PDA

Zobacz pełną wersję : Zauwazyliscie minus a6w ?



Rynju
09-09-08, 16:18
Po kilku miesiach cwiczen brzucha zauwazylem wazna roznice w cwiczeniach opierajacych sie na metodzie a6w, mianowicie nie wyrobi sie nia miesni zebrowych, ani tzw skosow. Czyli w pasie zostanie wam szeroko. Moim zdaniem a6w za malo przyklada uwagi do skosow, czyli zostana wam tzw "boczki". Najlepszym rozwiazaniem jest dolaczenie do serii a6w cwiczenia na lawce do brzuszkowi wykonywania w spieciu badz w sklonach ruchow by dotknac (trzymajac rece za glowa) lokciem przeciwnego kolana (np. lewy lokiec do prawego kolana) po zrobieniu sklonu badz nie pelnego sklonu czyli ruchu spinajacego miesnie brzucha. najlepiej polaczyc oba typy ruchow ale pamietac by faza ruchu przebiegala tak, by dotknac lokciem przeciwnego kolana

Rynju
09-09-08, 16:30
Tutaj moje efekty a6w, z zaznaczonym wlasnie tym miejscem ktorego to cwiczenie nie wyrabia. Dla tego zmienilem podloge na lawke do brzuszkow ;)
http://img374.imageshack.us/img374/3443/77001540lb5.jpg (http://imageshack.us)

Cielu7
09-09-08, 17:03
no bo ryniu skos też trzeba robić oddzielnie a6w też słabo rozwija dolne partie

ja do brzuszka wole stosowac moje metody przede wszystkim 0 ławek skośnych :P

sławo
09-09-08, 19:23
cieżko aby tak różnorodną partie jaką jest brzuch zrobić jednym treningiem
ale najlepiej jak dochodzi sie do tego na swojej skórze wtedy najlepiej to wchodzi do głowy :)

VegetaSSJ3
09-09-08, 20:46
Najlepiej co dzien robic inne cw na brzuch
ja stosuje tak w
1 dzien
SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO 5 seri po 25 pow
2 dzien
UNOSZENIE KOLAN W LEŻENIU PŁASKO 5 seri po 25 pow
3 dzien
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 5 seri po 25 pow

slim shady
09-09-08, 22:02
"Niestety przy tym systemie sa olane calkowicie dolne partie brzucha nie ma na nie zadnego cwiczenia, jesli ma ktos niski poziom bf to po zakonczeniu a6w beda zarysy "kaloryfera" ale tylko przez jakis czas, to nie jest trening ani na rzezbe ani na mase, jedyne zalety tego systemu to wytrzymalosc brucha nic wiecej."

Słowa usera ktory chyba wiekszosci modom zalazł za skore i niektorym uzytkownikom, 666

przemek_yo
09-09-08, 22:13
ja zrobilem a6w, niby zadowolony bylem z efektow ale wspomniane "boczki" tez zwrocily moja uwage, i dobrze mowice, najlepiej uczyc sie trenowac swoj brzuch na swojej skorze

Rafauu
10-09-08, 17:21
skosne fajnie wygladaja ;< ja staram sie zaskakiwac swoj brzuch robilem a6w teraz robie abs2 6 poziom i planuje trening jaki stosuje jeden z modow (sry nie pamietam jaki nick ;<)

tm7
10-09-08, 19:07
też robię teraz a6w, a później mam zamiar zacząć abs2 zaraz po zakończeniu , zobaczę co z tego wyjdzie

przemek_yo
10-09-08, 22:16
ja najpierw zaczalem abs2, prawie od podstaw go robilem, ale daleko nie doszedlem, potem jakos tam brzucha pilnowalem, potem a6w cale, i znowu do swoich cwiczen wrocilem, za duzo miesni na jeden trening