PDA

Zobacz pełną wersję : Chwilowa pompa?



Michaelbbx
14-09-08, 13:39
witam. mam pytanie jak to jest np rok temu brałem jabłczan kreatyny TCM- olimpu i było bosko napakowało mnie i czułem się dobrze potem po miesiącu wszystko spadło.

Jak utrzymać to co da nam kreatyna? żeby ten efekt pozostał a nie znikał z dnia na dzień...?

emi999
14-09-08, 13:57
utrzymuj diete...

Michaelbbx
14-09-08, 14:03
Nie musi to być bardzo rygorystyczna dieta - wystarczy dostarczanie organizmowi zdrowego białka , węgli i tłuszczy prawda?

VegetaSSJ3
14-09-08, 14:04
Prawda

Michaelbbx
14-09-08, 14:07
Dzięki bardzo.

A czy Wy jeśli braliście jakieś odżywki- np kreatyny to efekty się utrzymywały/utrzymują?

VegetaSSJ3
14-09-08, 14:25
Zawsze beda spadki moze nie wielkie ale w jakims stopniu zawsze np sila i masa miesniowa
tym sie nie przejmuj najwazniejsze zebys utrzymywal diete i spadki beda minimalne

Michaelbbx
14-09-08, 15:05
Do zrobienia następnego cyklu kreatynowego muszę odczekać a co moge zjeść teraz co mi nie zaszkodzi a pomoże zbudować masę mięśniową- ogólnie trening na masę.

Waga ~67 wzrost 170cm wiek 19 staż dwa lata z przerwami


Na pewno jakieś witaminki chce spożywać tak symbolicznie. Macie coś tańszego niż TREC Multi Pack 36 - 240 tabl za 64zł co jest znane i dobre?

I coś dodatkowo na masę mięsniową?...

co sądzicie np o tym : Trec Nutrition Anabolic BCAA + te witaminki , chodz o to czy to BcAA coś mi da i choć po częcie działa jak tam napisali- jadł to ktoś?:


Pamiętaj! Systematyczne stosowanie Anabolic BCAA System potęguje przyrost masy i siły mięśni oraz znacznie podnosi wydolność organizmu.

Punisher
14-09-08, 16:04
Zobacz suple godne polecenia w spisie tematów.
Co to tego cytatu to jest to chwyt reklamowy.
BCAA to suplementy o charakterze anty-katabolicznym, a nie anabolicznym. Jedno z drugim łączy się jedynie pośrednio.

Michaelbbx
14-09-08, 16:35
Ogólnie pytam co mógłbym wziąć- dzięki dotarłem do tematu , przyda się , ale chciałbym radę co mogę spożyć. Czy właśnie BCAA czy coś innego? Jaki rodzaj odzywki :)

lg team
14-09-08, 23:40
witam. mam pytanie jak to jest np rok temu brałem jabłczan kreatyny TCM- olimpu i było bosko napakowało mnie i czułem się dobrze potem po miesiącu wszystko spadło.

Jak utrzymać to co da nam kreatyna? żeby ten efekt pozostał a nie znikał z dnia na dzień...?

nie da sie kolego
organizm zawsze bedzie dazyl do zejscia tego co zrobiles wspomagajac sie obcymi substancjami z prostego powodu - dodatkowy balast nie jest do niczego potrzebny organizmowi...

dlatego po kazdym cyklu jest taka walka o utrzymanie tego co sie zrobilo...

jednym sie udaje innym nie