PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o Pomoc PILNE !!!



Kasa313
26-09-06, 17:46
Witam mam prosbe mam jakas diete ale szkole itp trudno ja dokladnie utrzymac.Mam OGROMNA prosbe jakich pokarmów mam jesc wiecej np.spozywac wiecej mleka jogurtwo ryzu itp. Prosze o PomoC Z GORY DZIEKUJE :) Zalezy mi na masie zeby przeybrac jak najweicej masy

Blakee
26-09-06, 18:16
Dobrze spekulujesz...Ja również chodzę jeszcze do szkoły i moja dietka jest rozplanowana mniej więcej tak:
godzina 6.00 - pobudka
godzina 6.10 - płatki typu "corn flakes" około 40-50g + 250-350ml mleka, a następnie wypijam około 150-200ml wody niegazowanej (a czasami do tego zwykły jogurt 150g)
godzina 8.00 - 14.30 - w tym okresie spożywam około 3 kanapek ze zwykłym chlebem+szynka+ser w plasterkach oraz wypijam ponad 1 litr wody niegazowanej
godzina 15.00 - obiad zależny od tego co ugotuje mama :mrgreen: + jogurt 150g + jakiś owoc, np. jabłko, banan + 100-200ml wody
godzina 17.00 - 250g sera białego półtłustego (twarogu) + ok. 500ml wody
godzina 20.00 - kolacja, tutaj jest różnie, czasami jest to jajecznica a czasami płatki typu "corn flakes" (ilość taka jak przy śniadaniu)
godzina 21.30 - pół godziny przed zaśnięciem 350-450ml mleka

Oczywiście to jest wyidealizowany schemat mojej diety, bowiem na co dzień zmieniają się u mnie pory oraz ilości poszczególnych posiłków, ale staram się jeść przynajmniej co godzinkę, żeby organizm miał stały dopływ substancji odżywczych. POZDRO!

mapet
26-09-06, 20:22
Oczywiście to jest wyidealizowany schemat mojej diety
Ja bym tego na pewno nie nazwał dietą. :mrgreen:

Blakee
26-09-06, 20:30
Może nie jest to profesjonalna dieta, ale daje nienajgorsze efekty: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1470

To jest maximum na co mogę sobie pozwolić, tak więc najpierw zastanów się nad tym co piszesz...

Michaelg
26-09-06, 20:43
Spoko dieta i ważne że isę jej trzymasz no a efekty widać ;D Ważne są te owoce i zdrowa żywnośc oki musze choć częśc Twej diety zastosowac:):) Pozdrawiam

mapet
26-09-06, 20:46
Przecież to na pierwszy rzyt oka widać że cos brałeś i tyle. Spróbuj bez wspomagaczy tak trochę to wtedy zobaczymy. :wink:
A ta "dieta" którą opisałeś jest kompletnie do dupy.

Blakee
26-09-06, 21:13
Przecież to na pierwszy rzyt oka widać że cos brałeś i tyle. Spróbuj bez wspomagaczy tak trochę to wtedy zobaczymy.
Teraz to mnie rozwaliłeś tym tekstem :!: Jeśli myślisz, że kiedykolwiek brałem jakieś sterydy to się grubo mylisz. Nie mam zamiaru nigdy sięgać po tego typu środki.
Tak jak już wcześniej napisałem ww. poście, jestem po 1 i na dodatek nieudanym (z powodu choroby) cyklu kreatynowym. Obecnie biorę jedynie Olimp Taurine Mega Caps i trzymam się swojej diety.

Dieta wcale nie musi być ułożona przez profesjonalistę i nie musi zawierać niewiadomo jakich to drogich produktów, żeby była skuteczna.

LUKI
26-09-06, 21:26
Blakee sorki ale dieta do dupy.

Wegle- same przetworzone, no oprocz owocow

bialko- niewiem ile wazysz ale malo tego bialka i to praktycznie sam twarog i mleko

tluszcze- brak wielonienasyconych i jednonienasyconych, nie wspominajac o o-3

mapet
26-09-06, 21:27
Nie mniej jednak musisz jeść trochę białka żeby mieć przyrost masy mięśniowej. A w tej twojej pseudodiecie jest go może ze 100g i to może przez duże M A co do tego co piszesz o sterydach to każdy kto to brał tak gada. Tak więc ty wiesz swoje a ja znam prawde. :grin:

Blakee
26-09-06, 21:47
Wiesz co mapet, już dawno nie spotkałem tak zazdrosnego człowieka jak Ty. To, że ktoś ma ładną sylwetkę nie oznacza, że musi się odrazu kłuć.
W informacjach o Tobie pisze, że masz 31 lat, ale niedojrzały jesteś jak dziecko.

Ja się tłumaczył nie będę, bo nie mam z czego. A Ty żyj sobie w swoim świecie, gdzie każdy się koksuje...

A co do diety, zrozumcie wszyscy, że ja mam dopiero 17 lat, chodzę do szkoły, nie pracuje, nie dostaje wysokiego kieszonkowego, nie potrafie zbyt dobrze gotować i nie jem na co dzień obfitych w najwyższej jakości białka, węglowodany czy tłuszcze posiłków.

mapet
26-09-06, 22:18
A nie pitol mi tu :!: Nie w tym żecz. &#379ecz w tym że kolo prosi o pomoc w ułożeniu diety a Ty mu podsuwasz tą swoją lipną dietę i na dowód że działa dajesz te foty.
Uważasz że to jest fer ??
A jeżeli piszesz że nic nie brałeś i jadłeś to co piszesz że jadłeś to być może że jesteś mutantem po prostu. Bo u normalnego człowieka takie żeczy sie nie zdarzają.


PS. Nie twierdzę wcale że to coś złego sam brałem i na pewno jeszcze będe brał. Nie mniej jednak mówienie że zawdzięczasz swoją sylwetkę i budowę dobrej diecie i ciężkim treningom jest po prostu oszukiwaniem naiwnych.

Kasa313
27-09-06, 14:44
Dziekuje prosze kogos o pomoc dieta dzienna jakas dobra na mase zeby wspomoc kreatyne tzn tcm

pkmh
27-09-06, 16:43
Ej weźcie nie piszcie tu swoich glupot bo to tylko zasmiecanie forum.Wymiencie sie numerami gg i wtedy sobie pogadacie.Zaśmiecacie forum a żadnych konkretów nie ma.Chłopak chciał diete i ja tez z tego chcialbym skorzysatć bo mam podobny problem jak on ale chyba sie nie doczekamy normalnej odpowiedzi.A co do Blakee to moze poprostu jest wyjatkiem i moze naprawde doszedl do takiej sylwetki bez kłucia sie.To tylko on wie. I napiszcie w końcu odpowiedź.pozdrawiam

PS.Kasa313 duzo czytałem na temat diet i powiem Ci ze napewno musisz jesc duzo ryzu miesa z kuraka albo indora,jakies rybki,tuńczyk itp. ale dokladnej diety sam jeszcze poszukuje i dlatego razem z toba czekam na normalona odpowiedź.pozdro

mapet
27-09-06, 17:14
Kurde chłopaki kilka przykładowych diet macie tutaj.
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=78
A co do tego co jeść gdy sie jest w szkole to chyba najlepiej kupić sobie jakiegoś gainera i zrobic go sobie w bidon i tym popijać w szkole. Bo kanapki to raczej nie jest rozwiązanie. A jak macie kaske to można sobie smażyć pierś z kuraka i zabierać go do szkoły i szamać na zimno z jakimś pieczywem, ale to jest niestety droga sprawa. Więc skoro chodzicie do szkoły to pewnie nie macie kaski na takie rzeczy.

Browser
23-10-06, 21:26
O rany nie wytrzymałem, musiałem sie az zarejestrowac:

:!:
Nie w tym żecz. &#379ecz w tym że kolo prosi o pomoc w ułożeniu diety a Ty mu podsuwasz tą swoją lipną dietę i na dowód że działa dajesz te foty. :!:

Stary widać ze coś brałes bo Ci posżło w miesnie a w mózg ni odrobiny ja bym Ci dał ksywke "analfabet". Gościa znam od długiego czasu jak brata nie wciągał nic opróćz tego co napisał. Ja uwazam ze dieta jest dobra bo człowiek nie ma czasu na bawienie sie w potrawki. JA z nim jestem w jednej klasie jesteśmy w najlepszej szkole w mieście. Mamy nauki od zarypania a to ze on ma czas i cierpliwość chwałą mu za to. A ty weź sie zastanów masz 31 lat i co osiągnłęś przez ten czas oprócz mięsni co?

Bo patrzac po tym jak piszesz to nawet ustawy Ministra Edukacji(matury) Ci nie pomogą. TO ze jesteś duży nic Ci nie da. :!: :!:

mapet
23-10-06, 21:45
No to super. Wiec się myliłem. Gość jest widać medycznym cudem cięzko coś takiego przewidzieć po prostu u normalnych ludzi to sie raczej nie zdarza. Sorry Blakee w takim razie jesli Ci to robi róznice.

Patryk016
28-10-06, 21:41
nawet przydatne