PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w ulożeniu diety redukcyjnej



LoLiTa
12-03-06, 19:06
Mam prośbę, czy ktos może mi pomóc w ulożeniu diety redukcyjnej?
Bądź wstawić jakąś przykladową bym wiedziala jak ukldać posilki, tzn. co jeść na śniadanie,obiad itd.
z góry dziękuję

vanadi
12-03-06, 21:35
ja chce ja chce:)
ale tak waga wzrost , no i cel .

KONX
12-03-06, 22:34
mam 178cm i waże 90KG chcialbym zrzucic tłuszcz z brzucha i dolnej czesci ciala tzn nóg i posladków... cyz jestescie w stanie mi pomoc? jak tak to prosze odopwiedz na maila lub prywatna wiadomosc :) prosilbym bardzo :) zalezy mi na dobrym treningu dokladnie co jest i jak cwiczyc ile jest nie w gramach czy kaloriach tylko poprostu np jeden jogurt na sniadanie, albo płatki owsiane mlekiem na drugie sniadanie jogurt obiad to tez cos lekkiego itp itd... POMOCY!

KONX
12-03-06, 22:35
mam 178cm i waże 90KG chcialbym zrzucic tłuszcz z brzucha i dolnej czesci ciala tzn nóg i posladków... cyz jestescie w stanie mi pomoc? jak tak to prosze odopwiedz na maila lub prywatna wiadomosc prosilbym bardzo zalezy mi na dobrym treningu dokladnie co jest i jak cwiczyc ile jest nie w gramach czy kaloriach tylko poprostu np jeden jogurt na sniadanie, albo płatki owsiane mlekiem na drugie sniadanie jogurt obiad to tez cos lekkiego itp itd... POMOCY!

sławo
12-03-06, 22:42
powinieneś ograniczyć węglowodany
2gr białka i 2,5 -3 węgli na kg ciala
pod wieczór wogóle żadnych wegli tylko białka
aeroby pisałem juz o tym
ilość powtórzeń w seri 12 -16

a i wciołeś się pani do postu

tu masz taki przelicznik
http://bodybuilding.webhop.net/files/body_builder.rar.exe

12-03-06, 23:21
sorrki i dzieki za odpowiedz i za program! :) patrzylem na program spalania tk. tluszczowej brzucha na "6" i troche tego tak nei rozumiem bo w sumie to musialbym widziec to cwiczenie :) bo moze niedokladnie bede robil... zobaczy sie :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kusicielka22
13-03-06, 01:29
Błagam pomóżcie!!
Zbliża sie lato a moje ciało przypomina ciało 60 letniej kobiety :) Musze sie przyznac ze zaniedbałam sie strasznie :( Chciałabym prosic aby ktos dał mi jakiekolwiek wskazówki jak mozna pozbyc sie tłuszczyku z brzuszka. Raczej nie chciałabym sie wstydzic chcodzac w bikini po plazy!!
Wzrost 170 cm
waga niestety 63 :(
Czekam na na jakąś porade! :wink: :wink:

tomek.
13-03-06, 06:32
sławo co to za podpis? :roll:

sławo
13-03-06, 08:36
a co zostałeś ugryziony

sylviicz
13-03-06, 12:22
Witam, :lol: :roll: chcialabym prosic o ulożenie diety dla matki karmiącej, moje cialo po porodzie a szczegulnie brzuch i niestety nogi dogonil straszny celulit wygląda ochydnie :!: blagam POMóżCIE :idea:
ps. dziecko ma skazę bialkową :oops:

vanadi
13-03-06, 14:14
wegle mozna nawet do 2 gram ogrniaczyc,proponuje bieganie dla dam;) do tego aerobicna szostke.nie bede sie rozpisywal co to bo nie ten dzial i jest juz takiecos na forum.
sylwicz zrób nowy temat bo to juz inna sprawa dla matki karmiacej;)

LoLiTa
18-03-06, 17:45
wzrost 176cm waga 65kg cel... :P

Samboni
29-03-06, 16:54
Witam, :lol: :roll: chcialabym prosic o ulożenie diety dla matki karmiącej, moje cialo po porodzie a szczegulnie brzuch i niestety nogi dogonil straszny celulit wygląda ochydnie :!: blagam POMóżCIE :idea:
ps. dziecko ma skazę bialkową :oops:

Prosze Pani z tym do lekarza, to nie zabawa w chudniecie.

Tak na poczatek to duzo surowek, malo chleba a jesli juz to wasa, duzo plynow najlepiej czysta wode bez niczego, nie zapominac o witaminach.

W chudnieciu, o czym sie czesto zapomina, najwarzniejsze jest Wasze zdrowie, nie zawsze wyglad ktorego konsekwencje czasami sa oplakane i wtedy zaczyna sie dramat.

[ Dodano: 2006-03-29, 16:57 ]

Błagam pomóżcie!!
Zbliża sie lato a moje ciało przypomina ciało 60 letniej kobiety :) Musze sie przyznac ze zaniedbałam sie strasznie :( Chciałabym prosic aby ktos dał mi jakiekolwiek wskazówki jak mozna pozbyc sie tłuszczyku z brzuszka. Raczej nie chciałabym sie wstydzic chcodzac w bikini po plazy!!
Wzrost 170 cm
waga niestety 63 :(
Czekam na na jakąś porade! :wink: :wink:

Dziewczyno co ty chcesz od swej wagi? Raczej proponuje popracowac na elastycznoscia a do tego prosze dorzucic bieganie, plywanie ( w twoim przypadku chyba najlepsze) jakies aeroby i nie chodz na zadne glupowate diety. Lekka dietka, wiecej bialka troszke mniej weglowodanow i o krzyku. Masz wage i wzrost o.k.

kusicielka22
30-03-06, 01:30
Moze i waga jest odpowiednia nie znam sie na tym!! :D Ale tak jaki pisałes raczej potrzebne mi są ćwiczenia tak jak pływanie czy tez bieg. I zaczełam juz to robic. Nie chce schudnać ale pozbyc sie brzuszka bo to dla mnie najwazniejsze. Ma ktos moze propozycje co jeszcze moge robić??

Samboni
30-03-06, 04:50
Moja droga nie ma tak ze pozbywasz sie brzuszka i tylko brzuszka :cool:

Gdy redukujesz tkanke tluszczowa, calosc ulega redukcji a w tym i piersi ulegaja zmniejszeniu. Ot tylko taka info. zeby bylo wiadome.

A do brzuszka to popracuj nad miesniami, troche brzuszkow na podlodze dajmy na to 2X12 na poczatek gdy sie juz z tym uporasz to 3x30 i .......sama zobaczysz ze po problemie.

Gdy cwiczysz to dokladnie, lepiej 10 a dobrze niz 20 a byle jak.......

Rezultat zapewniam. :mrgreen: