PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna + glukoza



Paluch
10-09-08, 01:39
witam,

to na katabolizm (rano i po treningu) http://www.allegro.pl/item428431199_olimp_dextroza_1000_g_transporter_kr eatyny.html

a to na sile i troche masy: (rano i przed treningiem)
http://www.allegro.pl/item428544533_trec_cm3_360_caps_rewelacyjny_jablcz an.html

moze byc? czy jakies inne propozycje?

Paluch
10-09-08, 21:16
hmm... wyglada na to, ze za trudne pytanie...
to moze powiecie mi czy do tej glukozy na katabolizm dodac bialko (jezeli tak to jakie?) czy aminokwasy (bcaa? samo, z czyms?), czy w ogole cos innego?

skajłoker
10-09-08, 22:25
ja bym zamienił ta kreatyne na x padna bo ceny są bardzo podobne a x pand niebo lepszy a tez tam ma w składzie 5g jabłczanu a białko mozesz dorzucić jak masz braki w diecie pozdro

Paluch
11-09-08, 00:16
Naprawde xpand lepszy? stack na drugi cykl?

A brakow w diecie nie mam, tylko jakies bialko zaraz po treningu zjesc trzeba, a przeciez nie ma innej mozliwosci niz z odzywki.

A co Punisher mysli? :D

Alex89
11-09-08, 11:03
No to racja ze po treningu Bialko ale muszis sobie poszukac jakies co sie szybko wchloni do miesni! Ja mialem ostatnio X5 z Olimpa albo tez SixStar Whey ale to czeba sie jescze tak jak wyzej zapytac sie Punishera!!

Punisher
11-09-08, 13:12
Bierz to cm3.
Dextro daruj, lepiej po tym gainera lub carbo. (gainer ma w sobie aminokwasy, wybierz dla siebie odpowiedni jeżeli się na niego zdecydujesz)
Szybkowchłanialne białko przed treningiem, wolnowchłanialne po treningu (dłużej uwalnia aminokwasy) - WPC, Kazeina, Albumina.

Paluch
11-09-08, 13:57
Dlaczego dextro nie? wyrzut insuliny blokuje katabolizm i wsadza wolne aminokwasy do miesni...no ale to teoria....

Jak bedzie najlepiej? bialko + carbo czy gainer?
Rzuc no jakies nazwy produktow, to bede wiedzial czego szukac...

Punisher
11-09-08, 14:27
W gainerze/carbo też masz węglowodany proste (różne proporcje w zależności od produktu, to więcej, to mniej) A dextroza to 100% w.proste.
Sam wybierz odżywkę w zależności co Ci brakuje w diecie.

Paluch
11-09-08, 15:44
niczego mi nie brakuje, po prostu potrzebuje czegos na katabolizm rano i po treningu...

dextro chcialem wziac z drugiego powodu... rano i po treningu nie mam apetytu... wydawalo mi sie, ze dextro pomoze...

Dlatego pytam - co sie nadaje na katabolizm?

Jezeli dalej uwazasz ze lepszy jest gainer, to poweidz jaki - przynamniej jaki powinien miec procentowy udzial wegli i bialek. Jezeli carbo z bialkiem, to tez jakim.

Punisher
11-09-08, 22:59
Jestem przeciwnikiem, aby płacić tyle pieniędzy za cukry proste.
Na katabolizm to najlepsze jest głodowanie + alkohol.
Zobacz w bcaa, glutaminę, hmb - antykataboliki.
Gainer - up your mass może? Popatrz w listę polecanych supli i gainery w pigułce i wybierz coś (popatrz w sklepach). Ile ludzi tyle opinii o gainerach.

Punisher
11-09-08, 22:59
Jestem przeciwnikiem, aby płacić tyle pieniędzy za cukry proste.
Na katabolizm to najlepsze jest głodowanie + alkohol.
Zobacz w bcaa, glutaminę, hmb - antykataboliki.
Gainer - up your mass może? Popatrz w listę polecanych supli i gainery w pigułce i wybierz coś (popatrz w sklepach). Ile ludzi tyle opinii o gainerach.