PDA

Zobacz pełną wersję : bcaa + glutamina + M3 creatine



s4ck m1 d1ck
14-09-08, 22:22
Witam , mam takie jedno pytanie , co mogę osiągnąć robiąc taki cykl treningowy?. Trenując 4 razy w tygodniu piłkę nożną i 2 razy w tygodniu siłownia . Będą rozwijać się mieśnie ( masa mięśniowa ) , wytrzymałość się poprawi i przypływ siły ? Dobrze to rozumiem ? proszę o wypowiedzi na ten temat , z góry dziekuje i pozdrawiam.

slim shady
14-09-08, 22:41
Napisz cos wiecej, ile wazysz jaki wzrost,staz treningowy,wiek, wczesniejsze cykle ciężko bedzie z tą masą jak bedziesz 4 razy w tygodniu biegał za piłka, chyba ze jestes bramkarz, ale jak sie chce to wszystko mozna osiagnac, oczywiscie wytrzymałosc wzrosnie, przy robieniu treningu na mase siła tez idzie w gore.

s4ck m1 d1ck
14-09-08, 22:49
waga : 74 kg
wzrost : 180 cm.
staż : rok treningów na silowni , jedyną odżywka jaka brałem to HMB , nic poza tym . Wiesz nie chciał bym przytyć lecz , żeby mięśnie się zaczeły wzmacniać i wytrzymałość. Może powiem ci co bym chcial osiagnąć w przeciągu roku :
- "utwardzenie mięśni"
- siłe zwiększyć
- schudnąć troszke ( tarczyca więc nie tak łatwo )
no mniej wiecej o to mi chodzi.
I tutaj rodzi się moja obawa o to , że moge przytyć co bardzo by mi utrudniło wykonywanie mojego przyszłego zawodu jakim jest granie w piłkę .

slim shady
14-09-08, 22:56
po jabłczanie napewno siła pojdzie Ci w gora jak i wytrzymałosc, przy solidnych treningach rece Ci sie utwardza, po tym kilka kilo moze pojsc Ci w gore, ale zapewne beda spadki wiec sie nie przejmuj

s4ck m1 d1ck
15-09-08, 16:10
proszę o oceny wiecej osob zobaczymy czy zdania są podzielone czy podobne :))

Pietrek13
15-09-08, 18:32
zauwazylem ze jesli bierzesz jablczan i nie przylozysz sie dobrze do treningu to jedyne co to przytyjesz moj kumpel tak mial nie wiem moze to bylo tylko w jego przypadku :P