PDA

Zobacz pełną wersję : Po każdym treningu jest mi niedobrze



godzio89
16-09-08, 17:32
Jak wiecie ostatnio chodzę na włąsną siłownię. Teraz robię trening ogólnorozwojowy. Po każdym treningu jest mi niedobrze. Wie ktoś czym jest to spowodowane?;/

MhL
16-09-08, 17:37
Ile czekasz po posilku?, Moze nieprzyzwyczajony organizm do wysilku i tak On reguje.

skajłoker
16-09-08, 19:02
pewno jesz przed siłką obrzerasz sie i potem są tego efekty

godzio89
16-09-08, 19:23
Nie wiem dokładnie ile czasu minęło od zjedzenia obiadu, ale ok godzina. o 15.30 skończyłem jeść obiad a ok po 16.30 zacząłem trening.

tm7
16-09-08, 19:26
możliwe że z przemęczenia , zdarzyły mi się parę razy takie sytuacje że puściłem pawia

godzio89
16-09-08, 19:32
Heh;P To mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie, bo po treningu jak jest mi niedobrze nie mam w ogóle ochoty zjeść kurczaka z ryżem i warzywami;/

skajłoker
16-09-08, 19:34
ja puściłem pawia jak sie zatrułem kiełbasą:Di robilęm trening kończe serie klatki i bełt hehe

MhL
16-09-08, 20:00
A bierzesz jakies suple po treningu? Moze podwyzszaja poziom kwasow zoladkowych.

Malyheh
16-09-08, 20:12
odczekaj kolo godziny i pij wode zwykla nie gazowana miedzy cwiczeniami. tez kiedys tak mialem jak ty, ale ta woda w treningu pomogła;)

godzio89
16-09-08, 20:25
Nie biorę suplementów ani sterydów. Dzisiaj mam I dzień diety:) Wszystko jem jak trzeba oprócz tego posiłku po treningowego. Zamiast zjeść go ok 45 min po treningu jem go jakieś 1,5h po;/Ważne, że jem. Ale na następnym treningu będę pił tą wodę. Może coś pomoże.

MhL
16-09-08, 20:33
Sorki za sog :P

Posilek potreningowy jedz 15-30 min po treningu najpozniej. Z czego organizm ma czerpac surowce na budowe miesni.

moze za duzo bialka, choc mie bialko zatykalo na poczatku diety.
Wyrobisz sie, za pol roku nie bedzie problemu.

grzela
16-09-08, 20:41
a może za dużych obciążeń używasz na ogólnorozwojówce bardziej skupiamy sie na technice niz na ciężarach.

nie wiem gdzie masz ta siłownie. Mój kumpel miał silownie w piwnicy i tak jak ty było mu niedobrze, miał zawroty głowy, okazało sie,że przyczyną była jakaś rodzaj pleśni

godzio89
16-09-08, 22:37
Nie wiem gdzie masz ta siłownie. Mój kumpel miał silownie w piwnicy i tak jak ty było mu niedobrze, miał zawroty głowy, okazało sie,że przyczyną była jakaś rodzaj pleśni
hehehe "pleśni";d. Ja tą siłownię mam w drugim pokoju;p
A co do obciążenia to sam nie wiem. Dzisiaj brałem 24,5 kg;p. Fakt faktem, że słabiutki ze mnie gościu, ale to raczej nie jest przyczyną. Nie mam zawrotów głowy tylko bierze mnie na wymioty, ale nie wymiotuje.To faktycznie może być dlatego, że organizm nie jest przyzwyczajony do wysiłku fizycznego, bo zazwyczaj się obijałem na w-f;). Zazwyczaj podobnie się czuję jak biegnę na w-f na 1000m;P