PDA

Zobacz pełną wersję : Relacja z pierwszego cyklu na mase.



TazeR
14-09-08, 19:35
Witam. Jeżeli ktoś zagląda do działu nasze relacje to wie, że od jutra zaczynam swój pierwszy w życiu cykl na masę! :D

Cel-Masa mięśniowa

Odżywka i Suplement: :)
Gainer Mass xxl, Peptide Glutamine

Dane:
Wzrost-172
Waga-63
Wiek-16

Wymiary:
Biceps L-31.5
Biceps P-32
Przedramie L-26.5
Przedramie P-27
Pas-81
Klatka-97
Udo-53
Łydka-36

Plan treningowy:

Klata + Biceps+Przedramie
1. Wyciskanie na na skosie 12/10/8/8
2. wyciskanie na plaskiej 12 10 10 8
3. rozpietki na skosie 4 serie po 10 pow
4 pompki na poreczach 12 10 10 8

1Uginanie ramion, podchwytem na modlitewniku ze sztangą 12/12 12
2. Uginanie ramion ze sztangą nachwytem stojąc 12/10/8
3 Uginanie ramion z hantlami siedząc na ławce kąt 60stopni 3x10

3 serie uginanie nadgarstkow podchwytem
3 serie nachwytem

dzien 2
Nogi
1prostowanie nog 5 seri po 12 pow
2przysiady 5 seri 15 12 10 8 8
3przysiady wykroczne 3 serie po 10
4lydki wspiecia na pace z obciazeniem 5 seri po 20 pow
5wspiecia na palce 4 serie bez obciazenie po 20 pow

3 dzien barki i tricepcy
barki
1wyciskanie sztangi z klatki nad glowe 3 serie 12 10 10
2unoszenie bokiie hantki 3 x10
3unoszenie w opadzie 3 x10
triceps
1francuz do czola 12 10 8
2prostowanie ramon 4 x 12
3francuz jednoracz 3 serie po12

4 dzien
plecy
1podciagnie 4 serie do zmeczenia
2wioslowanie hantlem lub sztanga 4 serie po 10
3Wiosłowania z linkami wyciągu siedząc - 4 serie * 10 powt
4Przenoszenie ramion za głowę - 4 serie 15 powt.

Brzuch 3 serie, skłony na ławeczce skośnej.

Dieta:

I Posiłek 07:20

Płatki owsiane 50g, 100g serka wiejskiego, Banan, 15ml Oliwy z Oliwek

B-26
T-27
W-62
E-595kcal

II Posiłek Godzina: 12:30 (w szkole)

2 Kromki chleba razowego pełnoziarnistego ze schabem z kurczaka bądź z jajkiem i do tego jakies warzywka, Jogurt naturalny 220g,Banan

B-13
T-7
W-69
E-391kcal

III Posiłek Godzina około 15-15:30 (przed treningowy)

100g Ryżu białego, 100g piersi z kuraka,15 ml Oliwy z Oliwek

B-27
T-17
W-80
E-570


IV Posiłek (potreningowy) godzina około 18:30

Mass xxl 70g

Posiłek 30 min po treningu

100g Ryzu białego, 100g piersi z kuraka, Banan

B-27
T-3
W-105
E-555

V Posiłek Godzina 21-21:30

200g Serka Wiejskiego

B-40
T-20
W-4
E-356

Razem:

2448kcal

B133 2.08g na 1kg masy ciała
T74 1.15g na 1kg masy ciała
W320 5g na 1kg masy ciała

Fotki wrzuce jutro przed moim pierwszym treningiem. Jakimi kg macham to doda Punisher w sobote bo jeszcze nie wiem dokladnie jak to bedzie, wszystko wyjdzie w praniu :) Punisher edytuje tą wiadomość i gdzieś to wrzuci, żeby wszystko było razem. Od jutra zaczynam! :) Pozdro!

skajłoker
14-09-08, 20:00
ile masz tego gainera?

Punisher
14-09-08, 20:13
Spoko.
Napisz co zrobić z tamtym tematem jeszcze.
Ładnie czytelnie wszystko jest. Tak dalej.

TazeR
14-09-08, 21:41
Nie napisałem ile planuje robić cykl. Będzie to około 6 tygodni w zalezności od tego kiedy sie skonczy gluta i gainer. Jeżeli na poczatku 4 tygodnia dokupię i zrobie 6 tygodni a jezeli skonczy sie okolo 5 to chyba zakoncze na 5 tygodniach.

skajłoker-Gainera mam 4800g Glutaminy 400g.
Punisher-Zamknij i skasuj.

Jutro pierwszy trening nie mogę się już doczekac :D mam nadzieje ze będzie ostro :) Jak myślicie dam rade w bicku zrobic 1.5cm? i w klacie z 3?

skajłoker
14-09-08, 21:43
myśle ze dasz bo masz małą łape co innego np z 40 na 41:D a z 32-33

Kubak
14-09-08, 22:11
Serek wiejski ma 24 g bliaka na 200g (12 na 100 g). Skad wziales taki co ma 40 ?:O

Punisher
14-09-08, 22:17
Po co zamykać, jezeli skasuję? :>
Nie robi się cyklów na gainerze btw.

TazeR
15-09-08, 15:41
Serek wiejski ma 24 g bliaka na 200g (12 na 100 g). Skad wziales taki co ma 40 ?:O

Serek wiejski luksusowy. 20g bialka, 10g tluszczu w 100g czyli w 200g 40g bialka 20g tluszczu. Skąd wziąłem? Ze sklepu :)

Punisher. Czemu nie robi sie cyklu na gainerze?

TazeR
15-09-08, 15:59
No właśnie liczą się przyrosty :D arus dostales wiadomosc na PW odnosnie bicka? :D Jestem w trakcie jedzenia posilku i nausnela mi sie taka mysl. Mozna oliwez oliwek pic razem z gainerem? I czy oliwe mozna pic w posilkach okolotreningowych? :) Zaraz fotki wrzuce za jakies 15 min. Krytyke przyjmuje ale kulturalna :)

TazeR
15-09-08, 16:54
Zrobiłem pare fotek. Wyglądam jak każdy poczatkujacy wiec nie ma co komentować raczej. Porównam po cyklu mam nadzieje, że będę zadowolony :) Na 1.5h pierwszy trening. Wieczorkiem coś napiszę jak mi się ćwiczyło. Pozdro!

http://img165.imageshack.us/my.php?image=94465303vp1.jpg

http://img388.imageshack.us/my.php?image=96852731lt5.jpg

http://img388.imageshack.us/my.php?image=11195221am9.jpg

http://img511.imageshack.us/my.php?image=65681567sl0.jpg (http://img523.imageshack.us/my.php?image=58005920aw4.jpg)

Kubak
15-09-08, 17:39
Serek wiejski luksusowy ?;o Loo skad takie cos wytrzasnales :D Ja w dosc duzym sklepie obejrzalem wszystkie serki jakie sie dalo i najwiecej mial wlasnie 24g/200 g bialka :D
Jak sie ten Twoj nazywa dokladnie>?

TazeR
15-09-08, 17:53
Kubak :D Dokładna nazwa: Twarożek Wiejski Luksusowy firmy JOGO. Serek ten jest zwykły czyli bez szczypiorku i niegranulowany czyli najzwyklejszy :D Sprawdziłem teraz dokladnie i ma 18.6 bialka ale kiedys na 100% kupowałem co mial 20g w 100g :) A serek lacznie ma 200. Bardziej już chyba nie pomoge bo nie wiem jak :D

Kubak
15-09-08, 17:55
To jest serek wiejski (granulki, kuleczki sera w melcznym plynie) czy twarozek do smarowania ?;o

TazeR
15-09-08, 18:03
No na pewno nie jest on granulowany wiec raczej do smarowanie ale mozna tez go jest bez chleba:) Piszcie na pw jezeli macie zadawac takie pytania. Pozdro...

Kubak
15-09-08, 19:29
No to nie jest serek wiejski :P (tak marginesem mowiac, to pytania o diete chyba nie zawadza? Zawsze nadgorliwy moderator (tj Arus) moze moj post skasowac) .
W kazdym razie trzymam kciuki, rosnij razem ze mna , a ja z Toba :D
Po roku szkolnym wstawimy zdjecia zobaczymy, kto wiecej osiagnal :D

Punisher
15-09-08, 19:50
Tylko ja mogę kasować, edytować posty w tym dziale i karać (chyba, że sprawa dotyczy ktoregos moderatora bezposrednio lub mnie nie ma)
Kubak, już nie bądź ciągle taki uprzedzony do niego, bo w każdym poście to zaznaczasz, głowa już boli, ok?
TaZer jak coś kasować to podawaj numery postów.

Do tematu: będą z Ciebie ludzie, tylko cierpliwości i systematyczności i troche poświęcenia:)

TazeR
15-09-08, 21:01
Moze i beda chcialbym bardzo ale.... Mama mnie wkurzac zaczyna :D wczoraj pojechalem sobie po zakupki to wydalem 100 z hakiem :) Przed treningiem i po jem piers z kurczaka przed gotowana po smazono na patelce... przychodze ze szkoly chce sobie ryz ugotowac a to lipa! O.o miesa nie zrobione :D Chyba musze sie nauczyc samemu to robic bo mama w tym mi nie chce pomagac.

Trening trwał około 1.30h troche za dlugo ale dlatego ze pierwszy... Jeszcze prad mi w polowie wylaczyli i bicka po cienku ze swieczka robilem xD Zaraz dopiero bede jadl posilek potreningowy.... wszamalem 100g gainera zjem zaram ryz z kurczakiem to byloby na tyle chyba dzis bo 200g serka raczej nie zmieszcze juz.... A to wina mamy oczywiscie bo miala mi wczoraj juz obiadzik przygotowac i mialem sobie go sam dokonczyc a obiad jadlem dopiero przed 17 a powinienem o 16. Tak z ciekawosci sie zapytam.
O ile macie wiekszy bicek po treningu? Tylko nie mowie, ze nigdy nie mierzyliscie xD

TazeR
15-09-08, 21:14
No właśnie... A ja po treningu około 3 w klacie i 0.3 w bicepsie.... Aaaa i +3 w pasie :) Treoche za duzo wypilem i jeszcze ten gainer i lutamina to mnie totalnie rozsadzilo...Coś nie tak z moim bicepsem?

Punisher
15-09-08, 21:17
Im większy mięsień tym większa pompa. Zależy też od predyspozycji i suplementów.
2cm arus1991, ładnie:)

TazeR
15-09-08, 22:00
Byłem wczoraj kupić shaker zeby miec 2 na wszelki wypadek :) I pogadalem sobie troche ze sprzedajacym powiedzial mi 1 ciekawa rzecz zeby glutaminy nie brac przed snem tak jak proponuja na etykietach poniewaz glutamina ma szybki czas wchlaniania okolo 40min a chodzi o to zeby zatrzymac proces kataboliczny (nie wiem czy dobrze powtarzam ale cos takiego mowil:D) i jezeli juz to glutamine brac najlepiej okolo 04:00 zgadzacie sie z tym? I oczywiscie po przebudzeniu u po treningu jeszcze ale to wiadomo.

Punisher
15-09-08, 22:03
Zawsze powtarzam, że l-glutaminę porcje 2g, a ilość porcji dowolna. A po treningu 5g.

TazeR
15-09-08, 22:08
Ale ja mam peptyd Glutaminy wlasnie :)

skajłoker
15-09-08, 22:29
no dosyć ciekawie te zdięcia wyglądają jak na twoje obwody nie jestes jakich szczypior będzie mozna z tego niezłą sylwetke wyćwiczyć pozdro

TazeR
16-09-08, 16:22
I jak z tą gluta ? :)

I mam jeszcze jedno pytanie. Moge Na posilek przedtreningowy jesc 100g makaronu i 100g piersi z kurczaka? Czy lepiej jesc to po treningu?

ciaastek91
16-09-08, 17:33
przed i po treningu podobny posilek.

TazeR
18-09-08, 17:02
Witam :D Co by tu napisać po prawie 4 dniach "cyklu" :) Ważyłem się dziś rano i przybrałem już prawie 1kg... w poniedzialek robilem klate i bicka we wtorek nogi. Pierwszy raz w zuciu robilem przysiady wykroczne :D Na drugi dzień chodzilem jak robot tak mnie tylek bolal :) Waga ładna bo prawie 1kg wiecej ale bicek nie rośnie... ani drgnął nie wiem dlaczego... za godzinke nastepny trening barki i triceps zobaczymy jak bedzie. Pozdrawiam.

Punisher
18-09-08, 20:27
Spokojnie z tymi postępami.

TazeR
18-09-08, 20:54
No jak to niedoswiadczony chcialby po tygodniu wygladac tak jak Ryniu czy Ty Punisher :D Troche sie napalilem na te przyrosty :] Dzisiaj po treningu tricepsa w lapce bylo okolo 32.8 wiec nie bylo zle. Takie pytanko. Vegeta napisal mi cwiczenie na triceps Francuz do czola a mi sie dzis pomylilo i robilem wyciskanie waskim uchwytem do klaty... Jest to duza roznica pomiedzy tymi dwoma cwiczeniami?

VegetaSSJ3
18-09-08, 21:24
Nie widze tu zadnej relacji z treningu zadego opisu co i jak bylo

TazeR
18-09-08, 22:09
No wiec... Do dzisiaj jeszcze czuje wtorkowy trening w posladkach ale to swoja droga :D Barki mam bardzo slabe... biore male obciazenia na cwiczenia unoszenie bokiem hantli, unoszenie w opadzie laduje 5kg na hatnel a pod koniec nie daje rady uniesc do konca rak. Pod koniec tygodnia napisze jakimi obciazeniami macham to Punisher edutuje moj pierwszy post i tam to gdzies wkleji. I tak jak juz wczesniej mowilem zamiast cwiczenia francuz do czola zrobilem waskie wyciskanie do klaty (15kg tutaj bede musial zrobic 17 bo dzisiaj troche przy tym cwiczeniu za slabo bylo. Najbardzien zmeczylem sie chyba przy cwiczeniu francuz jednoracz... i tutaj najbardzien mi weszlo chyba bo na wyciagu (prostowanie rak) bralem 20kg i to troche bylo za malo a nastepne obciazenie jakie mam w atlasie to dopiero 30kg co juz bylo za duzo wiec przy wyciskaniu musze jedynie zwiekszyc obciazenie i bedzie dobrze. Jutro plecki zobaczymy jak bedzie :D Troche tych cwiczen jest mam nadzieje ze dam rade. Na cyklu ogolnorozwojowym robilem tylko wioslowanie sztanga i przyciaganie wyciagu gornego, podciaganie niestety nie robilem....

Vegeta wiec bardzo rozni sie to cwiczenie wyciskanie do czola a do klaty? jezeli juz zaczalem to moge robic to waskim do klatki piersiowej?

**********

Punisher
18-09-08, 22:20
ryniu to tak, a ja to nie.


*****
*****

TazeR
19-09-08, 17:51
Dokładnie a ja zabieram sie trening :)

TazeR
19-09-08, 22:49
Piątkowy trening pleców mozna zaliczyc do udanych ;) tylko musze popracowac nad technika w cwiczeniu "Przenoszenie ramion za głowę" nie wychodzilo mi za dobrze... ale coz czlowiek uczy sie z czasem i kiedys na pewno bedzie mi ono dobrze wychodzilo. Reszta cwiczen poszla dobrze wiosłowanie robiłem już w cyklu ogolnorozwojowym wiec technike jakas zlapalem. Mam jeszcze takie pytanie czy na drugi dzien po treningu tricepsow macie jakies mikrourazy? Denerwuje sie troche bo lapka nie rosnie....

skajłoker
19-09-08, 23:02
ziomuś wyloozuj:Dnie mierz ramenia codziennie bo ześwirujesz i skończysz gdzies na oddziale zamkniętym:Dmierz raz na 2 miechy;)pozdro

TazeR
20-09-08, 13:47
dobra jutro tylko zrobie pomiary, napisze na forum co sie zmienilo i nastepne mierzenie za tydzien :)

TazeR
21-09-08, 18:27
Witam. Spotkalem sie dzis z kolea ktory trenuje na silce powiedzialem mu ze robie cykl na mase itp. Powiedzialem mu co biore i powiedzial mi zebym dokupil sobie jakas tauryne jezeli mam kaski troche. Czego molbym sie spodziewac po zażywaniu tauryny? Wiem, ze jest to na pobudzenie ale czy pomaga to jakos w znaczny sposob w treningu? Bral to juz kiedys?

TazeR
21-09-08, 21:45
No to szkoda, ze nie ma zainteresowania... Zrobilem pomiary i nastepne beda w polowie cyklu to jest troche chore mierzyc sie co tydzien bo zawsze mozna sie pomylic i ten 1mm czy 2mm...

Klata 97.2 (+2mm)
Biceps L 31.6 (+1mm)
Biceps P 32.1 (+1mm)
Przedramienie 27.2 (+2mm)
Udo 53.5 (+5mm)
Łydka bez zmian...

Waga 64.5 (+1kg)

Pozdro...

skajłoker
21-09-08, 22:11
widze ze motywacja jest spora:Dzycze powodzenia pomału do przodu a przyrosty same przyjdą;)
a tauryna to wydawało mi sie ze na spalanie tkanki tłuszczowej działa..

Rynju
21-09-08, 22:13
1mm roznicy :P przeciez to moze byc blad pomiarow ;)

TazeR
21-09-08, 23:05
No właśnie Ryniu a byc moze pomyliles sie tydzien temu... dlatego pomiary co 3 tyg bede robil w polowie cyklu.

tm7
21-09-08, 23:11
hehe , no jak dla mnie to 0,5-1cm trzeba zostawić na błąd pomiarowy , nie ma sensu mierzyć co tydzień i podawać dokładność co do milimetra ;) ale gratuluje motywacji :)
powodzenia

VegetaSSJ3
22-09-08, 17:26
Nie no to juz jest smieszne

TazeR
22-09-08, 18:12
co jest smieszne?

TazeR
22-09-08, 18:22
Zauważyłem, że Ty robisz pomiary co tydzien... Wiec ja tez zaczalem :)

czuwajista
22-09-08, 19:15
Pomiary rób sobie co miesiąc.. Ja tak robię od 7 msc ;)

skajłoker
22-09-08, 19:20
ja robie raz na 2 lata

TazeR
22-09-08, 19:56
Dobra juz skonczcie z tymi pomiarami :D
Zakonczyłem wlasnie trening :) Musze powiedziec ze byl to najlepszy trening w moim stazu chyba. Pierwszy trening cyklu na mase to katastrofa z zadnego nie bylem zadowolony a dzis? :) Pompa po treninigu na biceps 0.5-0.6mm! xD I nie ma mozy o zadnej pomylce bo jak to zobaczylem to sie troche zaskoczylem....(Tydzien temu po treningu bylo ledwo 0.2mm wiecej niz zwykle to dzis moge byc zadowolony:) Wiem, wiem mowilem ze nie bede juz mierzyl ale czulem ze mi lapka astro spuchla... Vegeta rozpisal mi w treningu po 3 serie na bicka ja dzis zrobilem po 4 tylko w tym cwiczeniu z 60 stopniami zrobilem 3 serie ogolnie nie wychodzi mi technicznie za dobrze to cwiczenie. :P A z klatka tez dzisiaj bylo w miare za ostro zaczalem na serie zalozylem o 5kg wiecej niz w poprzednim treningu po 2 seriach przy wyciskaniu na skosie zmniejszylem obciazenie.

TazeR
22-09-08, 20:08
Nie no to juz jest smieszne
Vegeta to co dla Ciebie jest smieszne wcale dla mnie nie jest. Wiem przesadzilem z tymi pomiarami i z tym treningiem co Cie meczylem na pw... Ale ja nie chodze na zadna silke w miescie nie mam kontaktu z innymi zawodowcami i swoja wiedze uzupelniam tylko tutaj na tym forum. Mieszkam w domku mialem troche miejsca i postanowilem sobie stworzyc wlasna silke wiec nie moge podpatrzec jak inni cwicza, co biora itp.
Gdyby Arus nie robil pomiarow co tydzien tez bym tego pewnie nie robil ;p teraz juz wiem, ze ona ma po czym puchnac a ja nie i dlatego nie mam takich przyrostow jak on.... Moze i ta "relacja" nie jest najlepiej prowadzona ale co moge lepiej robic? Wzoruje sie troche na innych prowadzonych relacjach i pisze to co uwazam za sensowne, a ze nie mam doswiadczenia zadnego to nie wiem co jest istotne w tym wszystkim a co nie... Mam kolege w klasie ktory cwiczy na silke i wciska mi kity ze trenuje 4 miechy wyciska 90kg (to prawda bo wycisnal przy mnie), mowi ze na cyklu ogolnorozwojowym lapa urosla mu 3cm! (Tutaj go wysmialem) a na dodatek nie ma diety zadnej... Z tego co widze wszkole je zwykle bulki kajzerki i jakies 2 razy w tyg zupke chinska... wiec od kogo mam czerpac wiedze jak nie od was? W cale Ci sie nie dziwie ze dla Ciebie to jest smieszne gdybym cwiczyl juz powiedzmy juz 6lat i gdyby jakis malolat mi pisal takie bzdury pewnie tak samo bym napisal... Bede staral sie lepiej opisywac treningi i mowcie mi kiedy pisze cos niepowaznego i powiedzcie co robie zle jezeli cos takiego pojawi sie w mojej wypowiedzi.

TazeR
22-09-08, 21:02
Ogolnie jestem przyzwyczajony do krytyki :) Trenowalem 7 lat pilke nozna niestety kontuzja, martwica kolan.... i nie ma tam zadnej taryfy ulgowej wiec tutaj jezeli ktos mi napisze ze lize dupe komus to mi to raczej lata ;p

arus to prawda ze na mase a lepsze zielone banany? xD

TazeR
22-09-08, 21:37
hehe. xD to juz wszystko wiem :D

skajłoker
22-09-08, 21:43
ale podobno niebieskie są lepsze:Da i najlepiej jeść ze skórką bo ma bardzo duzo białka:D

Punisher
22-09-08, 21:44
Co do mm pomiary... :D Idź na architekture, tam to jest cenione:)
A tak na serio to j/w granice błędów to 0,5cm a nie mm. Mierz zawsze o tej samej porze, wtedy pomiary będa dokładniejsze, ale założę się, że i tak krzywo mierzysz wszystko, szczególnie klate, ale nie przejmuj się tym to nie ma dużego znaczenia.

TazeR
22-09-08, 22:05
No wlasnie co do klaty jak sam sobie mierze wychodzi mi 97 bez jakiegos wiekszego napisania:D Raz mnie siostra zmierzyla z napinka wyszlo jakies 96 ;p
Dobra obwody zostawmy juz w spokoju :D A na architekture sie nie wybieram xD Wlasciwie to jezeli kg ida w gore to nie mam sie czyma martwic... Dieta jest dobra i pilnuje jej... Trening jest dobry i coraz lepiej mi idzie :D Gainer i Gluta jest wiec nie ma Ch*ja zeby nie bylo przyrostow :)

TazeR
03-10-08, 18:51
Witam po bardzo długiej przerwie! Niestety... mam co raz mniej czasu dla siebie a mozna powiedziec, ze swoje resztki czasu poświęcam na treningi, nie mam czau na to aby zbyt dlugo siedziec przy kompie i z tego wynika moja przerwa w wypowiadaniu się na tym forum. Będę starał się prowadzić relacje w weekend, a co moge teraz napisac? Obwodów nie mierze tylko biceps :) (przed dzisiejszym treningiem 32.5 lecz wlasnie jestem po treninu tricka (pompa 1.1cm wiec jest zajebiscie)) Poniedzialkowy trening klatki i bicka również dobry (pompa po treningu 0.7mm) Gdy zaczynałem ten "cykl" na mase w pierwszym tygodniu treningu pompa była do 0.3mm po poniedzialkowym bicepsie i piatkowym tricepie dlatego teraz tak o tym pisze bo jestem zadowolony sądzę, że jest to zasługa w pewnym stopniu moja lepiej rozplanowalem sobie trening wiadomo 1 tydzien byl troche zapoznawczy z niektorymi nowymi cwiczeniami, ciężarem a tym bardziej, ze nie mam stazu treningowego zbyt duzego, ale rowniez jest to chyba tez zasługa glutaminy wczesniej jej nie bralem przed rozpoczeciem "cyklu" wzialem pierwsyz raz rano w ten sam dzien kiedy zaczynalem trening. Więc pierwszy tydzien moge spisac na straty:)

Obecnie waga 65.5 (+3kg)
Biceps 32.5 (5mm) ale do niedzieli bedzie 6mm albo 7:)
Reszte zmierze za tydzień.

Pozdrawiam! Patryk.

P.S. Mozliwe to, że moge mieć mniej siły w 3 tygodniu "cyklu" niż na początku jego w 1 tygodniu?? Ogolnie jestem bardzo zmeczony co dziennie na 8:00 do szkoły po 8 lekcji.... i do tego jeszcze silka. Pozdrawiam!

Punisher
04-10-08, 10:24
Możliwe. Nie przetrenuj się, dużo snu - regeneracja. Mięśnie rosną podczas odpoczynku, a nie wysiłku. Po wysiłku odbudowywują uszkodzone włókna powstałe podczas treningu, a czy odbudują je z nadwyżką to zależy od paru czynników, głównie od regeneracji.
Co do pomiarów to pamiętaj, że pomiary co do mm nie są dokładne, bo to "zależy od dnia" czy 1-2 mm w tą czy w tą.

TazeR
04-10-08, 20:29
No właśnie a u mnie z regeneracja ostatnio jak sie zaczela szkola nie jest za ciekawie... caly czas jestem zmeczony. Nie przetrenowuje sie, w-f w szkole słabe, praktycznie tylko w siade gramy ogolnie duzego wysiłku nie wkladam tylko siłka ale jestem strasznie zmeczony... Wynika to chyba ze snu śpie po około 7 godzin dziennie, a lubie sobie pospac :)Na Nastepny cykl chyba kupie tauryne bo kiepsko ze mna jest ;/ nie wiem czemu ale spałem dziś krótko jak na sobote bo, 8.5h a planowałem około 10-11 ale coz nie wyszlo :D Jutro siedze cały dzień w domu i nie mam zamiaru nic innego robic tylko leżeć i jeść :) Dziś wyszedłem z domu o 12 wrociłem dopiero teraz ale wyjazd do Turku był udany :] PozdRo dla wszystkich WIDZEWIAKÓW! warto było! :D

P.S. Od poniedziałku chyba będę chodził spać o 22, a nie o 23 tak jak to teraz robiłem więc tą godzinkę dłużej pośpię. Pozdrawiam!

Kubak
04-10-08, 20:53
Sen odgrywa kluczowa role, przynajmniej w moim przypadku. Ja chodzilem spac o 24, teraz sie klade po 22 i zupelnie inaczej sie czuje :)
Ale Dextera nie ogladam na TVN :((

ciaastek91
04-10-08, 21:47
zawsze mozesz ogladac dextera na cartoon network.

Kubak
04-10-08, 21:53
Ten na TVN-ie jest zdecydowanie ciekawszy :)
Ale nie smiecmy tu Tazerowi w temacie :P

TazeR
04-10-08, 22:12
No właśnie nie raz sa jakieś ciekawe programy oczy sie zamykaja ale jednak ogladam ;p Ja nie mam duzego problemu raczej z tym reguarnie chodze spac zawsze o 23 teraz bede to robil o 22.

Takie pytanko. Czy moge twarog wiejski jesc zaraz przed snem? bo jak koncze pozno szkole to trening zaczynam dopiero o 18 to zanik go skoncze lykne gainera to jest przed 20. Pozniej zjem posilek potreningowy i jestem pelny przez nastepne 2 godziny czyli tak do 22 wlasnie. Nie zaszkodziloby mi to jakbym jak sobie twarog wiejski zaraz przed snem? Dodam ze ma on 20g tluszczu i 36g bialka.

TazeR
18-10-08, 20:41
Cześć wam! Nie wiem za bardzo jak zacząć to co chcę napisać. Drodzy forumowicze odwiedzający dział "Nasze Relacje" Chciałbym zrezygnować z "prowadzenia" relacji z mojego treningu na masę. Po 1 jest to zwykły trening nie żaden cykl a każdy z tego forum wie jak się ćwiczy i nie mam czym za bardzo się "chwalić", opisywać jak mi się ćwiczyło, jak działają na mnie dane suplementy ponieważ ich nie posiadam. Każdy trening jest bardzo podobny do drugiego. Różnią się tylko tym, ze w niektórych założę za mało kg. Znam doskonale regulamin i wiem, że kończenie relacji wcześniej jest zabronione więc chciałbym was prosić o zrozumienie. Po prostu nie widzę sensu opisywania moich treningów, które są takie same. Mam taką zasadę w życiu, że jeżeli już coś robię, to staram się wykonywać to w 100% niestety nawet nie wiem co miałbym pisać jak działa na mnie glutamina?-mija się z celem :)

Tyle co mogę napisać co zmieniło się przez te 5 tygodni:

Waga-63/66 (nie jest źle)
Biceps 32/32,8 (mogłoby być lepiej)
Przedramie -27/28 (na +)
Pas-81/81,5 (z tego jestem zadowolony, ze tylko 0.5 poszło:)
Klatka-97/98 (nie wiem dokładnie ile przybyło bo klate mierzyłem sam a wiecie jak łatwo się pomylić)
Udo-53/55 (na +)
Łydka-36/36,7 (na +)

Po obwodach widać, że rosnę ale ogólnie ja nie widzę różnicy w swoim wyglądzie i fotek nie dodam bo nie ma sensu.

Trening na masę polecam jeżeli ktoś chciałby go spróbować (Dzieki Vegeta za niego)

I co mogę jeszcze napisać. Poćwiczę jeszcze na nim 3 tygodnie później zmienie i polece następne 8 tygodni na gainerze i glutaminie. Od stycznia planuje zacząc kozacki CYKL! A mianowicie:

Olimp
Creatine MegaCaps

Dymatize
X-Pand (Nowa Formuła)

Olimp
L-Glutamine MegaCaps

Olimp
BCAA MegaCaps

Biogenix
Carb Bx

Olimp
Vita-Min Multiple Sport

Ten cykl planuje zrobic 6 tygodni (na pewno nie więcej) Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat czy nie przesadzam dodam, że w styczniu mój staż wynosił będzie 6 miesięcy. Link do Tematu http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13852

Jeszcze raz proszę o zrozumienie mojej decyzji o zakończeniu prowadzeniu relacji. Pozdrawiam Patryk.

TazeR
18-10-08, 22:58
Zobaczymy jak to bedzie i ile kasy bede mial :) Łącznie to co wypisalem w fbb 430zl a w tym strong4u 530 i zeszli z rabatem chyba do 440 musze zapytac sie w tym fbb o rabacik przy takim zakupie xD Moze na gwiazdke jakies promocje zrobia jeszcze? :D