PDA

Zobacz pełną wersję : Mutant Mass + Storm



MarcusRZL
08-09-08, 21:01
Witam. Kupiłem dwie paczki Mutant Massa (każda 6,8kg). Szamam go od tygodnia. Myślę o połączeniu Mutanta ze Stormem. Dziś kupiłem dwie duże puszki Storma. Co o tym myślicie? Dodam że mój trening jest bardzo intensywny: zawiera 4 dni treningowe na silowni (pn, wt, czw, pt) i 4 dni treningowe MMA (pn, śr, czw, sob). Trening na siłowni mam ułożony przez trenera MMA. Diete trzymam tyle o ile ale staram się w miare możliwości jeść regularnie 5 - 6 posilków wg zalecień ogólnych dla osób trenujących sporty siłowe.

MarcusRZL
09-09-08, 12:57
Dzięki wielkie za pomoc! Świetne forum :] :/

lg team
09-09-08, 18:14
juz ci powiem ze sie zajedziesz...

nawet przy dobrze dobranej podazy skladnikow odzywczych + uzupelnianiu jej suplami bedzie ciezko z tym ruszyc...

zdecyduj sie co jest priorytetem dal ciebie bo zamiast progresu chociaz w jednym odnotujesz regres w dwoch

MarcusRZL
10-09-08, 10:26
Mój trener tak trenował przez 3 lata. ja trenuje tak od dwóch tygodni i świetnie się z tym czuje. Uczę się zaocznie więc całe dni poświęcam na ćwiczeni, odżywianie i regeneracje. przy takich partiach jak nogi i barki nie robie wieczornych treningów mma ale przy innych plecy lub klata z tricem jak najbardziej.

dexterinio
10-09-08, 12:31
Ostro jedziesz. Ja tak łączyłem kick-boxing z silownią to ciężko mi było znaleźć czas, co prawda uczylem sie wtedy. Ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze trenując walki i ciężko jest zdobyć mase na silowni.Ale dobrze ze próbujesz zycze powodzenia.

MarcusRZL
10-09-08, 12:41
Staram się ale wole mieć duża wytrzymałość i siłę a masa... oczywiście że mi na niej zalezy ale nie na tym żeby robić z siebie jakiegoś kabana. Wolę wyrzeźbione 42 w łapce silna i wyrzeźbiona klatka i brzuch. Nogi, plecy, braki i resztę mięśni też ale sprawność to dla mnie podstawa.

dexterinio
10-09-08, 12:44
No i masz racje. Teraz sam wyglad nie wystarczy lepiej byc mniejszym ale miec realna sile i umiejetnosci niz napompowanym woda klockiem ktory sie ledwo rusza

respective
10-09-08, 18:18
a nie lepiej być poprostu dużym i silnym? :)
to jajlepsze wyjście wg mnie i ja tego się trzymam :)

dexterinio
10-09-08, 18:29
Zalezy czy ci zalezy na zwyklej sile zeby wycisnac okreslony ciezar czy na tej potrzebnej do walki tak jak w przypadku MarcusRZL (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=9858) do mma. Tam w znacznym stopniu liczy sie dynamika a tej nie bedziesz mial majac wielkie spapowane miesnie....niestety...

MarcusRZL
10-09-08, 18:32
a nie lepiej być poprostu dużym i silnym? :)
to jajlepsze wyjście wg mnie i ja tego się trzymam :)
może racja ale duże i silne chłopaki niejednokrotnie padali pod technika i wytrzymałością mniejszych a sprytniejszych :)

respective
10-09-08, 18:35
wielkość biustu to rzecz gusty, tak samo jest z kulturystyką :P
jednemu zależy wyłącznie na wyglądzie zeby być łądnie wyrzeźbionym, innemu na sile, jeszcze innemu na dużej masie

MarcusRZL
10-09-08, 18:40
W sumie to masz racje ;)
Ja jestem amatorem ruchu i intensywnego treningu ale to nie znaczy że jeżeli ktokolwiek chcę być po prostu duży jest gorszy. Każdy ma swój cel i powinien do niego dążyć. Tak więc powodzenia w budowaniu masy respective (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=6949) :)

dexterinio
10-09-08, 18:48
Zgadzam sie kazdy ma inne cele i do nich dazy. Pozdrawiam obyscie je osiagneli elo:)

respective
10-09-08, 18:48
no dzięki :)
ja tam akurat za areobami nie przepadam ale to już od człowieka zależy ;)

MarcusRZL
19-09-08, 09:37
Po pierwszym tygodniu przytyłem 2 kg. Zaokrągliłem się. Podniosła mi się wytrzymałość i siła (7 kg na wyciśnięciu jednorazowym.)

Polecam wszystkim takie połączenie.

respective
19-09-08, 21:20
to ładnie :)
ja jadę już drugi tydzień na podobnym cyklu(głównie mutant mass + nano vapor) i też jakieś 2 kg, łapa urosła już 1 cm a na wyciśnięciu doszło ok 5kg.

pawel91lodz
19-09-08, 22:35
a co myślicie o połączenie storm + shock ? zależy mi przede wszytkim na sile i masie najlepiej bez tłuszczcu, pytam bo planuje na poczatku roku cos zjeść

respective
19-09-08, 23:11
storm + shock to bardzo dobre połączenie :)

pawel91lodz
20-09-08, 13:02
no właśnie tak się zastanawiam, bo po każdym cyklu przychodzi mi gdzies koło 5 kilo i jestem pewien że to nie jest czysta masa więc co mogłbym do tego dołączyć? HMB raczej mnie nie przekonuje l-karnityna chyba nie starczy łączyc ze spalaczem to raczej bezsens szkoda pieniędzy może białko? np shock+ strorm+lkarnityna+białko jakieś? musze wiedziec juz teraz żeby zebrac hajs, a moze poprostu do treningu dodac aeroby? dodam że zależy mi przyroscie siły ale takim konkretnym myśle o 10-15 kilo na cyklu, i dobrze by było jakby masa znowu w kosmos nie wyjebała.
pozdr.

respective
20-09-08, 16:00
jak Ci zalezy na sile to musisz troszke lepiej skomponowac suple...
hmb jest zbedne
areoby jak najbardziej 2 razy w tygodniu
bialko samo nawet bym Ci polecil, tylko nie jakies szajsy jak najtansze
no i diete wysokobiałkową sobie ułóż

Reflex88
20-09-08, 16:08
haha :D samo białko do treningu na siłe... :D dobre... a ciekawe skąd będzie brał energie do wyczerpujących treningów ??

pawel91lodz
23-09-08, 22:03
dieta jest wysokobiałkowa około 2.5 grama na kg narazie redukcje kumpel mimówił ze połączyc storma i nitro II (chyba II ale raczej napewno) i po tym nie źle siła poszła

respective
24-09-08, 07:08
nitro dziala dobrze tylko za pierwszym, za kolejnymi jesteś tylko podkurwiony, masz wysokie ciśnienie i siła już tak ładnie nie wchodzi... przynajmniej ja tak miałem
do storma daj shocka