PDA

Zobacz pełną wersję : Rękawice na siłownie



dragonikow
10-09-08, 11:44
Jak w temacie - Opłaca się kupić rękawice do treningu na siłowni (sztanga, drążek itp) ? Np rękawice firmy Olimp http://allegro.pl/item430373169_rekawice_treningowe_olimp_one_najtan iej.html

Kubak
10-09-08, 12:10
Pewnie , ze sie oplaca, wygoda! No i polecam takie z usztywnieniem nadgarstka, sam mam rekawice Mad Maxa i polecam.

Mały_Mateo
10-09-08, 19:04
a tam rekawice...wg to jest dla takich cotek(bez obrazy ziomki)

bld
10-09-08, 19:11
Z tego co widze to te rekawice nie usztywniaja nadgarstka ;/ doloz 10 zl i kup te same tylko z usztywnieniem nadgarstka. Sam takie posiadam i sa bez zastrzezen.

respective
10-09-08, 19:21
Z tego co widze to te rekawice nie usztywniaja nadgarstka ;/ doloz 10 zl i kup te same tylko z usztywnieniem nadgarstka. Sam takie posiadam i sa bez zastrzezen.

dokładnie
ja mam też same usztywniacze na nadgarstki trec'a i się zajebiście sprawdzają ;]
boisz się odcisków? łapa się wyrobi, a potem możesz mieć na tyle twardą, że jak walniesz komuś z liścia, to tak jak pałą :)
no chyba ze chcesz miec delikatne rączki to kup sobie te rękawice :P
ale z doświadczenia wiem, że lepszy uściska sztangi masz bez rękawic

HuGsoN
10-09-08, 19:59
Ja mam rekawice Mad Maxa zajebiste, nawet w worek wale nimi, nic sie nie dzieje od roku.

tm7
10-09-08, 20:27
a ja ćwiczyłem ostatnio w rękawicach robotniczych , takie gumowane , nawet się sprawdzały ale wywaliłem je już do śmieci , ogólnie za taką cenę proporcjonalna jakość była ;)

Kubak
10-09-08, 21:30
Maly Mateo - zal. Rekawice dla ciotek? Chyba cos Ci sie pomylilo... no chyba , ze lubisz jak Ci sie gryf rdza zalewa. Pot ma kwasny odczyn i reaguje z zelastwami. Na dodatek, rekawice z usztywanianym nadgarstkiem zmniejszaja w moim przypadku bol w nadgarstku (a z takim sie nie moge uporac od jakiegos czasu). Najpierw warto sprobowac, a potem gadac (moze wtedy nie glupoty ^^).

bld
10-09-08, 22:11
no chyba , ze lubisz jak Ci sie gryf rdza zalewa. Pot ma kwasny odczyn i reaguje z zelastwami.
haha to zes dojebal n/c nie wnikam na jakim ty sprzecie cwiczysz

Blackphoenix
10-09-08, 22:13
popieram to co powiedział Kubak ;)
Moze Mały ćwiczy na małych obciążeniach dlatego mu nie są potrzebne ; p

respective
10-09-08, 22:34
wy się tak boicie że wam się odciski porobią??!!
a co do potu i sztangi to kwas nad kwasy

ja jak zaczynalem cwiczyc tez kupilem te rekawice mad maxa, takie czarne z usztywnieniem nadgarstków i dobrze mi sie w nich cwiczylo, ale o niebo lepiej bez rekawic mi się ćwiczy

Kubak
10-09-08, 22:56
Ja cwicze na zwyklym sprzecie jak kazdy. Fakt jest faktem, ze jezeli rece sie poca podczas treningu to pot reaguje z gryfem... no ale kazdy ma swoje zdanie widac.. .nawet na powszechnie wiadome tematy xD No ale nie wnikam, kto Cie tam uczyl chemii...

skajłoker
10-09-08, 23:05
podepne sie pod temat jak to jest z rękawicami które posiadają usztywnienie na nadgarstki??daje to cos??bo wsumie ćwicze w zwykłych i czasem mnie bolą nadgarstki po ostrym treningu pozdro

Kubak
10-09-08, 23:13
Z usztywnianymi pomagaja... moze nie jest to jakas rewelacja , ale w trakcie treningu nie odczuwa sie bolu i np. ja mam pewniejszy uchwyt.

skajłoker
10-09-08, 23:27
z jakiej firmy masz rękawice?będe musiał sobie takie sprawić

Kubak
10-09-08, 23:36
Mad Max.

Blackphoenix
10-09-08, 23:47
a ja ostatnio kupiłem na siłce rękawice Trec-a :] z poduszeczkami żelowymi xD

Bodziec
10-09-08, 23:54
ja polecam te co podales w linku. cwicze w nich juz kupe czasu i musze powiedziec ze sie sprawdzają. ćwiczyłem kiedys w rekawicach z usztywnieniem nadgarstków ale jak dla mnie bez sa lepsze. pozdro

respective
11-09-08, 07:39
http://allegro.pl/item430292723_rekawice_profi_exclusive_profi_brown _mad_max.html

takie polecam

Blackphoenix
11-09-08, 09:57
a ja takie http://allegro.pl/item420779613_trec_gel_schock_szokuja_wygladame_re kawiczki.html ;)

Rafauu
11-09-08, 10:21
ja mam z usztywnieniem nadgarstka i jestem b. zadowolony :) przynajmniej ja nie robie sobie zadnych kontuzji nadgarstka w nich ;)

HuGsoN
11-09-08, 11:10
a tam rekawice...wg to jest dla takich cotek(bez obrazy ziomki)

Jak sie bierze 30 kg na serie to się nie dziwię. Bez obrazy.

zapytajnik
11-09-08, 11:45
a czy nie uwazacie ze gdy rece sie troche spoca w trakcie treningu do gryf bedzie sie strasznie slizgal i jak dla mnie nie jest to zbyt komfortowe odczucie...szczegolnie gdy masz na sztandze troszke wiekszy ciezar...pozdro

respective
11-09-08, 16:27
a ja takie http://allegro.pl/item420779613_trec_gel_schock_szokuja_wygladame_re kawiczki.html ;)

te nie mają ochraniaczy na nadgarstki :P

Kubak
11-09-08, 17:37
Ja mam te z linka respectiva.

Mały_Mateo
11-09-08, 19:25
mały nie cwiczy na małych obciazeniach...
moim zdaniem urzywaja rekawic ludzie którzy boja sie odciasków albo bóg wie co...

to ze komus sie rece poka to nie moja sprawa...

usztywnienie nadgarsta....to niezli z was zawodnicy co boja sie o nadgarstki trza uwarzac....

ogólnie to nawet do boksowania nie zakładam usztywnien...

Kubak
11-09-08, 19:38
Uooo , ale jestes fajny... pewnie nurkujesz bez butli gazowej i jesz zupe bez lyzki... pozazdroscic...
No ale racja, jak robisz na klate serie ciezarem po 20 kg to Ci rekawice nie sa potrzebne, innym sie przydaja i to fakt.

slim shady
11-09-08, 20:07
mały nie cwiczy na małych obciazeniach...
moim zdaniem urzywaja rekawic ludzie którzy boja sie odciasków albo bóg wie co...

to ze komus sie rece poka to nie moja sprawa...

usztywnienie nadgarsta....to niezli z was zawodnicy co boja sie o nadgarstki trza uwarzac....

ogólnie to nawet do boksowania nie zakładam usztywnien...

coś Ci się nie podoba w usztywniaczach ?
rzeczywiscie Ty chyba cwiczysz na hantlach 2 kg, przy wiekszym cierzaze nadgarsti wysiadaja po jakims czasie, miałem same rekawiczki bez usztywniaczy i miałem okropny ból w lewej ręce, po zakupieniu usztywniaczy problem z niknoł, rękawiczki kupiłem bo dziewczyna woli jak mam ładne dłonie a nie robol z budowy,

respective
11-09-08, 23:20
heh... dajcie jzu sobie swiety spokoj ;p
kazdy niech cwiczy w czym chce i jak chce

Mały_Mateo
12-09-08, 23:16
jak bedziesz chciał wpasc do mnie na trening nie ma sprawy...wtedy zobaczymy kto jakimi ciezarami robi...nie chche sie tu wymadzac...poprostu podzieliłem swoje zdanie...a ty sie zbulwersowałes...

jestes taki mocaz to pokaz na co cie stac...zapr. do mnie. pozdro;] jc to pisz na gg(bedziesz chciał to napisz pw) damci gg. pozdro;]

respective
12-09-08, 23:45
dajcie spokój chłopaki...
ja też nie używam rękawic a treningi mam naprawdę ostre... martwe ciągi odznaczają mi się na dłoni ale mi to nie przeszkadza... na następny dzień jest ok i mogę ćwiczyć dalej :)

slim shady
13-09-08, 00:25
myśle że temat do zamknięcia, kazdy ćwiczy tak jak lubi i niech tak pozostanie, niepotrzebne są te spięcia