PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc w rozpisaniu suplementow



himler
11-09-08, 08:04
Witam wszystkich.Kiedys ćwiczyłem przez 2 lata, ale musiałem przestać z powodu choroby.Teraz wracam na siłownie i właśnie zakupiłem kilka suplementów:
NITROPROGEN, HMB REVOLUTION, BCAA G-FORCE, AAKG MEGA HARDCORE I FAT TRANSPORTER
I mam problem żeby rozpisać to, ponieważ wiem ze BCAA nie wolno mieszać z białkiem o reszcie nie wspomnę.

Alex89
11-09-08, 10:57
nie napisales jaki masz cel czy masa czy rzezba, i czy diete masz a to z tym BCAA i Bialko mieszac ze nie wolno nie slyszalem nigdy!

himler
11-09-08, 11:27
chodzi mi o czysta mase miesniowa,oczywiscie mam diete bialkowa.A co bcaa to chodzilo mi ze nie wolno w jednej dawce laczyc ;) sorki za nieporozumienie

Alex89
11-09-08, 11:43
J bym tak bral rano pol godziny przed sniadaniem 2 HMBRevo pozniej 2 po treningu i 2 wieczorem przed snem! BCAA bym ci radzil porcje przed treningem! Nitroprogen tez niech bedzie po treningu i jezeli masz nie za dobre sniadanie to do sniadania! A AAKG bym sobie narazie odpuscil bo w tym HMBRevo masz argininaa jezeli niechcesz to sobie przed treninigem wez dwie i po i jescze przed snem dwie! Musisz jescze zobaczyc co inny napisa do tego AAKG ale ja bym sobie odpuscil narazie. A ten fattransporter tez sobie narazie odstaw bo jak chcesz mase to on cie tylko wyrzezby!