PDA

Zobacz pełną wersję : crea-cola xD



Symu
09-09-08, 19:45
http://megabol.pl/products/crea_cola/crea_cola.htm

Musze tego spróbować. :)

vlk
09-09-08, 20:04
jak smak bedzie sii to moze byc niezla zabawka dla takich lakomczuchow jak ja

Alex89
10-09-08, 14:09
Megabol to ja niewiem! jak ta crea-cola ma tak byc jak ich testosterol albo biosterol to ja dziekuje !!!!!

Symu
10-09-08, 16:16
Masz 18 lat więc wątpie żebym na ciebie jakikolwiek booster teścia działał. Koleś tesraz testuje bosterola + testosterola i mówi że zajebiście podnosi libido.

Alex89
10-09-08, 17:51
ale ja nie bralem tylko kolega mojej siostry ktory ma juz 29 lat i mi gadal ze to nic nie daje a tutaj na forum tez czytalem!

Rynju
10-09-08, 17:54
ja tam taka crea cole to cimoge inaczej zrobic. kup dowolna kreatyne i do popicia uzyj szklanki coca coli zamaist wody lub soku :D pabam ! crea cola domowej roboty

Alex89
10-09-08, 17:54
no ale zeby zobaczyc czy dobre czeba probowac daj mi jakos znac jak na tym skonczysz cykl i beda effekty dobre to ja to tez sproboje :P

respective
10-09-08, 18:23
jak tak patrzę na firmę produkującą to, to odechciewa mi się nawet próbowania tego :P
szkoda czasu na badziewia ;]

Symu
10-09-08, 19:12
Białeczka mają pierwsza klasa. kreta tez dobra. nitrox ok, a ma teraz wejść meserdrol czy jak go nazwali, (booster przedtreningowy) podobno wypier.....z tarmpek xD. Testosterol i biosterol sa lepsze od tt a w tej samej cenie.

Jedyna lipa z megabola to moim zdaniem ich gainer.


a no i z tej crea-zoli nie mam zamiaru robić cyklu po prostu lubie takie ciekawostki:P

Kubak
10-09-08, 19:36
No to dosc ciekawe co mowisz, bo wszyscy jada ostro po Megabolu, jak po jakims najgorszym szicie.

Symu
10-09-08, 20:04
A kto próbował???? To że jadą to jakaś internetowa nagonka, wszyscy powtarzają czyjeś zdanie. Jak chłopaczki po 16 lat mówią żę bio, testosterol są do dupy bo przybrali tylko 2kg to taka opinia z gory powinna być dla mnie obojętna. Choć kiedys ich produkty były gorsze teraz sie naprawdę wyrabiają. Testy ich bialek na zawartość bialka w bialku wyszly idealnie. U wielu starych wyjadaczy olimp cieszy się o wiele gorszą reputacją.

respective
10-09-08, 21:37
ja tam wole brać sprawdzone suple :)
ale do firmy megabol to mnie raczej nikt nie przekona :P

Symu
10-09-08, 21:38
Spoko rozumiem też tak mam z niektorymi firmami, po wpadce hi-teca ich produktów kijem nie ruszę chyba że by za darmo dawali :)

respective
10-09-08, 21:50
o jakiej wpadce hi teca mówisz?

Symu
10-09-08, 22:09
tej gdzie mieli 40g bialka zamiast 90g na 100g produktu :) podczas gdy megabol i olimp chyba jako jedyne mialy wartość zadeklarowaną na etykietce.

skajłoker
10-09-08, 22:18
symu jakie białeczko brałes z megabola?? bo widze ze ceny mają dosyć dobre jak smak i rozpuszczalnośc pieni sie??

Kilu
10-09-08, 22:35
rozdupczył mnie ten text "pij Cole bedziesz wielki" xD

dejwid997
10-09-08, 23:17
Nie wiem co wy tego megabola tak reklamujecie
tak go lubicie to szamajcie a nie piszcie na cale forum
jaki on jest wspanialy.
Ja tam opinie mam o nim wyrobiana i potrzeba jeszcze troche czasu i
produktow zebym je zmienil.
Ps:
Zaplacil wam ktos zeby wychwalac go ?

tm7
10-09-08, 23:36
hehe na początku jak włączyłem ten link to myślałem że to jakieś jaja są :P ale to sen na jawie...

HuGsoN
11-09-08, 10:29
ja tam taka crea cole to cimoge inaczej zrobic. kup dowolna kreatyne i do popicia uzyj szklanki coca coli zamaist wody lub soku :D pabam ! crea cola domowej roboty

Wszysto się wyleje, zajdzie reakcja jak coli z mentosem :)

Symu
11-09-08, 18:59
Nie wychwalam megabola tylko chodzi o to że opinie typu "testosterol jest do dupy " można wsadzić sobie gdzieś. Chodzi mi o obiektywne podejście do marki a nie powielanie czyichś opinii bo 90% ludzi tak robi. Ich błąd polega na przesadnej reklamie, a potem ludzie oczekują przyrostów jak po koksie.

Bialeczka jakie próbowałem to optimum whey (jagoda) - rozpuszczalność idealna, smak super (takiego smaku brakowalo mi na rynku), jednak cena slaba.

Isoplex banan- rozpuszczalnośc ok, smak taki sobie ale nie przepadam za bananem.

Cielu7
11-09-08, 20:47
a ja powtarzam juz któryś raz miałem gainerka 737 tak wszyscy po nim jada a pamietam ze mi wszedł slicznie :D