PDA

Zobacz pełną wersję : Hmb.



Kubak
11-09-08, 18:03
Jako, ze kreatyna jakos na mnie nie podzialala , odzywki bialkowe zle znosze, to chcialem sprobowac HMB.
http://www.allegro.pl/item427720435_olimp_hmb_1000_300_mega_caps_2_1_gra tis_wys_ozl.html

Czy takie pudeleczko (wychodzi 75 dni po 4 kapsulki dziennie) starczy aby poczuc cos?

Nie upieram sie na ta firme, z checia sie dowiem, ktore HMB jest najbardziej oplacalne pod wzgledem jakosc/cena.

ciaastek91
11-09-08, 18:05
zdecydowanie nie

Kubak
11-09-08, 18:08
To jaka dawke polecasz i na ile dni? Klade nacisk na ekonomie , zeby mi nie wyszlo za duzo tych zł :)

Kubak
11-09-08, 18:44
Z tego co czytam to 90 dni sie robi na HMB, wiec do takiego Olimpu (na allegro za 75 zl znalazlem nie za 110 :P) wystarczy dolozyc jeszcze jedno male opakowanie i powinno byc git?

ciaastek91
12-09-08, 08:37
no dobra, a powiedz mi czego sie spodziewasz po hmb?

lg team
12-09-08, 09:37
taaa, jak kreta nie podzialala (dziwne dlaczego) to hmb napewno podziala...

vlk
12-09-08, 10:08
autorowi tematu radze zadbac o diete i solidny trening. widac ze z tym jest kiepsko skoro nie poczules dzialania kreatyny

Kubak
12-09-08, 13:05
Wyobraz sobie , ze nie jest kiepsko, trenuje sumiennie, w diecie mam nawet nadwyzke skladnikow, a stosunek bialko/wegle/tluszcze jest w jak najlepszy porzadku. Wszystko idzie dobrze, przybieram z dnia na dzien, jednak nie odczulem zadnego napompowania miesni po kreatynie, obwody tez poszly o wiele za malo (1 cm w bicu? tyle samo mi roslo jak jechalem na sucho)...

ciaastek91
12-09-08, 13:10
skoro masz efekty na sucho, tzn, ze nie potrzeba ci kreatyny ani innych wspomagaczy.

Punisher
12-09-08, 13:18
Staż 2 miesiące, to mówi samo za siebie.

Kubak
12-09-08, 13:25
Juz to wiele razy tlumaczylem, cwicze od 2 lat, jednak wczesneij to bylo, czasem silka, czasem drazek+hantle+pompki, w kazdy razie moje cialo bylo przygotowane do cwicze, bo ogolnorozwojowke dlugo robilem. Wpisalem staz od momentu wprowadzenia stalej diety i stalego treningu. to nie jest tak, ze wczesniej nic nie trenowalem. Poza tym to juz 3 miesiace, niedlugo 4 stuknie.

Kubak
12-09-08, 13:59
Ma to znaczenie powniewaz miesnie sa juz przygotowane do treningu, to tak jakby ogolnorozwojwka juz byla za nami. Przynajmniej ja uwazam, ze jak co 2 dzien robilem regularnie pompki, podciagalem sie na drazku i machalem hantlami to jest to jakies przygotowanie, nie robilem tego z glowa, ale nie zupelnie bez glowy. Do tego raz w tygodniu chodzilem na silownie do szkoly i okolo 30-40 minut takze trenowalem.

p.s wiem jakie sa ogolno przyjete normy, i powtarzane 10000 razy na tym forum formulki typu- kreatyna po pol roku itp. Nie musisz powielac.

A no i pewnie, jestem zadowolony z tego , ze rosne, ale wlasnie od okolo 10-15 dni, zauwazylem , ze jakos staje to rosniecie... tzn. jakis czas temu spadlem 0,8 kg z waga, nie wiadomo dla czego (dobilem juz prawie do 68 , a tu 67 nagle).
I tak to HMB bym bral dopiero za jakis miesiac minimum, blad zrobilem , ze ta kreatyne kupilem. Zjadlem 200g i juz 2 opakowanie nie otwieram. Wiec odpoczne z 30 dni i na sucho pojade, a potem HMB.

Punisher
12-09-08, 14:19
Ehh.
Po pierwsze - po co się zmienia trening z ACT na split?
Zaczynasz ćwiczyć na siłowni, to przyrosty są przy ACT, przy splicie przez powiedzmy te pół roku mniej więcej. Masz zastój to bierzesz kreatynę, a ty oczekujesz od niej nie wiadomo co. Albo masz anabolizm albo nie. Nie przyśpieszysz procesu budowania masy mięśniowej (omijając SAA) skoro jest ona budowana poprzez odpowiednią adaptację tych mięśni z powodu zmiany technik treningowych. 1cm to dla Ciebie mało? Policz sobie ile musi być więcej mięsa, by obwód zwiększył się o 1 cm. Weź miarkę i zatrzymaj na wymiarze o 1 cm większym niż twoja ręka i zobacz ile będziesz miał luzu.
Po 2 Kreatyna różnie się rozkręca. Zależy od organizmu. Nie wiem co Ci da HMB, na pewno nie więcej niż kreatyna.

Kubak
12-09-08, 14:48
Od hmb spodziewam sie powolnego, ale stalego i pewnego przyrostu masy :) Kreatyna mnie jakos zniechecila, ale na wakacje nastepne sobie chyba kupie Green Magnitude(albo na wiosne) Wszyscy tak zachwalaja ten produkt, ze musze sprobowac.
Rzeczywiscie przesadzam :) Tak jakos mam, widze efekty i chce wiecej, to chyba dobrze, ale wiadomo nie odrazu.
Teraz sobie robie odpoczynek, a za jakis czas jednak siegne po hmb, kupie i tak niedlugo bo bede mial kase i trzeba w cos zainwestowac. Chyba wemze tego Olimpa 300 kaps za 75 + do tego 150 kaps.

ciaastek91
12-09-08, 14:57
jak masz kase do wyrzucenia, to prosze bardzo :)

Kubak
12-09-08, 15:00
Hmm jedni chwala inni mieszaja z blotem :) Ale jesli jest i jest popularne, to chyba jednak cos tam daje ...

Arus jakies firmy HMB brales? w jakich ilosciach i jak dlugo?