PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowe Pytanie;)



forsaken
13-09-08, 22:15
Witam !
Mam trochę nietypową sprawę, opisze wszystko po kolei :P :
lat 16, waga 65kg ._. wzrost 180cm
W tym roku do technikum poszedłem, a ostatnimi czasy postanowilem sobie, ze pocwicze.
Pytanie do was teraz, Nie mam czasu na silownie, co sie z tym wiaze - brak sprzetu. Dwa hantle i drążek z tego co posiadam.
Trochę zalekturzyłem się na googlach, ćwiczyłem jakieś 3 tyg za łebka (1gm.) na treningach pilem duzo wody i kreta, efekty po tak krotkim jak dla mnie czasie, ale bylo widac.
No dobra ale na temat. Chce troche przybrac na masie, oczywiscie wiem, ze to wymaga ciezkiego treningu, ale nie raczej nie moge sobie przykoksic przy takiej posturze :P o specjalnej diecie nie ma mowy, żrem co mi dają i już.
Tak więc powiedzcie mi, jakie suplementy dla mnie najlepiej ? jaki trening posiadając hantle i drążek ? nie chce być pudzianowskim, po prostu jak ktoś mnie widzi to nie boi się pierd====ć :P
Pls pomozcie jak mam rozpoczac ta przygode :p
Ps. Silna wola i zawzięcie mode on ;)

slim shady
13-09-08, 22:31
lol Ty piszesz na serio czy zartujesz sobie ?

co do treningu łap :
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
po 3 tyg. krete wziełes ? nieźle ktos Ci doradził .... bez komentarza
ale teraz nie opieraj sie na zadnych suplach i odzywkach
bez diety nie licz na rewelacje ale mozesz sobie pocwiczyc dla kondycji tym planem co Ci wysłałem,
jak nie masz diety to staraj sie chociaz dostarczac do organizmu odpowiednia ilość białka i węglowodanow(zajrzyj do działu dieta)

Kilu
14-09-08, 00:32
tu o suplach
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6633

forsaken
14-09-08, 01:15
lol Ty piszesz na serio czy zartujesz sobie ?

Co cię tak zszokowało ? kreatyna ? nie wiedzialem, ze to takie zlo =o
Dzieki za linki

slim shady
14-09-08, 01:25
no wiesz kreatyne bierze sie po 6 miesiacach stazu a nie po 3 tygodniach

forsaken
14-09-08, 01:30
Teraz juz wiem :P apropo, pisalem że hantle jakies tam i nie musze bawic sie z szafkami, krzeslami zeby robic pompki, bardziej mi chodzilo o cwiczenia - jakie, ile itd bo nie wiem za bardzo jakie miesnie angazuja sie w zwyklym machaniu hantlem z reka oparta o noge (kolo kolana;p) a jakie w innym ćwiczeniu.
Wiec jakis link moze z treningiem przy wykorzystaniu hantli by sie znalazl ? :p
sorry, ja newbie.
Pzdr

PanT
14-09-08, 09:12
Uzbieraj sobie kilka złotych kup jakąś sztangę używaną obciażenie lub zrób samodzielnie sprzęt i wtedy jakiś plan mógłby zostać wykorzystany.

tutaj masz rozpiski ćwiczeń ułóż coś sobie. pozdro
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

przemek_yo
14-09-08, 11:16
pocwiczyles trzy tygodnie w gimnazjum, chciales szbko, wziales kreatyne... i Ci sie znudzilo ;( teraz jestes starszy, madzreszjszy... to pocwiczysz 4 tygodnie i CI sie pewnie znudzi, nie mowie ze zawse tak jest, ale to czesty przypadek ;)
rob se pompeczki, machaj se tymi hantlami, na tym drazku sie wieszaj, jak juz CI wszystkie zakwasy przejda to zrob jak mowil kolega wyzej: kawalek sztangi kup, wyciagu kawalek zrob i cos z tego moze byc ;)

przemek_yo
14-09-08, 11:17
(sory za post po poscie) a o suplementy zapytaj za rok

slim shady
14-09-08, 11:31
tak jak koledzy pisali wyzej, a oparta reka o kolano to mcwiczenie na biceps :)

respective
14-09-08, 13:17
bez diety dobrej to masy nie zlapiesz
chyba ze bedziesz jadl 10kg gainera miesięcznie :)

forsaken
14-09-08, 13:27
pocwiczyles trzy tygodnie w gimnazjum, chciales szbko, wziales kreatyne... i Ci sie znudzilo ;( teraz jestes starszy, madzreszjszy... to pocwiczysz 4 tygodnie i CI sie pewnie znudzi, nie mowie ze zawse tak jest, ale to czesty przypadek ;)
rob se pompeczki, machaj se tymi hantlami, na tym drazku sie wieszaj, jak juz CI wszystkie zakwasy przejda to zrob jak mowil kolega wyzej: kawalek sztangi kup, wyciagu kawalek zrob i cos z tego moze byc ;)

Przyszła zima zrobiło się zimno a pieca w garażowym centrum kultury brak, potem kumpel posprzedawał sprzęt więc nie mierz innych swoją miarą.

Dzieki Stalowiec i reszta
pzdr, można zamknąć