PDA

Zobacz pełną wersję : cwiczenia dla poczatkujacego



pawel99
09-09-08, 13:26
witam.
mam prosbe dla kogos obeznanego czy mogl by ulozyc mi cykl cwiczen. mam do dyspozycji atlas http://allegro.pl/item429934775_olpran_atlas_700_zl_gwarancja_2_lata .html mniej wiecej taki (inna firma).Cwicze od ok 2 tygodni co drugi dzien i robie wszystkie miesnie (15 cwiczen) na raz. zajmuje mi to ok 1.5h, ale kumpel ktory juz troche cwiczy mowi mi ze tak sie nie powinno robic, ze nie mozna wszystkich miesni jednego dnia cwiczyc.Zalezy mi na szybkich efektach(masa) bo za 2 miesiace ide do wojska a waze 62kg do 183cm wzrostu.i czy moge juz zaczac brac kreatyne,jak tak to co proponujecie.
z gory dzieki

tm7
09-09-08, 13:57
tak serio mówiąc to w 2 miesiące nic nie zdziałasz z masą, teraz nie ćwiczysz źle bo dopiero zaczynasz i robisz ogólnorozwojówkę, później zaczniesz trening dzielony, kreatyna teraz odpada, jeszcze za wcześnie

pawel99
09-09-08, 14:16
aha.
czyli mam dalej cwiczyc tak jak do tej pory?????
Ja cwicze wszystko jednego dnia:
klatka, motylki ramiona szyja nogi grzbiet bicepsy tricepsy brzuch, i na kazde miesnie 2 cwiczenia 5 serii po 10 powtórzeń . bic z obciazeniem 10 kg. tric 5kg a reszte z 25kg

juraski
09-09-08, 17:25
btw. jak ćwiczysz szyje? może chodzi Ci o tzw. kaptury.
małe obciązenia ćwicz ogólno rozwojówke podciągaj się na drążku, rób pompki, i może ułóż sobie diete. dużo nie zmężniejesz ale przez pełne 2 miesiące możesz już troszeczke zdziałać ( taki wstęp )

pawel99
09-09-08, 18:21
jak ćwiczysz szyje? może chodzi Ci o tzw. kaptury.

opis cwiczenia:
5.szyja
usiadz na laweczce przodem do atlasu i chwyc gorny wyciagnik obiema rekami od gory. Ciagnij powoli w dol az dotkniesz szyi.Podczas tego ruchu nalezy wydychac powietrze, wypychajac uchwyt w gore zrob wdech.
Jedno z najlepszych cwiczen na system miesniowy grzbietu i ramion. Rownoczesnie ksztaltuje tricepsy.


to cwiczenie jest w instrukcji atlasu.

A co do obciążenia to to ktore napisalem moze byc ?