PDA

Zobacz pełną wersję : czy mozna? jak? i kiedy brac?



bronek90
12-09-08, 16:05
witam kupilem mass xxl i nutrabolics deca stack.Czy jedna odzywka nie bedzie wykluczala drugiej?Jesli nie to jak, kiedy i w jakich porcjach to brac?
Prosze nie pisac o diecie tylko odp na powyzsze pytania.

Punisher
12-09-08, 17:31
Skoro nie mamy pisać o diecie to jak mamy Ci pomóc rozpisać dawkowanie, skoro gainer to uzupełnienie diety? Nie wiem jak inni, ale ja wróżką nie jestem ;/

bronek90
12-09-08, 19:05
no to sprawa wyglada tak ze nie mam jako takiej diety ale jem duzo potraw miesnych zawierajacych bialko a takze makaron,ryz itd. dziennie pije tez duzo mleka...

TazeR
12-09-08, 19:55
Załamka :D http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13069 przeczytaj tez inne wypowiedzi forumowiczow. Ja dzis zakupilem mass xxl waniliowy zrobilem z woda i smakuje mi moze nie jest jakis bardzo dobry smak, ale idzie wypic nie to co Gainer 2 vitalmaxa bez mleka bym tego kijem nie ruszyl:D Jezeli nie chcesz miec diety to trudno nikt Cie do tego nie zmusi. Ja mass xxl biore 70g w szkole okolo godziny 10 pozniej 50g po powrocie ze szkoly okolo 15 i po treningu 70g. Co do nutrabolics deca stack to nie wiem :)

bronek90
12-09-08, 20:01
aha no znam duzo osob ktore cwicza bez diety i maja calkiem niezle przyrosty.
Kolega bral nutrabolics deca stack i efekty byly widoczne.Ja chcialbym to polaczyc jeszcze z gainerem tylko wlasnie...jak to razem brac...