PDA

Zobacz pełną wersję : Boldo



Booster2
10-09-08, 10:01
Witam serdecznie!

Chciałbym się Was spytać o opinie na temat sterydu "boldo" (Boldenone Undecylenate). Czy warto jest to brać, czy skutki uboczne są duże?? Jak jest z przyrostami masy i siły ??

lg team
10-09-08, 10:07
bardzo fajny srodek

dobry jak dla kogo...

podaj podstawowe dane wiek waga staz cykle dawki

Booster2
10-09-08, 10:13
Część informacji jest w "O MNIE". Na razie przebyłem 4 cykle na kreatynach: 2 cykle na mono + dextro+ glutamina i 2 cykle na x-pand (ten nowszy). Była też masówka: Weider giant mega mass 4000. Zjadłem też opakowanie dibencozide, ale g**no dało :P Z dopingiem nie miałem jeszcze nic wspólnego.

Niby tego dużo i powinienem być już trochę większy niż jestem, ale zaczynałem od strasznej niedowagi (jak z auschwitz)

lg team
10-09-08, 11:37
no to podaj te wymiary

nikt nie bedzie za ciebie ich szukal...

ale jak juz sam stwierdzasz ze jest lipa to doping nie

vold
10-09-08, 11:40
na pierwszy raz bold nie wskazany

Riddick23
12-09-08, 11:53
jesli sie zdecydowales na SAA to jak juz na pierwszy raz jakas metka by sie zdala,albo jakies zastrzyki jakis testosteron- prolka i tyle... a boldka zostaw bo na nim robi sie dlugie cykle i najlepiej z jakims innym srodkiem...zdrowia

Booster2
13-09-08, 07:43
Znaczy, ja się jeszcze nie zdecydowałem na jakiś konkretny doping- o boldzie usłyszałem i chciałem się dowiedzieć o nim więcej...

lg team
13-09-08, 11:23
to wystarczy wpisac w wyszukiwarce boldenon i mozesz sobie poczytac

mctt
22-09-08, 03:26
Witam serdecznie!

Chciałbym się Was spytać o opinie na temat sterydu "boldo" (Boldenone Undecylenate). Czy warto jest to brać, czy skutki uboczne są duże?? Jak jest z przyrostami masy i siły ??
ad1. warto
ad2.male
ad3.zalezy z czym polaczysz-sam daje male, ale dobrej jakosci(od przyrostow sa tescie).
ad4.sila wzrasta ale najlepiej odczuwalny jest wzrost wytrzymalosci(zwiekszenie czerwonych krwinek)
srodek odczuwalny po kilku tyg przyjmowania.

Booster2
22-09-08, 21:00
No i o taką odpowiedź mi chodziło

Sog

tomaszewiak
23-09-08, 13:20
na pierwszy raz to metan lub prop