PDA

Zobacz pełn± wersję : Trening na nogi



dexterinio
09-09-08, 12:09
Mam problem z nogami. Mam tendencje do szybkiego przybierania na masie w tej wlasnie partii. Wszystko bylo by ok gdyby nie problem z kupnem jakichkolwiek spodni! Chodzi mi o jakis trening zeby spalic zbedny tluszcz z ud i ...tylka. Glupia sprawa ale musze sie wkoncu w cos zmiescic. Jaki proponujecie trenin zeby wyrzezbic ta partie i lekko zrzucic z masy? Pomoc nagradzam sogami

Józiu
09-09-08, 13:25
No to radzę przede wszystkim biegać. Jak możesz to biegaj sobie nawet 3 razy w tygodniu po 1h.
A na silowni to:
1) przysiady ze sztang± 5 perii po 15 razy
2) tzw "zabki", czyli wyskoki 3 serie (ile dasz rady, nie wiem na co cie stac), np po 50 powtorzen

Pozdro:)

tm7
09-09-08, 13:58
jeżeli chcesz spalić tłuszcz to jeszcze dieta na redukcje, bo jak będziesz się obżerał bardzo to nie zejdzie ci z nóg tłuszczyk

dexterinio
09-09-08, 18:11
Z bieganiem to moze byc lekki problem spowodowany przedewszystkim brakiem czasu... A dieta na redukcje? moze cos dokladniej jak ona wyglada?

TazeR
09-09-08, 18:15
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7922

Tutaj cos masz o diecie na redukcje :)

dexterinio
09-09-08, 18:21
Ale przydalby sie taki zloty srodek zeby z nogi sie podrzezbily i spalila sie zbedna tkanka a góra non stop sie masowala:) Wiec chyba mysle ze w tym to pomoga jedynie odpowiednie cwiczenia.... Jakie jeszcze proponujecie oprócz zabek i przysiadow ze sztanga w duzej liczbie powtórzeń??

baju1baju
09-09-08, 18:33
zlotego srodka to raczej nie znajdziesz. ja bym proponowal tez skakanke.

dexterinio
09-09-08, 18:42
Skakanka? Też wsumie jakis pomysl warto sprobowac. A sa jakies cwiczenia jeszcze na spalenie z tylnej czesci ud i tylka?