PDA

Zobacz pełną wersję : L- Karnityna, POMOCY



Dominator
26-09-06, 16:46
Siema!
Mam pytanko. Jak działa l-karnityna, jak ją przyjmować w dni treningowe i nietreningowe, po jakim czasie widac efekty jesli oczywiscie cwicze suminnie?

pey
26-09-06, 16:55
Działanie karnityny to umożliwienie zamiany tłuszczów w energię, suplementacja karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej- redukuje wage! Karnityna transportuje kwasytłuszczowe do mitochondriów komórkowych, w których są one prztwarzane w związki energetyczne- czyli pełni istotną role w metaboliźmie!

majster1
26-09-06, 17:38
W dzień treningowy: 2 kap. przed treningiem, w dzień nietreningowy: 1kap przed śniadaniem i 1kap przed obiadem.

Po jakim czasie efekty będzie wiadać, to nie mogę Ci powiedzieć bo każdy organizm jest inny.
Ja biorę l-karnitynę i daje niezłego kopa. Do tego biorę fat transporter i fat burner.

pakernia.pl
27-09-06, 01:04
http://sklep.pakernia.pl/information.php?info_id=9

i tyle w tym temacie :mrgreen:

Dominator
27-09-06, 08:40
Słuchajcie, kupiłem sobie l-karnityne trec wszystko fajnie dzieki za odpowiedzi, ale mam jeścze jedno pytanie, na opakowaniu jest napisane zeby w dni treningowe brac 2 tabletki 45min przed treningiem NA PUSTY ZOLADEK! Czyli co mam nic nie jeść az do 16 bo o tej godzine ide na silownie?!

pey
27-09-06, 09:51
nie no, tak to nie rób. Napewno ulotka z dawkowaniem na Twojej karnitynie jest z myślą o treningach poranną porą - bo wtedy jest najlepiej spalać tłuszcz! Ale jeśli ćwiczysz o 16tej to bierz te 45 minut przed i oczywiście jedząc wcześniej:)

DUDEK
28-09-06, 11:13
l-karnityna w dawkach zalecanych przez producenta nie dziala, udowodnione naukowo, mzoe znajde badania to przytocze.

L-k dziala jedynie przy dawkach bliskich maximow ok 3g dziennie ;-). Wychodzi drogo i niebezpiecznie.

Dominator
28-09-06, 18:14
czyli co l-karnityna w zalecanej dawce jest do d....?

gr-x
28-09-06, 19:05
To zależy od producenta i zawartości w kaps czy tabl
odpowiednie dawki to 1200-2000mg