PDA

Zobacz pełną wersję : Oficjalna prosba do "moderatora" Arus!



Kubak
10-09-08, 18:16
Rozumiem , ze lukemaster byl Twoim przyjacielem (jest), rozumiem, ze pisal Ci PW abys mnie zbanowal... jednak prosze Cie uprzejmie tutaj przy wszystkich, abys sie ode mnie ODCZEPIL. Od poczatku szukasz tylko okazji , aby dawac mi ostrzezenia, najpierw slowne, potem puknty. Odwal sie czlowieku i zajmij sie swoim dzialem, a nie wlazisz wszedzie gdzie sie da i skrupulatnie patrzysz gdzie i za co mi przyznac pkt...

Kubak
10-09-08, 18:41
No pewnie nadgorliwy Arus, daje ostrzezenie slowne tylko mnie, inni nie otrzymuja... dopiero kiedy ja otrzymuje ostrzezenie pukntowe to inni otrzymuja slowne! Czlowieku, prosze Cie tylko odwal sie ode mnie. Wiemy dobrze wszyscy, jak zazyle relacje lacza Ciebie i luke, nie wnikam czy kakaowe, ale nie mscij sie za swego nieudolnego przyjaciela.

Kubak
10-09-08, 18:53
Inni nie dostali wczesniej ostrzezenia slownego mimo ze spamowali... mowie tu o luke czy o reflexie... ukarales oczywiscie tylko mnie... Obrazilem Cie ??Gdzie? To Ty caly czas obrazasz moja inteligencje.

HuGsoN
10-09-08, 18:55
Kubak daj spokój, słusznie dał Ci ost. Nie wiem po co ten temat.
Chciałeś spamować to i warna masz. Pozdro.

Kubak
10-09-08, 18:57
Spojrz wczesniej... reflex i luke spamowali, ostrzezenia slownego nie widze u nich, ja spamowalem, widze... Oczywiscie to nic nie znaczy, karajmy tylko wyselekcjonowanych.

Kubak
10-09-08, 19:01
i nie mowie tutaj o slusznosci czy nie osta, tylko mowie o fakcie, ze arus kara tych ktorych karac chce... Prosze tylko , zeby sie ode mnie moderator Arus odwalil. Ja tam z ostem przezyje, bo wiekszosc osob co tutaj dostaje osty pada podobna ofiara co ja... zwyklego pasozytnictwa. Moze macie racje, dam sobie spokoj i pojde na jakies inne forum? Gdzie moderatorami nie zostaja ludzie wczesniej banowani...

HuGsoN
10-09-08, 19:02
Nie masz racji w tym co piszesz. END.

Kubak
10-09-08, 19:04
No pewnie , ze tak... przeciez jak sie maja suche fakty do wielkiego slowa moderatora-obiboka... nijak!

Kubak
10-09-08, 19:12
Tamat kung fu
Lukemaster napisal :


powiem ci tak ćwiczyłęm 8lat karate i nie pouczaj mnie prosze...
Reflex napisal :

aikido nie uczy ataku... :D było sobie 2 kolesi, pokłócili się i mieli sie bić, 1 cos tam skacze, krzyczy i mówi "10 lat karate" 2 mu przypierdolił, pierwszy spadł a 2 mówi "3 lata na budowie" ,,, :D karate o szmate... jak bym zakładał że ktoś mi wbije śróbokręt w oko to bym z domu nie wychodził... :D po jajach nie kopie z reguły, dla mnie to poniżenie by było... 0 zwiazane z tematem, gadanie o czyms innym = spam!
Zas moj post odrazu zostal warnem nagrodzony...
Nie mam racji w tym co pisze...
Oczywiscie gadali o czyms innym rownolegle ze mna...

47
10-09-08, 19:13
skoro to prosba do Arusa to czemu wszyscy ja czytamy, a nie wyslales jej na pw? ja dostalem 2 ostrzezenia za 1 posty chyba i nie marudze ze moderatorzy mnie krzywdza, trudno stalo sie :P

Kubak
10-09-08, 19:19
Ja nie marudze co do ostrzezenia, tylko co do faktu, ze bardziej kara sie mnie niz innych , mimo , ze wina moja taka sama... Po prostu chce byc traktowany jak normalny uzytkownik, na rowni z innymi , a nie byc ofiara takiego Arusia, co mu lukemaster - dziecko neo, co zaklada 2 konta i nawzajem sobie przytakuje , a nawet wyzywa sam siebie xD - kazal mnie gnebic , a ten swoje zadanie zaczyna wykonywac...

@Arus - wczesniej byl spam, nic z tym nie robiles, ja zaspamowalem , odrazu dales mi osta - to jest fakt.

Nie chce zadnych uniewaznien itp. Chce tylko, zebys dal mi spokoj, to wszystko o co prosze.

Kubak
10-09-08, 19:27
No strasznie Cie obrazam, przeciez masz taka delikatna strutkture, wrecz niemowleca, przepraszam z calego serca...
Ja powtarzam raz jeszcze, odwal sie ode mnie ! Tyle.

Kubak
10-09-08, 19:33
Ty jakos nie uwazales, dostales bana, otwarcie zlamales regulamin, zrobiles drugie konto i jeszcze moda dostales! Moze tez tak zrobie! Zwyzwe kogos rodzine tak jak Ty to zrobiles, a potem moda dostane! Straznik Teksasu sie znalazl.

marcinczwa
10-09-08, 19:41
dajcie wszyscy sobie na wstrzymanie
Kubak (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=8975), jedno ostrzeżeni, to nic wielkiego. Nie wiem czy słuszne czy nie, bo ja go nie dawałem. Musisz sie pogodzić z tym, ze masz ostrzeżenie. Bana nie dostałeś(bo nie ma za co) to po co taka afere robić?

Kubak
10-09-08, 19:43
Powtarzam raz jeszcze nie robie tragedii z osta! Tylko nie godze sie, abym byl surowiej karany niz inni tylko dlatego ze lukemaster tak arusiowi kazal. Chce tylkko, zeby sie ode mnie odwalil ... tyle!.

Kubak
10-09-08, 19:47
No jak narazie to pierwszy punkt dostalem i to nie od moderatora tylko od Ciebie... Jezeli zrozumiales o co mi chodzi.
Niekonsekwentny jestes Ty, poniewaz dajesz ostrzezenia nie tym co lamia reg, a tym co lamia reg i Tobie sie nie podobaja, a to zasadnicza roznica.
ODWAL sie.

Kubak
10-09-08, 19:51
Bo Twoim jedynym arguemntem jest fakt, ze zlamalem regulamin, a moim to , ze zlamalem nie tylko ja (w tym temacie) , a mnie sie najbardziej dostalo. Co jest niepodwazalne i jak narazie tego nie wyjasniles bo wyjasnienie jest dla Ciebie kompromitujace - luke Ci kazal.
ja juz tez nie bede sie wypowiadal, bo chroni Cie teraz immunitet...
"zostalo mi wybaczone"... no mam nadzieje, ze na tym bledzie sie admini naucza :)

marcinczwa
10-09-08, 19:54
zamykam temat bo niepotrzebna dyskusja sie wywiązała