PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne!! Proszę o pomoc!!



Deemen89
17-09-08, 18:58
Witam:)

Mam 19 lat 83 kg wagi, 196cm wzrostu. Tym samym jestem stosunkowo szczupły, ale nie całkiem chudy. Trenowałem siatkówke, teraz wybieram się na Szkółke Policyjną i chce tam zacząć ćwiczyć bo mają tam zajefajny sprzęt i będę tam rok. Problem w tym, że długo nie chodziłem an siłowie i ogólnie moje doświadczenie w tej dziedzinie jest marne. Proszę o pomoc w dobraniu odżywek! Chodze po stronkach czytam o nitrobolonach, kreatynach, masakrach i innych takich, ale nei wiem jak co dobrać. Odrazu mówie kase w sumie nei gra większej roli, ponieważ miesięcznie bd miał ok.400 pln na odżywki:) aczkolwiek nei znaczy to, że muszę wszystko wydać. Dietę będę miał zapewnioną przez tamtejszego lekarza, potrzebuję kogoś kto odpowiednio dobierze mi odżywki tak abym jak najbardziej się spompował Żeby efekt był jak największy:) PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZY ODZEW Z PROPOZYCJAMI!!:D

slim shady
17-09-08, 19:09
na suple typu kreatyna i stacki kreatyny musisz miec staz conajmniej 6 miesiecy, mam nadzieje ze nie idziesz na policjanta ...

tm7
17-09-08, 19:15
jak dawno nie ćwiczyłeś i twoje doświadczenie w tej dziedzinie jest marne to po co zaraz bierzesz się za odżywki ?? ehh
jak chcesz zacząć ćwiczyć od zera i odrazu z odżywkami to moim zdaniem głupota
skoro mówisz że dietę będziesz miał ułożoną przez lekarza to nie powinieneś mieć w niej braków
zastanów się lepiej na treningiem skoro mówisz że nie masz zielonego pojęcia na temat ćwiczenia, bo to w tym momencie dla ciebie jest większy problem niż dobranie odżywek

Deemen89
17-09-08, 19:26
Ale ćwiczenie na sucho przez trzy miechy czy ile o tym wiem, ale później jeśli chce troche przybrać muszę coś brać. Dlatego pytam.

tm7
17-09-08, 19:54
W tym wieku i przy dobrej diecie na sucho będą efekty o wiele dłużej niż 3 miechy, oczywiście to też zależy od genetyki

Pietrek13
17-09-08, 20:45
Nitrobolon moze wziasc bedzie mial tylko powera jak bedzie go bral a potem nie zostawia po sobie nic :P

Kilu
17-09-08, 21:36
Nie pisz na czerwono kazdy umie czytać.
Czy wszyscy początkujący myslą ze jak wezmą odżywki to staną sie jak pudzian po miesiącu ćwiczeń? Jak masz taką pompe to bierz sterydy one napewno coś ci dadzą.

Dieta + solidny trening to najlepsze połączenie - odżywki są zbędne jak na razie
ewentualnie jakies białko jak bedziesz miał braki w diecie, np. Olimp Isolat

skajłoker
17-09-08, 21:48
JAK WIDZE ZE KTOŚ PISZE chce sie jak najszybciej spompować...to odrazu odsyłam takiego uzytkownika na www.bravo.pl (http://www.bravo.pl) tam ci dobrze poradzą..twoje podejscie jest załowe co ty chcesz przyszpanowac przed chlopakami ze jestes kosior to odrazu jeb*j se 200metki a nie tam bęziesz sobie odzywkami głowe zawracał..

skajłoker
17-09-08, 22:15
no policjant na forum....nie dobrze vold moze zacząc sie obawiać:Djak kiedyś będzie mial nalot na chate hehe:P

Pietrek13
17-09-08, 22:17
i co z tego ze na policjanta heh to napewno mu nie pomoze a jak mu sie spieszy to slyszalem ze dobry patent jest jak sie bambino w miesnie wstrzykuje :P

Symu
17-09-08, 22:26
Za kolejne obrażanie kogoś będą ostrzeżenia. Możecie mieć swoje prywatne poglądy ale nie obrażajcie nikogo publicznie, trochę kultury.

Do autora tematu: Na początek mono będzie najlepsze, nie ma naprawdę sensu ładować kasy w jakies nitrobolony itp.

skajłoker
17-09-08, 22:27
-------edycja;)