PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie te mięśnie ?



Kondzio
08-09-08, 18:46
Siemka wszystkim jestem tu nowy to moj pierwszy temat. Otóż trenuje teraz 4 rok wioślarstwo jest ok widze ze jestem silniejszy wyrzymalszy itp. Ale przez cztery lata jeszcze nie przypakowałem za bardzo. Moje treningi wyglądają tak : rano woda (plywanie po rzece) popoludniu silownia jak zaczyna robic sie zimno czyli gdzies tak od pazdziernika jest coraz wiecej silowni praktycznie co dziennie mamy wyciskanie itp. treningi mam codzienie praktycznie po dwa razy nawet w sobote ale nadal mam chude łapy ;/ mam 1,75cm i waze 60kg niechce przytyc raczej szukam czegos co pomorze mi przypakować. Z góry dzięki za każdą rade. Pozdrawiam :)

slim shady
08-09-08, 18:51
napisz swoj plan,diete,cykle jesli miałes, narazie z tego co tu pisałes to raczej po tym idzie siła i wytrzymałosc niz masa

Kondzio
08-09-08, 18:57
siłownie mam 3 razy w tygodniu, raz mam bieganie, reszte to woda na treningu na rzece robie po 20 km. Od października dochodzi mi basen a od listopada/grudnia znika woda dochodzą ergometry i 5/6 silowni w tygodniu. dieta ? diety nie mam i nie mialem nigdy nie jadłem białek itp. tylko odrzywki w lato typu Maxim, Carbo,Isostar ale to pewnie niema nic do zeczy.

baju1baju
08-09-08, 19:07
a plan jaki???? 5-6 raz yw tygodniu silownia wiec chyba jakis plan tych cwiczen masz.

Kondzio
08-09-08, 19:18
4x30 takie cwiczenia:
rzymskie krzesło (dociąganie)
sztanga
dociąganie z góry
są 3 ćwiczenia na nogi ale niestety nie wiem jak się one nazywają ;/
ergometr
brzuszki
pompki
po tym wszystkim rozciąganie.

Symu
08-09-08, 19:19
Nie ma dziety to nie ma sie co dziwnić że mięśni nie ma. Bez odpowiedniego odżywiania nic nie urośnie nawet jakby trening byłby najlepszy na świecie. Trenerzy w Polsce niestety pomijają aspekt diety. No i nie masz raczej typowych ćwiczen na biceps/triceps wiec trudno sie dziwić że łapy nie powalają rozmiarem :)

Kondzio
08-09-08, 19:27
co proponujesz ? wiesz nie pale fajek nie pije coli i nie jem chipsów to tyle z mojej diety :P
znasz sie an tym mógłbyś mi coś polecić ?:)

slim shady
08-09-08, 19:37
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8273
Plan do rozwoju kulturystki kompletnie sie nie nadaje

Blackphoenix
08-09-08, 19:42
w dziale dieta masz wszystko napisane co do diety ;) oblicz sobie zapotrzebowanie kcal a pozniej dopasuj sobie z gotowych diet na mase ;)
pamietaj białko do podstawa ;)

Symu
08-09-08, 20:02
ogolnie dieta masowa, a co do treningu to pozostawiam to już twojemu trenerowi chyba że sam trening na silowni ustalasz??

Kondzio
08-09-08, 21:26
nieee to on nam ustala wszystko ;p dopuki sie go sluchasz to nawet dobrze ci idzie ^^ :P z tą dietą to myśle ze będzie ciężko ale sprubuje :) a moze jakies bialko gainer ? koledzy mowili cos o kreatynie ? mogli byscie mi cos o tym powiedziec ?

Symu
08-09-08, 22:15
Jakąś prostą forme mono lub jabłczan, jak jesteś poza sezonem to polecam mono któreś z creapure np. universala, kaziena, fitmaxa. Jak bedziesz mial diete to ewentualnie wtedy bialeczko lub gainera do uzupelnienia. Jak nie chcesz sie nabawić tluszczu to lepeij bialeczko.