal ani gb ani vitalmaxa ale 4kg monster massa z biogenixa. Sam go osobiscie nie stosowalem ale zawartosc bialka (25g/100) mowi sama za siebie. Na allegro stoi teraz bo 99zl za 4kg wiec sie bardzo oplaca. Co do gb to jak dla mnie to syfski gainer i nigdy wiecej go nie kupie, pozdro

12uxerbq34
19-09-08, 20:24
Wiesz Punish doszedlem do takiej perfekcji ze pisze nawet z wylaczonym monitorem , czysta telepatia i telekineza :D lecz nie dosc perfekcyjna :)

ciaastek91
19-09-08, 20:32
grzela, ale nie musisz mi tego pisac, ja to wiem ;p
prawie wszystkie tanie gainery maja slabej jakosci wegle.
wyjatkiem jest mutant mass i moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy gainer, aktualnie do kupienia w bardzo przystepnej cenie, tyle, ze 6,8kg. rownie dobry, a moze nawet lepszy, jest Up Your Mass z MHP, ale ten to juz kosztuje majatek ;p

Rickey
19-09-08, 20:34
Kilu zacznij czytać dokładnie:)
Pozdro!!

Kilu
19-09-08, 21:55
Dla ciebie zaczne
Pozdro sześćset

Punisher
20-09-08, 00:29
grzela piszesz mądre rzeczy, o głodzie stymulowanym w przysadce mózgowej.
Z jednej strony zwróć uwagę, że to może być atut - dostarczenie większej ilości pożywienia do organizmu.
Z drugiej strony, producenci kryją w składzie różne rzeczy, ja bynajmniej im nie ufam.

12dafssh spoko:)

szybszy68
21-10-08, 19:09
przeczytałem cały temat i dowiedziałem sie jednego kazdy mówi coś innego jedni mówią o Up Your Mass a inni o GAIN FAST 3100 więc która z tych odzywek jest najlepsza dla początkujacego ? moze ktos poda jeszcze inną propozycje ?

xxmasssxx
21-10-08, 20:02
Ja Biore Gain Bolica 6000 i bardzo polecam dobra dieta i trening jest najważniejszy .
Zrób na nim kilka cyklów i puźniej weź kreatyne z Vitalmaxa mono ... a napewno się nie zawiedziesz

mały huba
21-10-08, 23:46
Z gainerów kupuj te tanie ;)
Gainer 1 lub 2 z Vitalmax
Seriuos Mass z Optimum
Mutant Mass z Pvl
Monster mass z Biogenix

Wszystkie wychodzą w większych ilościach tanio i są nie najgorsze jakościowo.